Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Piękny widok to jest w okolicy dworca PKS: brud, smrud, handlarze fajek, stragany z butami i ciuchami. Lublin Europejską Kulturą ALE BEZPRAWIA I SYFU!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może Pan Sebastian zwróci mi 2.500 tys. zł za dojazd i pobyt w Poznaniu. Jedyną atrakcją tego miasta są trykające się Koziołki. Chociaż nie wiem czy 2 minutowy pokaz można nazwać atrakcją. Rogali świętomarcińskich nigdzie dostać nie mogłam, a trasa deptakiem na rynek jest po prostu koszmarna. Prawie jak przejście przez slamsy. Część kawiarni na rynku w stylizacji PRLu. Sklepy zresztą również. Jedynie Stary Browar przyciąga fajną bryłą. Jezioro malta - nic specjalnego. Po prostu kawałek betonowego akwenu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może Pan Sebastian skoro lubi tak mailowac użył by troche mózgu + swojego (zapewne) smartfona i zadzwonił lub wszedł na strone muzeum którego zwiedzeniem jest zainteresowany i tam zasiegna informacji.W Pyrolandzie jak iw Lublinie trwaja prace remontowe, co jest wymuszone jak ktos napisał powyzej terminami wymuszanymi przez kontrakty. Może jeszcze był bym w stanie zrozumiec te zarzuty gdybu chodziło o strajk muzealników.... a tak Panie Sebastianie prosze na przyszłośc częściej uzywać mózgownicy. P.S.Będąc 3 razy w Paryzu dopiero za 3-cim razem udało mi sie zwiedzić Luwr z powodu tego że byłu strajki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To on chce by urzędnicy mu odpisywali? ja pisałem skargi do MSWiA, Komendy Głównej Policji, Ministerstwa Sprawiedliwości, do Premiera, Prezydenta, Skarbówki, Izby Celnej, Komendanta Lubelskiej Policji itd. w sprawie handlaży papierosw z Ruskiej, z pod Nowej, Krańcowej, Pocztowei itd. ale nie odpisują na oficjalne pisma a on chce by mu na zwykły list odpisali?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AntyPoPiS napisał:
To on chce by urzędnicy mu odpisywali? ja pisałem skargi do MSWiA, Komendy Głównej Policji, Ministerstwa Sprawiedliwości, do Premiera, Prezydenta, Skarbówki, Izby Celnej, Komendanta Lubelskiej Policji itd. w sprawie handlaży papierosw z Ruskiej, z pod Nowej, Krańcowej, Pocztowei itd. ale nie odpisują na oficjalne pisma a on chce by mu na zwykły list odpisali?! [/quote] [quote name='AntyPoPiS' timestamp='1338369632' post='635209'] To on chce by urzędnicy mu odpisywali? ja pisałem skargi do MSWiA, Komendy Głównej Policji, Ministerstwa Sprawiedliwości, do Premiera, Prezydenta, Skarbówki, Izby Celnej, Komendanta Lubelskiej Policji itd. w sprawie handlaży papierosw z Ruskiej, z pod Nowej, Krańcowej, Pocztowei itd. ale nie odpisują na oficjalne pisma a on chce by mu na zwykły list odpisali?!
A ty mendo społeczna nie masz co robić tylko donosić na ludzi? Jak jesteś taki odważny to przyjdź pod Nową i powiedz w oczy ludziom co na nich piszesz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazł się jakiś awanturnik-cwaniak, który chciałby za darmo podróżować po Polsce. Może raz ktoś mu zwrócił pieniądze za coś, co mu się nie spodobało, i teraz wszsytkich by chciał doić. Nie podoba mu się, to niech więcej tu nie przyjeżdża! Wiecznie niezadowoleni malkontenci niech siedzą w domu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czarny_tulipan napisał:
Na turystykę w woj. lubelskim nie wydałabym ani jednego grosza. Tutaj jest totalne DNO społeczno-kulturowe. Wystarczy, że studiowałam w Lublinie i że urodziłam się woj. lubelskim. Nigdy więcej tej strony Polski. DZIADOSTWO i jeden wielki opszczymurek.
