Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uciekamy do Polski "A. Przez 10 lat wyjechało od nas 50 tys. ludzi

Utworzony przez mieszkaniec, 27 lutego 2014 r. o 07:55 Powrót do artykułu
Ale dużo ludzi wyjezdża z Lublina rządzonego przez Żuka. A on mówi jak wspaniale się żyje w Lublinie. Ale ludzie już nie wierzą w jego propagande sukcesu. Jemu sie dobrze żyje za nasze pieniądze, ale on mieszka w Świdniku. I co redakcjo znowu usuniecie mi wpis ? Usuneliście spis o wojewodzie ale co z tego skoro premier dowiedzial sie jaka jest prawda i ją odwołał. Pewnie chcieliscie byc bardziej rządowi od rządu za płatne ogłoszenia zamawiane przez Żuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile ludzi z całej Polski wyjechało za granicę? Ludzie zawsze migrowali i nadal będą to robić. Ja kocham Lublin i nie zamierzam stąd wyjeżdżać. Nasze miasto w ostatnich latach postawiło na rozwój i idziemy "pełną parą" do przodu. W Lublinie zaczęło się dziać, nie tylko w remontach i budowach, ale również w kulturze i rozrywce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najgorsze jest to że wyjeżdżają młodzi zdolni i wykształceni zostawiając emerytów urzędników i nierobów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile ludzi z całej Polski wyjechało za granicę? Ludzie zawsze migrowali i nadal będą to robić. Ja kocham Lublin i nie zamierzam stąd wyjeżdżać. Nasze miasto w ostatnich latach postawiło na rozwój i idziemy "pełną parą" do przodu. W Lublinie zaczęło się dziać, nie tylko w remontach i budowach, ale również w kulturze i rozrywce!
Zawsze OK, ale nie na taką skalę jak obecnie ,gdzie nastały rządy Tuska,platformy,nie umniejszaj tego !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile ludzi z całej Polski wyjechało za granicę? Ludzie zawsze migrowali i nadal będą to robić. Ja kocham Lublin i nie zamierzam stąd wyjeżdżać. Nasze miasto w ostatnich latach postawiło na rozwój i idziemy "pełną parą" do przodu. W Lublinie zaczęło się dziać, nie tylko w remontach i budowach, ale również w kulturze i rozrywce!
 
najgorsze jest to że wyjeżdżają młodzi zdolni i wykształceni zostawiając emerytów urzędników i nierobów
Ludzie z Lublina zawsze wyjeżdżali niezależnie od tego, kto był prezydentem miasta. Wyjeżdżają też z innych miast np. z Warszawy, chociażby do Niemiec i Anglii. Żadne miasto w Polsce nie daje takich zarobków, jak w bogatszych państwach UE. Jednak twoja wypowiedź, mimo wszystko, jest obraźliwa dla tych ludzi, którzy kochają Lublin i tutaj zostali. Z twojej wypowiedzi można więc wywnioskować, że Ci co tutaj zostali to są niezdolni, głupi, nieudolni czyli gorsi od tych, którzy wyjechali z Lublina. Co za bzdura! A nie słyszałeś o czymś takim jak "lokalny patriotyzm" czy przywiązanie do własnego "Heimatu"? W ten sposób właśnie kształtują się uogólnienia i mity!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: tn.1j.pl/maps/ Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. Dokładność pomiaru do 150cm.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie z Lublina zawsze wyjeżdżali niezależnie od tego, kto był prezydentem miasta. Wyjeżdżają też z innych miast np. z Warszawy, chociażby do Niemiec i Anglii. Żadne miasto w Polsce nie daje takich zarobków, jak w bogatszych państwach UE. Jednak twoja wypowiedź, mimo wszystko, jest obraźliwa dla tych ludzi, którzy kochają Lublin i tutaj zostali. Z twojej wypowiedzi można więc wywnioskować, że Ci co tutaj zostali to są niezdolni, głupi, nieudolni czyli gorsi od tych, którzy wyjechali z Lublina. Co za bzdura! A nie słyszałeś o czymś takim jak "lokalny patriotyzm" czy przywiązanie do własnego "Heimatu"? W ten sposób właśnie kształtują się uogólnienia i mity!
Ale na taką skalę,jak teraz za komuchów i z tak wysokim bezrobociem,z perspektywą pracy do 67, nie było tego nigdy,tylko Majdan nas ratuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale na taką skalę,jak teraz za komuchów i z tak wysokim bezrobociem,z perspektywą pracy do 67, nie było tego nigdy,tylko Majdan nas ratuje.
Albo walka,albo ucieczka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio była u mnie rodzina z Poznania, wcześniej byli w Lublinie 5 lat temu.  Byli pod wielkim wrażeniem jak zmienił się Lublin. Mimo tego, że nie jesteśmy zachodnią częścią Polski, która jak wszyscy wiemy dużo szybciej się rozwija i ma na to więcej środków, nasze miasto zmieniło się nie do poznania.    Po pierwsze wyremontowane ulice, po których w końcu da się jeździć. Nowe miejsca kultury czy rozrywki. Ścieżki rowerowe. Wydarzenia kulturalne. Odnowione Stare Miasto.   Jestem dumny z mojego miasta, zwłaszcza, gdy słyszę tak pozytywne opinie od osób, które nie bywają w Lublinie na co dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Pablo, powtarzasz już enty raz o tej rodzinie z Poznania. A to byli grzeczni poznaniacy więc chcieli ci sprawic przyjemnosć i powiedzieli o jak fajnie. A zobaczyli miasto biednieące i mega zadłużone pod rządami Żuka ze Świdnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio była u mnie rodzina z Poznania, wcześniej byli w Lublinie 5 lat temu.  Byli pod wielkim wrażeniem jak zmienił się Lublin. Mimo tego, że nie jesteśmy zachodnią częścią Polski, która jak wszyscy wiemy dużo szybciej się rozwija i ma na to więcej środków, nasze miasto zmieniło się nie do poznania.    Po pierwsze wyremontowane ulice, po których w końcu da się jeździć. Nowe miejsca kultury czy rozrywki. Ścieżki rowerowe. Wydarzenia kulturalne. Odnowione Stare Miasto.   Jestem dumny z mojego miasta, zwłaszcza, gdy słyszę tak pozytywne opinie od osób, które nie bywają w Lublinie na co dzień.
  No tak, niby masz racje, ale takie rzeczy jak "ścieżki rowerowe itp." nic nie zmieniają, jeśli ludzie nie mogą znaleźć pracy lub jeśli każe się im pracować za grosze - wtedy po prostu wyjeżdżają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Pablo, powtarzasz już enty raz o tej rodzinie z Poznania. A to byli grzeczni poznaniacy więc chcieli ci sprawic przyjemnosć i powiedzieli o jak fajnie. A zobaczyli miasto biednieące i mega zadłużone pod rządami Żuka ze Świdnika
 
