Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uciekamy do Polski "A. Przez 10 lat wyjechało od nas 50 tys. ludzi

Utworzony przez mieszkaniec, 27 lutego 2014 r. o 07:55 Powrót do artykułu
Po pierwsze wyremontowane ulice, po których w końcu da się jeździć. Nowe miejsca kultury czy rozrywki. Ścieżki rowerowe. Wydarzenia kulturalne. Odnowione Stare Miasto.
  ... kulturą chleba nie posmarujesz. Średnia pensja w Lublinie to ponad 3700 zł brutto.   Kto tyle zarabia na prawdziwą umowę o pracę i to na czas nieokreślony ? Niewielu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie miasto nędzy i rozpaczy, ludzie uciekajcie stąd jak najszybciej tu nie ma przyszłości, tu się tylko rujnuje i wszystko rozgrabia, ale jeszcze nie wszystko zostało zniszczone jeszcze został tor kartingowy i zakłady tytoniowe.......już niedługo i to zniszczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Unia Europejska wraz Tuskiem doprowadziła region wschodni a szczególnie Lubelski do największej biedy od 60 lat .O tym jak premier Polskiego Rządu traktuje region Lubelski to odwiedziny 1x na 6-7 lat urzędowania widać że ten region jest traktowany jak rezerwa kolonii i  surowców  siły roboczej w Polsce .Pan Tusk jeszcze wystawia człowieka Bonina bogatego ekonomicznie  [3 Żony] aby on był jedynka do U>E z regionu Lubelskiego a nie człowiek z biednego regionu -Piszę to jako obserwator życia gospodarczego z Wielkopolski.Dlaczego Lublinianie nie walczą aby część podatku z surowców [węgiel Gaz??]?został na tym terenie a lubelski region będzie benkartem gospodarczym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Unia Europejska wraz Tuskiem doprowadziła region wschodni a szczególnie Lubelski do największej biedy od 60 lat .O tym jak premier Polskiego Rządu traktuje region Lubelski to odwiedziny 1x na 6-7 lat urzędowania widać że ten region jest traktowany jak rezerwa kolonii i  surowców  siły roboczej w Polsce .Pan Tusk jeszcze wystawia człowieka Bonina bogatego ekonomicznie  [3 Żony] aby on był jedynka do U>E z regionu Lubelskiego a nie człowiek z biednego regionu -Piszę to jako obserwator życia gospodarczego z Wielkopolski.Dlaczego Lublinianie nie walczą aby część podatku z surowców [węgiel Gaz??]?został na tym terenie a lubelski region będzie benkartem gospodarczym
Dlatego Tusk musi odejść i wraz z nim ta cała konfidencka POlszewia !! koniec i kropka !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Unia Europejska wraz Tuskiem doprowadziła region wschodni a szczególnie Lubelski do największej biedy od 60 lat .O tym jak premier Polskiego Rządu traktuje region Lubelski to odwiedziny 1x na 6-7 lat urzędowania widać że ten region jest traktowany jak rezerwa kolonii i  surowców  siły roboczej w Polsce .Pan Tusk jeszcze wystawia człowieka Bonina bogatego ekonomicznie  [3 Żony] aby on był jedynka do U>E z regionu Lubelskiego a nie człowiek z biednego regionu -Piszę to jako obserwator życia gospodarczego z Wielkopolski.Dlaczego Lublinianie nie walczą aby część podatku z surowców [węgiel Gaz??]?został na tym terenie a lubelski region będzie benkartem gospodarczym
Największy szkodnik naszej ojczyzny,robi to dla ciepłej du py póżniej w parlamencie UE, nikt i nigdy po nim tego pózniej nie poskłada w naszym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie uciekać, jak  tu już nie ma nic, tylko podatki i komuchy, perspektyw żadnych a ja jestem taka młoda i chcę żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie uciekać, jak  tu już nie ma nic, tylko podatki i komuchy, perspektyw żadnych a ja jestem taka młoda i chcę żyć.
Jak faktycznie jesteś taka młoda to służę ci moim wsparciem,olej to wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja próbowałem robić biznes z lubelakami. Tragedia. Kompletnie niesłowni, zapominają o umówionym spotkaniu, boją się zmian, boją się podjąć decyzję. Zaścianek pełną gębą. Nie dziwię się, że Lublin upada gpospodarczo. A, jeszcze urzędasy - taka sama tragedia, indolencja, ignorancja, nepotyzm, debilizm. Dziękuję za biznes z Lublinem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja próbowałem robić biznes z lubelakami. Tragedia. Kompletnie niesłowni, zapominają o umówionym spotkaniu, boją się zmian, boją się podjąć decyzję. Zaścianek pełną gębą. Nie dziwię się, że Lublin upada gpospodarczo. A, jeszcze urzędasy - taka sama tragedia, indolencja, ignorancja, nepotyzm, debilizm. Dziękuję za biznes z Lublinem.
Na tą chwilę tak jest w całej Polsce, Tusk musi odejść,inaczej ciężko liczyć na zmiany .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzisz internauto warszawiak że biedny  lublinian boi  i  bał  się ryzyka bo w przypadku niepowodzenia [w biznesie ]straci ostatni grosz i zostanie mu mieszkanie pod mostem .Tym się różni od mieszkańca stolicy że ten zarabia 3-x  razy więcej od mieszkańca Lublina.Pytam wprost co mieszkaniec stolicy poza urzędami [na siłę ]produkuje uprawia czy ma kopalnie np miedzi ,węgla ,huty .itd .W jakim państwie w promieniu LUBLIN -WARSZAWA 165 km pojedziesz i tam zarobisz dużo więcej Wiele siedzib jest w Warszawie -co Warszawa ma wspólnego z Nałęczowianką poz wpisem Spółka z OO .Dlaczego Nałęczowianka i Cisowianka ?nie może sponsorować lubelskiego Sporu bez zgody Warszawy.Dlaczego siedziba Makaronu Lubella jest w Wadowicach o wiele bogatym regionie od Lubelskiego .Siedziba Cukier Polski w Toruniu gdzie sponsoruje koszykarzy tego ,miasta .Spółdzielnia Cukiernicza Solidarność siedziba w Opatówku /obok Kalisza itd .Tymi decyzjami to te rządy doprowadził do podziału ekonomicznego Polaków .Dlaczego rząd Polski może dopłacać  tz bony ? lub dopłaty do pracownika w odległego np Lublina aby pracował w Stolicy zamiast wyrazić zgodę na  powstania firmy  lub siedziby w Lublinie.itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubie lublin chce tam mjeszkac wyjechalem i wróce tam ale nie wiem kiedy , tylko majdan!!!!!!!!!! przegonic złodzieji dac ludziom szanse i sie napewno ruszy a wtedy wrócę , wiec obiboczki robic majdan do dzieła a wruce nie tylko ja ale wruci nas kilka miljonów , wszyscy tylko na forum umiecie dokuczac emigrantom a my głododowac moze i bysmy mogli ale nam zal naszych dzieci i to dla nich wyjezdzamy nie dla was , zekomi patrioci którz tylko pluc na ludzi potrafią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bilion podzielone na 16  daje 55 miliardów na lubelskie-JAROSŁAW LUBELSKIE=ZBAW=.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...