Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
. napisał:
Budowa toalety na 20 metrowych palach za 1500 000 zł to nieporozumienie. Dodatkowo w srodku sezonu turystycznego zamknięto przejscie ze Starego Miasta na Zamek.Jeszcze do tego zamkniety Ogrod Saski .Inwestycje prowadzone sa nierozważnie i niegospodarnie.
To może idioto w ogóle inwestycje nie powinny być przeprowadzane ,albo w okresie późno jesienno zimowym...hmmm zajebisty pomysł co nie?? ....LECZ SIĘ !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, przecież Pan Sebastian po prostu chciał mieć swoje 5 minut w mediach! Teraz chwali się wszystkim znajomym, jaką to burzę w Lublinie rozpętał i puchnie z dumy. A my się wszyscy zastanówmy, czy zamiast pyskować na ten nasz region, może przestalibyśmy niedopałki rzucać byle gdzie i po pieskach zaczęli sprzątać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czarny_tulipan napisał:
Na turystykę w woj. lubelskim nie wydałabym ani jednego grosza. Tutaj jest totalne DNO społeczno-kulturowe. Wystarczy, że studiowałam w Lublinie i że urodziłam się woj. lubelskim. Nigdy więcej tej strony Polski. DZIADOSTWO i jeden wielki opszczymurek.
Heh widać że jesteś niepełnosprawna psychicznie lub robili cię prze telefon i impulsów zabrakło ,nawet sobie nie wyobrażasz jakie bzdury sobie wypisujesz , Polska B ma swoje walory i to nawet dużo lepsze bo tradycyjne i historyczne a nie odpicowane na plastik. Jesteś osobą o niskim poziomie ,która nie dostrzega pozytywów i inspiracji z takiego miejsca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marian napisał:
Lubelskie - dziadostwo jakich mało...
Twoja wypowiedź- żałosna jakich mało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AntyPoPiS napisał:
Piękny widok to jest w okolicy dworca PKS: brud, smrud, handlarze fajek, stragany z butami i ciuchami. Lublin Europejską Kulturą ALE BEZPRAWIA I SYFU! [/quote]to wyper.. do poznania [quote name='AntyPoPiS' timestamp='1338369313' post='635203'] Piękny widok to jest w okolicy dworca PKS: brud, smrud, handlarze fajek, stragany z butami i ciuchami. Lublin Europejską Kulturą ALE BEZPRAWIA I SYFU!
To wypier.. do poznania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam zwiedzać w styczniu Lublin. Zaprosiłam kolezankę. Zachwycona byla atrakcją Lublina, zwiedziłysmy zamek, kaplicę św. Trójcy, podzieme Starego Miasta. Zjadłysmy bigos zydowski, ktorego Ci z restauracji przy bramie grodzkiej rozdawali do degustacji:) Mniam:) I to wszystko bylo za darmo:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Chyba przed lustrem to pisałeś!
następny kartoflano - pyrowy obrońca, hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puławianin napisał:
Poznaniacy to sknerusy i chciwi na kase, na przykład ceny hoteli w dni targowe wzrastają do 200 %. A poza tym przeciętny turysta przed wyjazdem sprawdza co jest czynne i dostepne ,a nie jedzie w ciemno.
człowieku, jeśli będą kiedyś jakieś większe targi w Lubline ceny też wzrosną. Gwarantuję Ci to tak jest na całym świecie, a odpowiada za to zasada podaży i popytu. Pozdowienia G. Kruk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ręce precz od Lublina <3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako autochton muszę niestety potwierdzić, że jest to częściowa ściema - te wszystkie filmiki, folderki, banerki nie informują o stanie rzeczywistym a tylko naiwnie przedstawiają wyidealizowany obraz regionu. Niestety jest to region wraz z jego stolicą, zapóźniony w rozwoju gospodarczym, intelektualnym, infrastrukturalnym a sama Kaplica Św. Trójcy w stolicy województwa nie zatrze negatywnego wrażenia opisywanego przez turystę. Do niedawna południowa część województwa z przepięknym Zamościem była jaśniejszym punktem na trasie wypraw turystycznych różnej maści obieżyświatów. Jednakże w okresie ostatnich 2, 3 lat i w tym mieście widać wyraźnie zaciskanie pasa, będące skutkiem przeinwestowania w "stare mury" bez racjonalnych podstaw ekonomicznych uzasadniających możliwość finansowania części inwestycji. Mimo, iż mamy dzisiaj już datę 30.V.2012 Rynek Wielki w Zamościu, do którego władze tak miło zapraszają, stwarza szczególnie w godzinach popołudniowych wrażenie pustego 1 hektarowego placu, bez żadnych możliwości atrakcyjnego spędzenia wolnego czasu. Gdyby nie najemcy lokali przy rynku, którzy czasami własnym sumptem organizują minirecitale artystyczne, Rynek Wielki byłby do dzisiaj strefą wymarłą. Podobnie rozpoczęto sezon również w Kazimierzu – czyż możemy się, zatem dziwić rozgoryczeniu turysty, który uwierzył w promocję, wydał własne pieniądze a zastał Piękny Nieprzygotowany Wschód z jego równie nieprzygotowaną stolicą, pretendującą do roli metropolii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy będą zwracać kasę Włochom, Chorwatom lub Irlandczykom jak im się trykające kozły nie spodobają? Szkoda gadać - durniów jest wszędzie dostatek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czarny_tulipan napisał:
Na turystykę w woj. lubelskim nie wydałabym ani jednego grosza. Tutaj jest totalne DNO społeczno-kulturowe. Wystarczy, że studiowałam w Lublinie i że urodziłam się woj. lubelskim. Nigdy więcej tej strony Polski. DZIADOSTWO i jeden wielki opszczymurek.
