Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Udusił żonę, bo go zdradzała

Utworzony przez Demon, 13 marca 2010 r. o 11:12 Powrót do artykułu
I bardzo dobrze. Tak się powinno karać za zdradę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech w ten naród,trzaśnie piorun,dość zła pogardy nienawiści jeśli to jest DEMOKRACJA,to my jesteśmy szmatami wszyscy bez WYJĄTKU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Demon napisał:
I bardzo dobrze. Tak się powinno karać za zdradę !
Co za glupstwa ty wypisujesz? Nie wzioles pod uwage mozliwosci rozstania sie z osoba, ktora Ci nie odpowiada? Takie sytuacje zdarzaja sie nawet po wielu latach wspolnego zycia. Raptem chce sie zmienic codzienna rutyne i pozyc pelnia zycia. Chce sie sprobowac z kims innym i inaczej. Nasze spoleczenstwo wychowane w dewoctwie nie nauczylo nas niczego o prawdziwym seksie. Wszystko wydaje sie byc albo zakazane, albo niewskazane, albo wstydliwe. Kobiety tez maja prawo do orgazmow i seksualnych uniesien. Maja prawo chciec poznac inna niz sredniowieczne przykazanie milosc cielesna. Nie odpowiada Ci kobieta, to rozstan sie z nia, ale nie morduj.... Wiem o czym pisze, bo w moim srodowisku seks zawsze byl tematem absolutnie tabu. Na szczescie wiekszosc nas kobiet zorientowala sie w klamstwach i chcemy zyc. Moje kolezanki i ja, tez uzywamy, ale w ramach rozsadku, bop mto nie sztuka zniszczyc wieloletnie pozycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kapitalizm jeszcze bardziej ludzi zdesperuje,czlowiek bez pracy ,godnosci ,bez pieniedzyi zona zdradza i czlowiek nie wytrzymal. pokolenie ktore nie ma emerytury ,renty,pracy to niepotszebne Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grazyna L. napisał:
Co za glupstwa ty wypisujesz? Nie wzioles pod uwage mozliwosci rozstania sie z osoba, ktora Ci nie odpowiada? Takie sytuacje zdarzaja sie nawet po wielu latach wspolnego zycia. Raptem chce sie zmienic codzienna rutyne i pozyc pelnia zycia. Chce sie sprobowac z kims innym i inaczej. Nasze spoleczenstwo wychowane w dewoctwie nie nauczylo nas niczego o prawdziwym seksie. Wszystko wydaje sie byc albo zakazane, albo niewskazane, albo wstydliwe. Kobiety tez maja prawo do orgazmow i seksualnych uniesien. Maja prawo chciec poznac inna niz sredniowieczne przykazanie milosc cielesna. Nie odpowiada Ci kobieta, to rozstan sie z nia, ale nie morduj.... Wiem o czym pisze, bo w moim srodowisku seks zawsze byl tematem absolutnie tabu. Na szczescie wiekszosc nas kobiet zorientowala sie w klamstwach i chcemy zyc. Moje kolezanki i ja, tez uzywamy, ale w ramach rozsadku, bop mto nie sztuka zniszczyc wieloletnie pozycie.
Widać po tym , co wypisujesz ,że jesteś jedną z tych , której d*** całkowicie świat przysłoniła. Dla takich , jak ty , jedynie SEKS jest najważniejszy , inne i innych uczucia nie mają dla ciebie żadnej wartości. Liczy się , to , co tobie sprawia przyjemność. Zwracam się do ciebie z małej litery , bo nie mam szacunku dla kogoś , kto dla siebie też go nie ma. Dla mnie takie kobiety, to najzwyczajniej mówiąc SPLUWACZKI....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zuziaT napisał:
Widać po tym , co wypisujesz ,że jesteś jedną z tych , której d*** całkowicie świat przysłoniła. Dla takich , jak ty , jedynie SEKS jest najważniejszy , inne i innych uczucia nie mają dla ciebie żadnej wartości. Liczy się , to , co tobie sprawia przyjemność. Zwracam się do ciebie z małej litery , bo nie mam szacunku dla kogoś , kto dla siebie też go nie ma. Dla mnie takie kobiety, to najzwyczajniej mówiąc SPLUWACZKI....