Do Pablo, powtarzasz już enty raz o tej rodzinie z Poznania. A to byli grzeczni poznaniacy więc chcieli ci sprawic przyjemnosć i powiedzieli o jak fajnie. A zobaczyli miasto biednieące i mega zadłużone pod rządami Żuka ze Świdnika
Przestań zrzędzić,widać z jakiej jesteś opcji.Dla takich jak ty nic nie warto bo wiecznie będzie nie tak,a ty oczywiście zrobiłbyś lepiej.U mnie była rodzina z Tarnowa i ze Szczecina,powiedzieli że mamy piękne miasto-ale dla ciebie oni też na pewno zrobili to z "uprzejmości". Szkoda gadać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestań zrzędzić,widać z jakiej jesteś opcji.Dla takich jak ty nic nie warto bo wiecznie będzie nie tak,a ty oczywiście zrobiłbyś lepiej.U mnie była rodzina z Tarnowa i ze Szczecina,powiedzieli że mamy piękne miasto-ale dla ciebie oni też na pewno zrobili to z "uprzejmości". Szkoda gadać
Tobie ktoś,coś za to płaci ?  czerpiesz z tego jakieś zyski ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy któraś z rodzin tak licznie odwiadzajacych ostatnio w Lublinie stronnikow Żuka zdecydowala sie tu osiąść na stałe. Jesli nie to sami macie odpowiedź. Nie chca i nie zostana w gigantycznie zadłużonym miescie rządzonym przez faceta ze Świdnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co robić w Lublinie ? pracy za mało i kiepsko płatka Supermarketów jak gzrybó po deszu a wykończyły one Polski handel który dawał o wile więcej miejśc pracy niz taka biedronka,tesco czy lidl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co robić w Lublinie ? pracy za mało i kiepsko płatka Supermarketów jak gzrybó po deszu a wykończyły one Polski handel który dawał o wile więcej miejśc pracy niz taka biedronka,tesco czy lidl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin jest miastem z perspektywą -Jedyna i bardzo ważna sprawa to brak pracy i niska płaca ,i tutaj powinny być zaangażowani ,1Tusk ?ministrowie ?.a ,Najważniejsze   Mieszkańcy ,Posłowie Radni ,Żuk ,Hetman ,Wojewoda -bez ludzi z regionu trudno liczyć jak ten region rozgrabiają   rządzący ..Jedyny plus Lublin będzie miał 1 Lotnisko 2 .Stadion 3  .Pływalnie 4.Dużo teatrów- 5.Popraw jakości ulic 6.Obwodnice ,no i w regionie drugi most przez Wisłę w Kamieniu .Smutne to -rządy t z Solidarności [szczególnie ostatnie 7 lat ?zniszczyły ten region ekonomicznie.Wszystkie siedziby zostały wyprowadzone poza Lublin  i region
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierzcie lub nie, ale za kolejne 25 lat to miasto będzie zaorane. Pomnik dokonań Lipca'80...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do tej pory główne inwestycje prezedsiębiorcy lokowali po prawej stronie WISŁY,gdy unormuje się,to jest warunek na Ukrainie będzie rozwój i tego obszaru.Lublin już zaiwestował w centra handlowe,Plaza,Olimp,Zielone Tarasy,Felin i Felcyty,Ikea,może docelowo zaczną inwestować przedsiębiorstwa prodykcyjne,narazie przemysł wydobywczy i tak pomału dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po lewj stronie przedsiębiorcy panie po lewej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...