To może oddaj za studia.......jak się mówi na damskiego obszczymurka?! hmm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naczytał/nasłuchał się gość o Europejskiej Stolicy Kultury, Perle Roztocza, Padwie Północy itp. bzdetów, a rzeczywistość skrzeczy. Nic dziwnego, że poczuł się oszukany. Miejscowym wydaje się że to pępek świata i każdemu przybyszowi robią łaskę w ogóle go zauważając. Prawda jest taka, że do zaoferowania jest bardzo niewiele, a najbardziej deficytowa jest zwykła kultura. Maniery zaprezentowane choćby tu na forum to w większości skrzyżowanie stalinowskiego czerwonoarmisty z kołchoźnikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z turystą z Poznania a tutaj to widać w większości urzędasy się wypowiadają, boją,że mogą przypadkiem stracić stołek i piszą , że wszystko jest ok. Tyle kasy na promocję wydają a efekty mizerne.
Np. zwróciliśmy się do Zarządu Dróg Grodzkich o lepsze oznakowanie drogi z dworca PKP na Stare Miasto – mówi Jacek Bełz z biura promocji Urzędu Miasta w Zamościu.
A dodatkowego przystanku w centrum nie chcą wybudować tak im zależy na turystach!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szanowni państwo... jestem zdziwiony i zszokowany poziomem waszych wypowiedzi i stekiem wyzwisk jakimi mnie obrzuciliście... szok, skąd w was tyle zawiści? skad terminy "na pałe" i "nie przygotowany"? czy powinienem pisać dużymi literami, że przestudiowałem przewodniki i sprawdziłem w internecie gdzie nie znalazłem informacji o remontach posczegolnych obiektow? nie zrozumieliście tego fragmentu? uwżacie za uczciwe reklamowanie regionu w sytuacji kiedy nie jest on jeszcze gotowy na przyjecie turystów? naprawdę uwazacie ze to uczciwe? zycze wiec wam zebyscie kiedys odłożyli sobie kase na fajny wyjazd, sprawdzili gdzie chcecie jechac,obejrzeli fajną reklame, odpalili neta aby sparwdzic czy czasem cos nie jest zamkniete i pojechali... a tam same remonty, tracicie czas, pieniadze no i nie zobaczyce tego co chcieliście... a kiedy poskarzycie sie ze czujecie ze cos tu nie tak zostaniecie obrzuceni przez miejscowych stekiem wyzwisk... ludzie z przykroscia stwierdzam ze wasza reakcja to jakies odreagowanie na powazne zakompleksienie... te tłumaczenia ze lublin i okolice sa fajne a poznan be - o co tu chodzi? czy ja pisalem ze poznan jest idealny a lubelszczyzna do bani? ludzie !!!! opsałem miejsca ktore sprawiły mi zawod i fakt ze nie mogłem ich zobaczyc sparwiły ze poczułem sie oszukany w zwiaku z reklama telewizyjna ktora zapraszała i nie wspominała ze wielu rzeczy nie mozna zobaczyc... wg mnie to oszustwo. a poznan? ma wiele pieknych miejsc ale wlkp nie dorasta lubelszczyznie do piet jesli chodzi o atrakcyjnosc turystyczna (i nigdy nie pisalem e jest odwrotnie), mieszkacie w pieknym regionie a lublin choc zawiodł mnie tym ze wielu rzeczy nie zobaczyłem urzekł mnie ostatnia chyba w polsce autentyczna starowką, nie zajeta przez dziesiatki banków, prawdziwa nie komercyjna i nie wymuskaną do bólu... długo mogłbym pisac co mnie urzekło ale nikt mnie nie spytał - przypuściliście jakis wsciekły atak nie rozpatrujac wogóle marytorycznie moich argumentów - jestem zszokowany wasza reakcja i jej poziomem... jeszcze raz powtarzam nie macie powodow do zadnych kompleksow w stosunku do reszty kraju, osoby twierdzace ze wschod to taki i taki, że za wisła to azja to ignoranci nie znajacy historii i kultury waszego regionu - z reszta pewnie nigdy u was nie byli. szkoda tylko ze wasza rekacja i sposob w jaki mi odpowiedziliście daje im argumenty, leje wode na ich młyn... wiecej poczucia własnej wartości, wtedy moze