Jakim prawem pozwalasz sobie na krytykowanie kobiet chcacych w zyciu poznac i te bardziej pasjonujaca strone? Od razu zauwazylam, ze nigdy nie przezylas prawdziwego romansu, a orgazm jest dla ciebie powodem do wstydu. Mozesz mnie nazywac, jak tylko chcesz, ale przezyc, doznan i pasji mi nie odbierzesz. Nie wmawiaj ludziom, ze kobiety nie maja potrzeb i ze nie "zdradzaja", bo kazda z nas jest dokladnie taka sama z tym tylko, iz wiekszosc z nas przyznaje sie do tego i zyje zyciem, a sa takze tzw. -cichodajki- zaprzeczajace samym sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się puszczała, to nie będzie miała okazji więcej grzeszyć.....a jeżeli to była tylko jego chora wyobraźnia to faktycznie tragedia dla całej rodziny. Nieusuwalne piętno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grazyna poprostu jest osobą lekkich obyczajów. W zdrowym związku zdrada nie powinna miec miejsca, w "chorym" również. Jeżeli chcesz poznawać na prawo i lewo pełnię życia to gratuluję Twojemu facetowi, pod warunkiem, że o tym wie, ale wątpie. Bo jeżeli by tak było, to byś była poprostu prostytutką, a nawet gorzej bo one przynajmniej za to pieniądze biorą. Pozdrawiam Cię Grażynko. Oby tak dalej. Cała rasa ludzka trzyma kciuki za Twoją zwierzęcą stronę, w której rója jest priorytetem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grazyna L. napisał:
Jakim prawem pozwalasz sobie na krytykowanie kobiet chcacych w zyciu poznac i te bardziej pasjonujaca strone? Od razu zauwazylam, ze nigdy nie przezylas prawdziwego romansu, a orgazm jest dla ciebie powodem do wstydu. Mozesz mnie nazywac, jak tylko chcesz, ale przezyc, doznan i pasji mi nie odbierzesz. Nie wmawiaj ludziom, ze kobiety nie maja potrzeb i ze nie "zdradzaja", bo kazda z nas jest dokladnie taka sama z tym tylko, iz wiekszosc z nas przyznaje sie do tego i zyje zyciem, a sa takze tzw. -cichodajki- zaprzeczajace samym sobie.
GRAŻYNO NIE UWAŻASZ,ŻE KOBIETA POWINNA CZYMŚ SIĘ RÓŻNIĆ OD MIEJSKIEGO GARAŻU-WYKUPUJESZ ŻETON I PARKUJESZ ?FACETA TEŻ TO DOTYCZY -POWINIEN WIĘCEJ PRZEJAWIAĆ ROZSĄDKU NIŻ PIES CZY KNÓR. Ja wiem ,że Starowicz wszystkie te przypadki usprawiedliwia...ale to już inny i bardzo długi temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kolka~ napisał:
Jak się puszczała, to nie będzie miała okazji więcej grzeszyć.....a jeżeli to była tylko jego chora wyobraźnia to faktycznie tragedia dla całej rodziny. Nieusuwalne piętno.