Chyba kiepsko przykładałaś się do tych studiów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MÓWIĄC KRÓTKO:NADAL MIMO XXI WIEKU LUBLIN TO STOLICA ZAŚCIANKOWEGO WOJEWÓDZTWA, GDZIE WŁADZE WIDZĄ TYLKO CZUBEK SWOJEGO NOSA(ZRESZTĄ TU SĄ JACYŚ INNI URZĘDNICY MENTALNIE JAK Z KOSMOSU!)!!MIESZKAM TU OD 30 LAT I PATRZĄC NA INNE OŚRODKI MIEJSKIE WIDAĆ,ŻE DECYDENI NIE MAJĄ ANI CHĘCI, ANI POMYSŁU CO ZROBIĆ BY REGION I LUBLIN BYŁY ATRAKCYJNE DLA GOŚCI I MIEJSCOWYCH!!TERAZ SZCZEGÓLNIE WOBEC OBLRZYMICH INWESTYCJI, NIE TYLKO GOSPDARZY EURO ALE I INNYCH MIAST, WIDAĆ PRZEPAŚĆ!!POMINĘ DROGI, AUTOSTRADY,BO OCENA Z TEJ MATERII TO DLA MARSZAŁKA, WOJEWODY I UM 2!, RESZTA TEŻ ŚMIECH I POLITOWANIE!!A DO TEGO WSZYSTKO ZA PÓŹNO!!LUBLIN TO MEKKA MOHERSTWA, DZIADOWSTWA, BYLE JAKOŚCI(TU NAWET LUDZIE NA ULICY WYGLĄDAJĄ JAK Z INNEGO ŚWIATA). PO ZA SCISŁYM CENTRUM RESZTA DZIELNIC TO KPINA...NO ALE JAK NAWET NA GŁÓWNYCH ULICACH ASFALT SIE SYPIE I CHODNIKI SĄ KRZYWE,ŻE IDZIE SIĘ ZABIĆ(NARUTOWICZA!!) TO CZEGO WIELKIEGO OCZEKIWAĆ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak k'woli ciekawosci przytoczę pewien artykuł z ubiegłego roku - Gazeta Poznań: http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36037,10339119,Nasi_radni_ucza_sie_rewitalizacji_w_Lublinie.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcinas napisał:
Tak k'woli ciekawosci przytoczę pewien artykuł z ubiegłego roku - Gazeta Poznań: http://poznan.gazeta...w_Lublinie.html
ciekawy artykuł i komentarz pod nim chyba za mało wierzymy w siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja go rozumiem i wcale mu się nie dziwię. Ale z tym zwrotem kasy to już lekkie przegięcie;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z większością piszących. Sam osobiście bywałem w Poznaniu kilkukrotnie i wcale mi się tam nie podobało. Ale nigdy przenigdy nie przyszłoby mi do głowy żeby robić z tego tytułu aferę i pisać do gazet, urzędów itp a do tego żądać zwrotu kosztów. Albo to dziennikarska kaczka albo ludziom się już naprawdę w głowach poodklejało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Która to z partii rządzi w Zamościu i Lublinie? A to Polska "C" właśnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 lata temu byłam w Poznaniu i nie wszystko mi sie podobało ale nie wiedziałem ze tam moda taka aby o tym pisać do gazety. Tylko czy tamte gazety by list przytoczyły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobzik napisał:
Ale w was zawiści... obrażanie kogos, kto ujawnia niedoskonałości ignorancję uważacie za swój patriotyczny obowiązek.. Gerda - dla ciebie mogę zorganizować wycieczkę do Tworek - ale tylko w jedną stronę. Siedzicie w tym swoim zapyziałym i śmierdzącym Lublinie, nosa wychylacie tylko nad zalew Zemborzycki i światowcy się znaleźli.. A co do poziomu pismaków - od dawna wiadomo, ze to same orły dziennikarstwa w KL i DzW pracują... Wstyd...
spier................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak by napisał do mnie to od razu bym odwiódł go takich pomysłów, Lublin to wiocha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam jestes wiocha! Słoma z butów!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gerda napisał:
spier................................ [/quote] [quote name='gerda' timestamp='1338382812' post='635283'] spier................................
i to na palmę !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Poznań u nas dopiero sie to Polske buduje a u was to juz dawno jest co zreszto widac po kieszeni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziura napisał:
jak by napisał do mnie to od razu bym odwiódł go takich pomysłów, Lublin to wiocha
Tylko człowiek który nie ma wewnętrznej świadomości , może pisać takie żałosne bzdury !!! Lublin jest jednym z najstarszych , najbardziej zabytkowych ,kulturowych i historycznych miast.Ja tego nie rozumiem jak można wypisywać takie bezsensowne komentarze ,skoro nic się nie wie na dany temat ,przykre ponieważ tacy popier***eni malkontenci psują psychę innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...