Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uczy jazdy innych, wpadła na jeździe po pijanemu

Utworzony przez Adamek, 25 marca 2013 r. o 15:53 Powrót do artykułu
Ja bym jej hója w cipunie zaladowal i by kórwa spermo rzygala je***e baby won łod kierowania ałtem baby majo mezu slurzyc i lody robic dzifki na bata zdala łod fiata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Ja bym jej hója w cipunie zaladowal i by kórwa spermo rzygala je***e baby won łod kierowania ałtem baby majo mezu slurzyc i lody robic dzifki na bata zdala łod fiata
TAK lody waniliowe... już ktoś o tym pisał.Adamek czego się nażarłeś idioto jak sam się określiłeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykryto trola ^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pier...... trola...??? ha,ha,ha,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałem to zatrzymanie czekali na nią ktoś ją podkablował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że w wypadkach drogowych zginęło ponad 35 milionów ludzi. To prawie 6% ludności Europy. Według ONZ rocznie na drogach ginie 1,2 mln osób (co 25 sekund 1 człowiek), a 30-50 mln jest rannych (co sekundę prawie 2 osoby). Na polskich drogach dziennie ginie 15 osób. Straty wynoszą rocznie 2% PKB. W roku 2007 młodzi ludzie w wieku 18-24 lat spowodowali ponad 7000 wypadków samochodowych, w których zginęło 860 osób. Za 10-20 lat rocznie 1,3 mln będzie ginąć na drogach. Prognozy są niepokojące, wypadków coraz więcej, a tak drastycznym statystkom sprzyja coraz większa liczba aut i coraz więcej słabo wyedukowanych kierowców bez doświadczenia, którzy ulegli manii motoryzacyjnej (efekt stada). Zaliczają się do nich także niedzielni kierowcy. Duży udział mają ciężarówki. Czy ty chcesz do nich dołączyć? Masz wybór! Nie ulegaj presji społecznej. Uderz w lobby motoryzacyjne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te metoda na smroda zeby cfelu tfa cala rodzina wysdyhala w wypadkah to statystiki podnieso
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adamek ty idioto z leszczan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Ja bym jej hója w cipunie zaladowal i by kórwa spermo rzygala je***e baby won łod kierowania ałtem baby majo mezu slurzyc i lody robic dzifki na bata zdala łod fiata
jesteś idioto już się martwiłem że cię zamkneli w psychiatryku w abramowicach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem tfa matka daje dópy własnie pobija rekord świata 10 hójuw w jedna dziórke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Jestem tfa matka daje dópy własnie pobija rekord świata 10 hójuw w jedna dziórke
jakim cudem ty ku*** dziadu je***y wegetujesz skoro twój h** wie który tati waląc jak sukę twoją matkę w kondonie wypier***ił go z twoim zarodkiem na śmietnik deb***u skończony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Jestem tfa matka daje dópy własnie pobija rekord świata 10 hójuw w jedna dziórke
Adamek, cwelu, z ciebie by doktór nawet na pszeszczep żadnego dobrego flaka nie wybrał !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w redakcji Dziennika nie ma kto zbanować tego Adamka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodnie z obowiązującą tendencją winne upojenia alkoholowego były rosnące przy drodze drzewa. Wszystkie wytniemy i nikt wiecej nie będzie nigdy pijany. Wszak najnowsze badania wskazują, że zapach kory i liści powoduje masowe umieranie ludzi na całym świecie. Całe szczęście, że odpowiedni ludzie już o tym wiedzą i posługując się wynikami tych badań ratują nam życie. www.facebook.com/LublinInspiruje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciepło, ciepło... Nie dopisałeś tylko, że po wycięciu drzew, przy drogach trzeba zasadzić żywopłoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...