bedziecie bardziej obiektywni i mniej emocjonalni... wiecej merytoryczności mniej inwektyw... mam nadzieję ze nie wszyscy na lubelszczyznie rozmawiaja w ten sposób wyzywajac rozmowce w rozmaity sposob. pozdrawiam Sebastian Grzelak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom tego forum to od dawna dno i kupa mułu. Szkoda rzeczowo polemizować, bo od razu wyleją człowiekowi pomyje na głowę. Nie wiadomo skąd w ludziach tyle jadu. Ta agresja przenosi się też na drogi, wystarczy pojeździć po Lublinie i wiadomo z kim się ma do czynienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Sebastanie, Przykro słyszeć o tym, co Pana spotkało na Lubelszczyźnie. Jednak im dłużej o tym myślę, tym bardziej nie rozumiem Pana rozgoryczenia (aż w takim stopniu). Tak, niefortunnym zbiegiem okoliczności były przeprowadzane remonty w Lublinie jak i w innych miejscach, ale zapewniam Pana, że nie jest Pan pierwszy ani ostatni. Moi przyjaciele zza granicy parę lat temu postanowili odwiedzić Lublin- niestety, nie mogli nawet wejść na dziedziniec Zamku Lubelskiego ani do Kaplicy Św. Trójcy.Nie uznali jednak tego za koniec świata, nie żądali zwrotu kosztów podróży. Będąc kilka lat temu w Rzymie, postanowiłam pójść na Anioł Pański na Placu Św. Piotra. Mimo iż sprawdzałam, czy papież będzie w danym dniu w Rzymie, w oknie nikt się nie pojawił- papież wybral się na dość niespodziewaną wizytację. Przeliczyłam się nie tylko ja, ale kilka tysięcy innych osób. Nie zrobiłam rabanu w Watykanie Jak ktoś wcześniej wspomniał- Lubelszczyzna to nie tylko zabytki, a wyjątkowy klimat, kawiarenki, a także często wydarzenia kulturalne. No i chyba dobrym znakiem jest, że coś się jednak w tym Lublinie robi, a nie pozwala zabytkom umrzeć śmiercią naturalną. Mam nadzieję, że nie zraził się Pan całkiem do Lubelszczyzny. Ja zapraszam ponownie P.S. Weźcie się ogarnijcie ludzie z tymi komentarzami o pyrolandii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak ten Poznanianin, to każdy może sie do wszystkiego uczepić - wówczas Polska by splajtowała, bo wszystkim trzeba by "za bilety" oddawać. Przecież wszyscy wiemy, że Polska to teraz jeden plac budowy. Wiele miejsc jest zaniedbanych i rozkopanych... dow ielu rzeczy można się więc przyczepiać. Jednak trzeba mieć nierówno pod sufitem. Ludzie, ogarnijcie swoje umysły, wyciszcie się, nie zachowujcie się jak rozkapryszone bachory którym nie można dogodzić bo lizaczek ma nie ten smak i paseczki ze smakiemtruskawkowym nie pod tym kątem... Nawiasem mówiąc niektórzy Polacy są naprawdę aroganccy i bezczelni jak ten turysta "na hurra" z Poznania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiochu sebastianie,bowiem na miano pana nie zasługujesz. Masz żal to powiedz żonie (jak masz) a nie smarujesz w gazecie plus ŻĄDASZ zwrotu pieniędzy. To jest chamstwo,buractwo i cwaniactwo. Nie podobało się to po kija przyjeżdzałeś? Masz Wroclaw,Warszawę,Gdańsk. Poparłeś do Lublina, są remonty jak wszędzie przed euro i co-- list,zwrot kasy i może jeszcze w dupk.... szanowną pyrę pocałować. Takich turystów lubelszczyzna ma gdzieś,najpierw smarujesz potem tłumaczysz. Spadaj i nie wracaj więcej. Ciekawa jestem czy turysta wpadł do wspaniałych lubelskich knajpek czy posilił się drożdzówką z pyrlandii. Nie ośmieszaj się człowieku więcej i nie pisz tu-------to forum lubelskie a nie buraków-kartofli i chamów rodem z Poznania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo to znajdz sobie pyro u siebie, wal się kmiocie i cwaniaczku. 700 zł buhahaha a moze 750 zl? Brudasie, lecz się na głowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...