Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tuszów: BMW uderzyło w drzewo. Zginął 20-letni pasażer

Utworzony przez Laguniarz, 20 września 2009 r. o 10:12 Powrót do artykułu
Młodzi,Szybcy,Wściekli.Jeżdżę matizem,nigdzie mi się nie śpieszy.Zawsze zdążę.Tragedią wielką byłoby,gdyby ten "sportowy,doświadczony" kierowca spowodował kolizję z innym uczestnikiem ruchu.MSW-czeka was takie zakończenie kariery za kółkiem.Pamiętajcie o tym. Tego młodego można nazwać zabójcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie unoś się tak bo to niezdrowe. Prawda jest taka, ze młodzi kierowcy są najczestszymi sprawcami wypadków drogowych w tym śmiertelnych, warto zastanowić się dlaczego. Nie ma znaczenia kto kierował, jeżeli kierował źle i zabił. Nie usprawiedliwiajće idiotów nie potrafiących jeździć tylko dlatego, ze to wasz znajomy, takich jak on jest wielu, siadają za kierownicę, szpanują i dochodzi do tragedii. Prowadzac auto trzeba przede wszystkim myśleć a tutaj jak widać zabrakło zdrowego rozsądku.
Młodzi kierowcy najczestszymi sprawcami wypadków drogowych? Wg Ciebie chyba Już ktos kiedyś klejał ten artykuł, zachęcam do lektury Kto jest naprawdę sprawcą wypadków na drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Wszyscy leżą Lublinie. A kurat znałam ich wszystkich. I znam całą sytuacje. Mateusz nie zyje. Jego brat ma połamane i pomiażdzone nogi. Paweł jest przytomny, cały czas cos mamrocze, ale ma cos z kregoslupem szyjnym. A Mateusz, z trzech pozostalych przy zyciu jest w nagorszej sytuacji, bo ma powazny obrzęk mózgu, i poobijane płuca. Sam nie oddycha. Nie mowmy kto jest winny. Bo niekoniecznie ten co prowadzil. Wiadomo ze młodziencza fantazja ich poniosla. Jeden sie popisuje przed drugim i takie skutki. Ale po co o tym mowic?
Ale Przemka życie nie jest zagrożone może być niepełnosprawny tak ???? Jejku a co z Mateuszem są jakieś szanse na przeżycie i jeśli tak bedzie normalnie funkcjonował ????? ((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przedni napęd jest dla dziewczynek, sfrustrowany właścicielu matiza.
Tobie buraku tylni w polonezie jest do "driftowania" o ktorym nie masz pojecia pewnie :] samochod sluzy do przemieszczania sie a nie do szpanowania, do pokazywania umiejetnosci sluza zawody ;] ale takich ciołków jak ci co jechali nie stac na cos takiego bo: 1. nie mieli takich umiejetnosci 2.byli gnojami bez kasy wiec kto chcialby ich sponsorowac zeby jezdzili? wogole zatem nie powinni odpier.. jakims zlomem po nocach.. bo ja mysle ze mniej jak 150 nie jechali, skoro takie skutki mocny silnik + brak doswiadczenia + tylna os + waska droga + noc ... o tragedie nie trudno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piszecie co chcecie, i tak anonimowo to umoralniac nagle potrafią,.. jak to sie mowi bog sprawiedliwy, tyle ze nie rychliwy...to uwazjcie za takie puste teksty. Ci co mają bedą pamietac to co dobre i najlepsze bylo.... Maniek [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Az krew zalewa czytajac to co tu niektorzy pisali ...pierolicie o doswiadczeniu nocach szybkiej jezdzie po ch***?? Ranicie ku*** tych co znali tego ktory zgina w tym wpadku i znaja tych co leza w szpitalu!!! Mlody byl kierowca to prawda moze i jechal szybko ... ale niewiecie co tak naprawde bylo powodem tego wypadku wiec zamknac mordy bo obrazacie tu ludzi ... Przepraszam wszystkich za uzywanie wulgaryzmu ale to szok co tu niektorzy wypisuja ... Maniek[*] Zreszta niech wyjdzie z tego calo ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW i wszystko jasne. Te samochody mają bardzo słabe właściwości jezdne zwłaszcza na tuskdonaldowych wertePOch drogoPOdobnych. Wymagają też sPOrych umiejętności od kierowcy co u 18-20 latka jest rzeczą niesPOtykaną. Charakteryzują się fatalnym bezpieczeństwem biernym, najgorsze są trójki sprzed 1991 roku - www.crashtest.com . Mają POnadprzeciętną awaryjność, zapytajcie samego Kubicy. Wystarczy, że KERS nie zadziała i tragedia gotowa. PO mojej wiosce jeździ kilku świrów beemkami, są też w calibrach, vw i audi. Przy tym stylu jazdy który oni preferują, tragedia jest tylko kwestią czasu. Dobrym rozwiązaniem byłoby ubezpieczenie OC kierowcy a nie pojazdu i jazda na oc rodziców. Prywatni ubezpieczyciele odpowiednio by wycenili stawkę dla takich kozaków tak by pokryła koszy leczenia a nie NFZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedzcie mi co z Mateuszem i Przemkiem przeżyją????