Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I gitara,wakacje na poludniu beda jeszcze tansze i za taka Bulgarie zaplace polowe tego co za wakacje nad zimnym Baltykiem w towarzystwie bialych czapek i rytmow disko polo rodem z remizy. A jadac nad jez. Biale w sezonie to mozna odniesc wrazenie,ze uchodzcy juz rozbili tam oboz przejsciowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he dobrze powiedziane :) Nad morzem niepodzielnie panuje zachowanie i przekonanie że ten kto jest najgłośniejszy, najbardziej narąbany, najgłośniej słucha disco w polu i zwraca na siebie uwagę ten jest najbardziej cool i to jest przykre. A z kolei nad j białym narąbane małolaty taplające się w smrodzie, brudzie i ubóstwie tak jak świnie w błocie. Można się oburzać tym co piszę, można pluć jadem ale niestety taka jest prawda. Byłem, zobaczyłem, wróciłem tego samego dnia i udałem się jak kolega napisał w kierunku Węgier i Słowacji. Tam jest inny świat a tuż tuż obok nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w Okunince byłem kilka lat temu w sierpniu (przejazdem) i przez 5 - 6 godzin miałem okazję zakosztować ten klimat. Na plaży, na spacerze i w 2 knajpach. Szkoda gadać. Obora na maksa. Z postnymi ryjami letników włącznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjecie sprzed 3 lat ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
artykuł na zamówienie ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
artykuł na zamówienie ha ha ha
buhahah komu taki kit????????????? w miejscowych zalewikach taplają się tylko biedacy ; kto ma trochę grosza jedzie na mazury warmie pomorze tam jest bajecznie nie mówiąc o Kaszubach ośrodki marzenie; jak ma więcej to zasuwa nad srodziemne bo aura pewna i jest co oglądać a lubelskie jako jeden z najbiednieszych regionów Europy jest tylko dla biednych cała prawda i racje ma klajent pisząc ze wegry i slowacja czechy to inna bajka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo będzie nad polskim morzem w wakacje.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha ,trzeba dalej słuchać tej propagandy,siedzieć w deszczu w knajpie nad białym przy piwie za 6zł i rybce z frytkami za 50 zeta,szkoda gadać ,ale jak ktoś lubi to jak najbardziej może spędzać wakacje w PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I gitara,wakacje na poludniu beda jeszcze tansze i za taka Bulgarie zaplace polowe tego co za wakacje nad zimnym Baltykiem w towarzystwie bialych czapek i rytmow disko polo rodem z remizy. A jadac nad jez. Biale w sezonie to mozna odniesc wrazenie,ze uchodzcy juz rozbili tam oboz przejsciowy.
z tą bułgarią to się tak nie napalaj, bo wcale nie jest tanio, a wręcz przeciwnie. W związku z tym że odpadły niektóre popularne kierunki, Bułgaria cieszy się spora popularnością a i ceny nie są najniższe. za tygodniowy pobyt all w 4* hotelu szykuj koło dwóch patoli za łebka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak masz względnie sprawny samochód, namiot i trochę odłożonej kasy, to jedź na południe Europy. Nie rezerwuj nic, tylko jedź. To będą najlepsze Twoje wakacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Chorwacje i do Bułgarii można smiało jechać. Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he dobrze powiedziane :) Nad morzem niepodzielnie panuje zachowanie i przekonanie że ten kto jest najgłośniejszy, najbardziej narąbany, najgłośniej słucha disco w polu i zwraca na siebie uwagę ten jest najbardziej cool i to jest przykre. A z kolei nad j białym narąbane małolaty taplające się w smrodzie, brudzie i ubóstwie tak jak świnie w błocie. Można się oburzać tym co piszę, można pluć jadem ale niestety taka jest prawda. Byłem, zobaczyłem, wróciłem tego samego dnia i udałem się jak kolega napisał w kierunku Węgier i Słowacji. Tam jest inny świat a tuż tuż obok nas
  Zgadzam się, Okuninka to latem spęd bydła. Kiedyś za małolata może miało to jakiś smak...namiot, koledzy i koleżanki. Teraz kiedy sam mam dziecko, pojechałem raz i pierdzielę więcej. Trochę czystej wody a bydła jak w na afrykańskiej sawannie przy jedynym niewyschniętym wodopoju. Poza tym brud, wszędobylskie puszki i butelki, przepełnione kosze, nie ma na [plażach gdzie się pójść odlać, chyba że w krzaki. Poza tym ceny całkiem z d**y. Za taką kasę jak tam sobie życzą, to ja już wolę jechać nad morze. W ogóle te wszystkie jeziorka na poj. Łęczyńsko-Włodawskim to takie poPRLowskie "kurorty" domki za koszmarne pieniądze wyglądające jak kible. Dziękuję za taki wypoczynek. W dodatku w oprawch dymu z grilli, rytmach disco polo i pokrzykiwaniach zerwanych ze smyczy gówniarzy przez bite 24/h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okuninka? tam więcej terrorystów niż winnych częściach świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się, Okuninka to latem spęd bydła. Kiedyś za małolata może miało to jakiś smak...namiot, koledzy i koleżanki. Teraz kiedy sam mam dziecko, pojechałem raz i pierdzielę więcej. Trochę czystej wody a bydła jak w na afrykańskiej sawannie przy jedynym niewyschniętym wodopoju. Poza tym brud, wszędobylskie puszki i butelki, przepełnione kosze, nie ma na [plażach gdzie się pójść odlać, chyba że w krzaki. Poza tym ceny całkiem z d**y. Za taką kasę jak tam sobie życzą, to ja już wolę jechać nad morze. W ogóle te wszystkie jeziorka na poj. Łęczyńsko-Włodawskim to takie poPRLowskie "kurorty" domki za koszmarne pieniądze wyglądające jak kible. Dziękuję za taki wypoczynek. W dodatku w oprawch dymu z grilli, rytmach disco polo i pokrzykiwaniach zerwanych ze smyczy gówniarzy przez bite 24/h.
Dobrze powiedziane 100% racji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Chorwacje i do Bułgarii można smiało jechać. Polecam
Słusznie, poza tym to lato będzie najbardziej deszczowe w ciągu ostatnich 140 lat, chyba ,że ktoś woli siedzieć w pubach ,to może śmiało ruszać na pojezierze...!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam ośrodek natalia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekaw co z Helikopterem którego wrzucono??????? Już sprawa ucichła? Może poczekamy aż się zacznie rozkładać i ludzie sami po przebytych chorobach zaczną uciekać...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko lipiec w ubiegłym roku spędziłem właśnie nad Białym. Wynająłem domek wczasowy od pana Krzysztofa strona domeknadbialym eu Słuchajcie rewelacja słońce całe dwa tygodnie dawało niesamowicie. woda bardzo blisko i cicho. Same zalety jeziora Białego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli szukacie nowego miejsca noclegowego nad okuniką to polecam serwis ******okuninka.net/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...