A dlaczego nikt z tych forumowych katonow nie pomyslal, ze byc moze dziewczyna wyszla za maz wczesnie? Tak w malych miejscowowsciach bywa i np. w wieku 25-26 lat zostala matka, zona, synowa? Mloda kobieta nie miala okazji poznac zycia, miec jakiejs tam miary porownawczej co do mozliwosci seksualnych partnerow. moze trafila na osobnika nie odpowiadajacego jej seksualnie? moze chcial zbyt wiele, lub zbyt malo.... Nie wiem, jak ukladal sie ich zwiazek i to co najwazniejsze, a wiec sfera intymna. Kobieta bez zadnego doswiadczenia zyciowego raptem (jesli tak wlasnie bylo) zachciala poznac te druga strone zycia. Chciala sprobowac z innymi mezczyznami....i doprowadzilo to do tragedii. Nie mozna tez wykluczyc, ze wszystko jest wylacznie owocem chorej wyobrazni tego biednego mezczyzny. Ja nie pokusilam sie o potepienie, czy tez obrone, a jedynie zwrocilam uwage na codzienne problemy kobiet zamknietych w ramach jakiegos stereotypu matki i zony. Ale faceci nie chca (wcale sie nie dziwie) zauwazyc, ze ich kobiety zmienily sie wraz ze zmianami cywilizacyjnymi kraju i chca czegos wiecej od zycia. Chca miec kochankow na raz, na dwa razy, czy tez na kilka m-cy. Jak dlugo robia to w -bialych rekawiczkach-, tak dlugo nikt nie ucierpi. Ponoc okolo 45% kobiet ponizej 50-go roku zycia mialo, lub ma pozamalzenski seks. I tendencja wciaz jest wzrostowa, a wiec panowie i panie....spojrzcie prawdzie w oczy i nie potepiajcie innych. Kazdy z nas (statystycznei) jest rogaczem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grazyna L. napisał:
Jakim prawem pozwalasz sobie na krytykowanie kobiet chcacych w zyciu poznac i te bardziej pasjonujaca strone? Od razu zauwazylam, ze nigdy nie przezylas prawdziwego romansu, a orgazm jest dla ciebie powodem do wstydu. Mozesz mnie nazywac, jak tylko chcesz, ale przezyc, doznan i pasji mi nie odbierzesz. Nie wmawiaj ludziom, ze kobiety nie maja potrzeb i ze nie "zdradzaja", bo kazda z nas jest dokladnie taka sama z tym tylko, iz wiekszosc z nas przyznaje sie do tego i zyje zyciem, a sa takze tzw. -cichodajki- zaprzeczajace samym sobie.
Istoto z małpim instynktem ty nic nie wiesz o prawdziwej miłości ?. Ty co najwyżej to możesz mieć gonkę ,albo ochotę na ruchanie-więcej nie będę pisał bo i tak nie zrozumiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej...ludziczkowie chetni do potepienia i ubrudzenia bliznich...nie przeczytaliscie komentarzy Grazyny L. ze zrozumieniem? A coz to wywolalo w Was takie oburzenie? Czyzbyscie nigdy nie mieli ochoty na szybki, niezobowiazujacy i pelen pasji seks z przygodna osoba? Wy nigdy nie zrobiliscie takiego ostrego skoku w bok? Nigdy nie studiowaliscie, nie byliscie w akademikach za moich czasow bedacych jedna wielka kopulownia? Nie poznaliscie ekscytujacej dziewczyny/chlopaka na wakacjach, w delegacji, na kongresie? Nie byliscie sami na urlopie, lub wczasach? Jesli nie, to faktycznie jestescie bedni i godni ubolewania. Faceci bez kochanek! Dziewczyny bez przeszlosci! Ale nich mi tutaj zadna osoba noszaca w bagazu dyplom wyzszej uczelni, a szczegolnie tamieszkajaca w bursie nie wypisuje idiotyzmow o potrzebach etycznosci zachowan. Grazyna w zadnym miejscu nie napisala, ze ofiara desperata byla winna jego psychicznej udreki. Nawiazala jedynie do tytulu i ewentualnosci. A to jest duza roznica! Nie mam wsrod swoich znajomych kobiet ani jednej zaslugujacej na miano malomiasteczkowego garkotluka i wiem, ze nawet w malutkich polskich miejscowosciach nadchodzi istna rewolucja seksualna. Badzcie na nia przygotowani i nie popadajcie w panike. Szczegolnie mezczyzni uwazajacy sie za wielkich - macho. Dla Was panowie, seks polega na przyuslowiowym wlozeniu, spuszczeniu o odwroceniu sie na bok. Jestescie zalosnymi reprodukcjami prawdziwych, wyrozumialych i potrafiacyh uszczesliwic kobiete mezczyzn z duzym doswiadczeniem. I