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co każdego codziennie dotyka tragedia... każdemu może się coś zdarzyć nie wiem po co to rozstrząsać.... szkoda chłopaków bo młodzi... [*] a czy to BMW czy Mercedes czy Maluch nieważne żaden samochód nie jest wart ludzkiego życia....i nie zawsze jest w stanie go uratować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca PF126P napisał:
BMW i wszystko jasne. Te samochody mają bardzo słabe właściwości jezdne zwłaszcza na tuskdonaldowych wertePOch drogoPOdobnych. Wymagają też sPOrych umiejętności od kierowcy co u 18-20 latka jest rzeczą niesPOtykaną. Charakteryzują się fatalnym bezpieczeństwem biernym, najgorsze są trójki sprzed 1991 roku - www.crashtest.com . Mają POnadprzeciętną awaryjność, zapytajcie samego Kubicy. Wystarczy, że KERS nie zadziała i tragedia gotowa. PO mojej wiosce jeździ kilku świrów beemkami, są też w calibrach, vw i audi. Przy tym stylu jazdy który oni preferują, tragedia jest tylko kwestią czasu. Dobrym rozwiązaniem byłoby ubezpieczenie OC kierowcy a nie pojazdu i jazda na oc rodziców. Prywatni ubezpieczyciele odpowiednio by wycenili stawkę dla takich kozaków tak by pokryła koszy leczenia a nie NFZ.
droga od prawiednik do bychawy jest wyremontowana więc nie czepiaj się tutaj jezdni. Póki nie będzie oficjalnego orzeczenia policji można słać tylko domysły które przetwarzają się w plotki. Więc proszę pozostałych o trochę szacunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW ? Siuch za kierownicą ? Ooooo, to jakaś nowość, takiego zestawu jeszcze nie było. Przeważnie to 50-cio letni kierowca za kierownicą Łady rozbijał sie na drodze a tu proszę taka niespodzianka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutnaaa napisał:
Powiedzcie mi co z Mateuszem i Przemkiem przeżyją????????
...i co z drzewem ? Bedzie rosło ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
droga od prawiednik do bychawy jest wyremontowana więc nie czepiaj się tutaj jezdni. Póki nie będzie oficjalnego orzeczenia policji można słać tylko domysły które przetwarzają się w plotki. Więc proszę pozostałych o trochę szacunku.
Przepraszam, tego nie wiedziałem. Do dzisiaj nie miałem pojęcia, że istnieje Bychawa i dalej nie wiem gdzie to jest. Biłgoraj ma swojego POlikota a BYchawa z czego słynie? Dobra droga też może być przyczyną wypadków bo kierowcy chcą pojechać szybciej i grzeją ile fabryka dała. Zapytaj policjanta z drogówki jak wzrasta liczba wypadków po remoncie lub budowie nowej drogi. Pamiętam, że tak było po wybudowaniu obwodnicy Międzyczeca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek nie zyje a pszemek sie obudził ale ma nogi zgniecione
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebać frajerstwo ktore najezdza na ludzi ktorych nie znało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie macie nic mądrego do napisania to nie piszcie, bo ich ni e znaliscie i nie wiecie jacy byli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOLEGO CO O TYM DZEWIE PISAŁEŚ stuknij sie w łeb jak jesteś taki cwany to napisz kim jesteś ty sie martwisz o drzewo a ja napszykład czy pszerzyją nobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieszczeńszcie okropne współczuje całej rodzinie ale niema kogo winić bo tylko Bóg wie co się tam stało liczy się że kierowca był trzeżwy współczuje kierowcy.JESZCZE RAZ WSPÓŁCZUJE CAŁEJ RODZINIE I PROSZĘ O WSPARCIE KIEROWCY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Laguniarz napisał:
kolejny 20 latek kolejne BMW kolejny wypadek ech.... zaraz komentarze "nie znaliscie go to nie piszczie" gowno prawda mlody chcial przyszpanowac a gowno umie i tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś może mi powiedzieć co z Mateuszem tym co był w szpitalu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...