Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie Premierze, dzieci tak bardzo na Pana licza... Boisko przy szkole w Poniatowej rzeczywiscie robi wspaniale wrazenie. Mimo, ze mieszkam w stolicy naszego pieknego kraju, nie widzialem szkoly, ktora moglaby sie pochwalic tak pieknym obiektem. Gratulacje! A za Was dzieciaki trzymam kciuki:).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto podpuszcza dzieci i tym sposobem wciąga ich w politykę ,czyli w kampanię wyborczą PO ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada, wstyd mi za to miasto! A Pani Burmistrz z mężem niech lepiej zajmą się istotnymi dla miasta sprawami, a nie już pikniki im w głowie...;/ Będzie gdzie wypić...;/ Porażka. Lepiej byłoby gdyby P.Tusk "zachorował" i nie mógł przyjechać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaz napisał:
Kto podpuszcza dzieci i tym sposobem wciąga ich w politykę ,czyli w kampanię wyborczą PO ?
A czego się spodziewałeś po Stefankach? Żona zatrudniła mężą na stanowisku p.o. dyrektora Centrum Kultury, to muszą teraz pokazać, jak należy wykorzystywać stanowiska nie tylko do celów prywatnych ale i politycznych. W S T Y D !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A czego się spodziewałeś po Stefankach? Żona zatrudniła mężą na stanowisku p.o. dyrektora Centrum Kultury, to muszą teraz pokazać, jak należy wykorzystywać stanowiska nie tylko do celów prywatnych ale i politycznych. W S T Y D !
Weż się dziadu za robotę i zrób dla tego miasta coś od siebie, a nie siedzisz i krytykujesz darmozjadzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwazam , ze pomysł jest świetny. a to, ze dzieci ucza sie o polityce daje nadzieje ze kiedys bedą dobrze wykształceni i zorientowani, a moze nawet same usiadą na waznym stanowisku. niestety są też tacy, którzy wszystko potrafią skrytykowac, może dlatego że sami nic nie robia i zazdroszcza innym sukcesów, a obrzucanie kogos takimi tekstami i rzucanie nazwiskami napewno nie uczy dzieci nic dobrego i tym dzieciom współczuje gdzie bliscy potrafia tylko pastwić sie i obrzucać innych, to dopiero żenujące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezeli nie nauczymy dzieci szacunku do innych- to nic ich nie nauczymy. a szanowac należy wszystkich, przede wszystkim reprezentatów naszej gminy i państwa, to swiadczy o nas. to przykre jesli ktoś mówi o dobrze dziecka o wychowaniu a sam opuścił najwazniejsze lekcje kultury. a więc drodzy "nigdy niezadowoleni" moze czas wyleczyc sie z kompleksów i zajac sie własnym zyciem a nie szukac potknięcie innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolesie napisał:
Weż się dziadu za robotę i zrób dla tego miasta coś od siebie, a nie siedzisz i krytykujesz darmozjadzie.
Brawo działaczu CK w Poniatowej! Język i słownictwo godne pracownika CK! Tak trzymać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Brawo działaczu CK w Poniatowej! Język i słownictwo godne pracownika CK! Tak trzymać!
Dziekuje ale tak sie składa, ze nie jestem pracownikiem ani CK ani też urzędu ale dla niektórych jest pewnie niepojete, ze mozna miec wartosci, kulture i odwage do ich głoszenia bedąc zwykłym szarym człowiekiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Dziekuje ale tak sie składa, ze nie jestem pracownikiem ani CK ani też urzędu ale dla niektórych jest pewnie niepojete, ze mozna miec wartosci, kulture i odwage do ich głoszenia bedąc zwykłym szarym człowiekiem.
Gdybyś był normalnym, zwykłym, szarym człowiekiem to nie ubliżałbyś innym oraz używał tego samego nicka za każdym razem a ty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gdybyś był normalnym, zwykłym, szarym człowiekiem to nie ubliżałbyś innym oraz używał tego samego nicka za każdym razem a ty?
Przepraszam ale moja pomyłka ja nie pisałam tego obrazliwego tekstu- i tu przyznaje że był nie na miejscu, ja pisałam o nauce szacunku dzieci, ale przeczytałam ostatni tekst i myslałam, ze był do mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale w tej Poniatowej ciemniaki mieszkają nic dziwnego przecież nasza lubelszczyzna to Polska "B" jak można popierać tego darmozjada Tuska człowieka który jest tak obłudny mściwy i nic nie robi dla naszego pięknego kraju tylko umacnia się na wszystkich szczeblach władzy - Dość tej obłudy i zakłamania ile możńa jeszcze? Nie wciągajcie obłudnicy do tego dzieci.... to jest chore
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolo napisał:
Ale w tej Poniatowej ciemniaki mieszkają nic dziwnego przecież nasza lubelszczyzna to Polska "B" jak można popierać tego darmozjada Tuska człowieka który jest tak obłudny mściwy i nic nie robi dla naszego pięknego kraju tylko umacnia się na wszystkich szczeblach władzy - Dość tej obłudy i zakłamania ile możńa jeszcze? Nie wciągajcie obłudnicy do tego dzieci.... to jest chore
Popieram w całej rozciągłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Magdo - jak można pisać artykuły, w których występuje prawie cała rodzina Stefanków? Burmistrz - Stefanek, p. o. dyrektora Centrum Kultury - Stefanek, nawet wśród dzieci występuje Przemek Stefanek. Petycję do Tuska pisze Szymon Koziński - syn pracownika Centrum Kultury. Czy w Poniatowej nie ma innych osób o których warto pisać tylko o Stefankach wciągając w brudną kampanię wyborczą najmłodsze dzieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poprzedniku, czytaj uwaznie PRZEMEK STEFANIAK a nie STEFANEK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Magda chetnie napisze o kazdym mieszkańcu Poniatowej który cos chce dobrego zrobic dla tego miasta. Wiec jazda szczekacze do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram dzialania PCKiT robiacych rozglos i reklame Poniatowej, bo to jest w ich obowiazku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻYCZĘ WYGRANEJ UCZNIOM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te wpisy i jestem zniesmaczony - wciaganie dzieci w politykę (tatuś namówił synka do napisania listu) - to jest po prostu żenada. Jaki przykład ma dac naszym dzieciom premier Tusk ??? Czym on sie do tej pory wykazał ??? Chyba tylko tym, że jest premierem - nie zrealizował żadnych obietnic wyborczych - podatek liniowy, ordynacja wiekszościowa, likwidacja KRUS, likwidacja dotacji dla partii politycznych, uproszczenie zasad prowadzenia dział. gospodarczej. Czy człowiek który nie dotrzymuje obietnic może być jakimś wzorem dla naszych dzieci ????? Zastanówcie się kogo zapraszacie !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stone napisał:
Czytam te wpisy i jestem zniesmaczony - wciaganie dzieci w politykę (tatuś namówił synka do napisania listu) - to jest po prostu żenada. Jaki przykład ma dac naszym dzieciom premier Tusk ??? Czym on sie do tej pory wykazał ??? Chyba tylko tym, że jest premierem - nie zrealizował żadnych obietnic wyborczych - podatek liniowy, ordynacja wiekszościowa, likwidacja KRUS, likwidacja dotacji dla partii politycznych, uproszczenie zasad prowadzenia dział. gospodarczej. Czy człowiek który nie dotrzymuje obietnic może być jakimś wzorem dla naszych dzieci ????? Zastanówcie się kogo zapraszacie !!!!!
Tusk zagra w piłkę z dziećmi w Poniatowej 1 czerwca!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...