Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Moja mama pracowała w technikum mechanicznym w Lublinie, dyrektor tez tolerowal wybryki, bo bal sie ze nie bedzie ucznów,zamkna szkole i nie bedzie mial pracy. Dlatego ucznie zachowywali sie w podobny sposób. A nauczyciel w tym i moja matka musieli to znosić, bo zależało na pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś w ironicznym tonie, ale wcale nie do śmiechu. Od kiedy weszła reforma, początek to 1998/99 r. to w szkołach się tylko mierzy, monitoruje, modyfikuje, szuka misji, wizji, analizuje medianę i modalną (które to pojęcia mało kto rozumie), pisze się obszerne raporty i sprawozdania, szkoli na potęgę nauczycieli, wprowadza mundurki i się je likwiduje, zaleca taką bądź inną lekturę by w następnym roku jej zakazywać, podstawa programowa goni podstawę i końca tej gonitwy nie widać. Robi się z ucznia i rodzica klientem szkoły a nie partnerem. Nauczyciele szaleją na skutek awansu zawodowego, który przecież miał podnosić morale nauczyciela ( w końcu dyplomowanie może przewrócić w głowie), ale też miał dość radykalnie podnieść "stopę życiową” każdego z nich, a tu guzik z pętelką.... można by tak wyliczać i wyliczać, a tu chodzi o meritum - ... i wszystko byłoby wspaniale, żeby nie ci uczniowie. I wcale nie chcę tu, broń Boże, insynuować, że uczeń jest niemile widziany przez swoich mentorów, ale ci mentorzy, w związku z powyższą wyliczanką, coraz bardziej nie nadążają, bo papier jest ważniejszy, co ja mówię, sterta papierów, niż ten "zamotany" uczeń. Wygonić to towarzystwo i wtedy powstałyby takie piękne programy pracy, naprawcze i te naprawcze do naprawczych, piękne tabeleczki, równe cyferki. P.S. Brak stabilizacji powoduje totalny chaos, którego skutki już dotkliwie odczuwamy. I tylko dzieci żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZACIERANIE SLADÓW MA MIEJSCE W WIEKSZOŚCI SZKÓŁ. TEMU POWINIEN KTOS SIE PRZYJZEC. NAPEWNO NIE JEDNOSTKI PROWADZONCE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyrektorzy szkół pochodzą z komunistycznych szkół i takie ich myślenie wymiana pokoleniowa wymiecie relikty i akademie ku czci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkursy na dyrektora są fikcją przed konkursem jest znane nazwisko zwycięscy. Dyrektorem powinno się być maksymalnie 2 kadencje. A nie stara baba siedzi... bierze kasę i olewa wszystko....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...