Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trzymaj się, Tereska!

Utworzony przez gala, 30 stycznia 2009 r. o 10:12 Powrót do artykułu
Wzruszyłam się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zwykła" niezwykła pani Tereso. Trzymam kciuki i niech pani Bóg błogosławi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech BÓG Pani błogosławi, a ludzie życzliwi dalej pomagają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teresko wierzę ,że Ci się powiedzie twoja rozpoczęta dzialalność gospodarcza Uwierz sama w siebie ,bądz dzielna.Dla życia nie ma większego znaczenia gdzie Ty się wychowywalaś. Ja mam od 9 lat synową też z domu dziecka i tym bardziej ją kocham . Mieszkam w niedalekiej odleglości od niej bardzo się lubimy i pomagamy sobie wzajemnie.Ja bardzo lubię ladne stroje i chętnie Twój sklep odwiedzę podaj swój adres.Michów to miejscowość w której spędzalam wakacje u Wujka. Bądz dzielna Trzymam kciuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOMUNA JEDNAK COŚ DAWAŁA ,MIESZKANIE I CO NIECO A TERAZ TA PSEŁDO DEMOKRACJA USTRÓJ DLA ZŁODZIEI ZABIERA .MOŻE NIE PRAWDA .TO SĄ FAKTY .POCZYTAJCIE SOBIE TEN ARTYKUŁ TOWARZYSZE TYM RAZEM NIE Z PZPR A PIS ,PO I CWANIACZKI Z PSL-U.ALE ZAPOMNIAŁEM WY PRZECIEŻ NIE MACIE NATO CZASU ZAJĘCI JESTEŚCIE WSADZANIEM WŁASNYCH DUP NA STOŁKI I PRZYCZEPIANIE DO KORYTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzymamy kciuki za powodzenie w nowym biznesie.Trzymaj tak dalej Tereska! .Twój kolega ze strajku i z autobusu 45.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powodzenia Tereska, trzymaj Się i walcz o przyszłość. Kolega z Opola Lubelskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteśmy z tobą Tereska, powodzenia !!! Kolega z byłej cukrowni .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzymaj sie Teresa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...