nie winie Was za to, bo gdzie mieliscie sie nauczyc? Na lekcjach katechezy, w przedroznym rowie, czy pod osiedlowym wieszakiem? Nie potepiajcie, nie pouczajcie i na milosc Boska uczcie sie, bo Wasze rogi stracaja zyrandole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor artykułu powinien podszkolić się z podziału administracyjnego kraju! Ełk to województwo podlaskie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z pewnoscia nie wywolamy zachwytu naszych rodakow, ale oboje absolutnie zgadzamy sie z opiniami wyrazanymi zarowno przez Grazyne, jak i Iwone. Swiadomosc seksualna w kraju jest na poziomie poznego Sredniowiecza i w ofole nic nie wskazuje na poprawe sytuacji w tej dziedzinie. Nie smiesznym, ale przerazajacym wydaje sie czesto spotykana opinia wsrod mlodych dziewczyn (15-17) lat, ze kazde zblizenie zagraza nieporzadna ciaza. A gdzie sa rodzice tych mlodych kobiet i co robia, aby uswiadomic je o tej jakze waznej dziedzinie zycia? Mlodzi ludzie bez poznania prawdziwego zycia (bez wielu zwiazkow nieformalnych) wiaza sie i pozniej cierpia rozterki konfrontujac codziennosc z bzdurami gloszonymi na wszystkie strony swiata z parafialnej ambony!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm. Aż się głupio czuję, jestem 9 lat po ślubie. Nigdy żony nie zdradziłem, chociaż miałem takie możliwości. To już nie jest "trendy" dotrzymywać małżeńskiej obietnicy? Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Grazyna L.' date='13.03.2010, 12:41:40' post='249532'] Jakim prawem pozwalasz sobie na krytykowanie kobiet chcacych w zyciu poznac i te bardziej pasjonujaca strone? Od razu zauwazylam, ze nigdy nie przezylas prawdziwego romansu, a orgazm jest dla ciebie powodem do wstydu. Mozesz mnie nazywac, jak tylko chcesz, ale przezyc, doznan i pasji mi nie odbierzesz. Nie wmawiaj ludziom, ze kobiety nie maja potrzeb i ze nie "zdradzaja", bo kazda z nas jest dokladnie taka sama z tym tylko, iz wiekszosc z nas przyznaje sie do tego i zyje zyciem, a sa takze tzw. -cichodajki- zaprzeczajace samym sobie. [Grażynko L daj telefon albo powiedz gdzie można się z Tobą spotkać?Lubie takie co nie biorą za to kasy,i szukają doznań nowych doznań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm~ napisał:
Hmm. Aż się głupio czuję, jestem 9 lat po ślubie. Nigdy żony nie zdradziłem, chociaż miałem takie możliwości. To już nie jest "trendy" dotrzymywać małżeńskiej obietnicy? Żenada.
Tutaj nie mowimy o "trendy", tylko o zwyklym codziennym zyciu. Jedni zdradzaja, lub sa zdradzani, a jeszcze inni dotrzymuja tzw przysieg, obietnic i danych komus slow. Ale nie mozemy tez potepiac innych niz "nasze" zachowan. O wiele lepszym rozwiazaniem byloby szczere wyznanie osobie, z ktora sie jest, ze spotkalo sie kogos nowego w zyciu i pragnie sie z ta osoba byc. Zauwazmy w tym momencie na jakie problemy i utrudnienia ze strony spoleczenstwa natrafiamy.... Otrzymanie rozwodu w Polsce jest bardzo trudnym i uwlaczajacym ludzkiej godnosci procesem. Zaden sad nie wyrazi zgody na rozstanie sie dwojga ludzi tylko dlatego, ze nie chca ze soba byc. Byle sedzina stawia warunki i wymagania, jakies okresy do zastanowienia, uzasadnienie decyzji, doszukuja sie sposobow na podtrzymanie tego zwiazku. Zauwazmy tez, ze wszystkie dzialania dotycza dwojga doroslych ludzi. Czesto lepiej wyksztalconych od owego urzedasa sadowego. Ludzi w tuzinem fakultetow i znajomoscia wielu jezykow obcych. ludzi z IQ wyzszym niz wspolna calego zespolu orzekajacego. Sa to problemy na codzien spotykane w naszym spoleczenstwie i stad tez wiele tragedii do jakich dochodzi szczegolnie w malych, opoznionych cywilizacyjnie miejscowosciach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grażynka L. odpuść sobie byciem żoną na zawsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuje bardzo rodzinie, jestem z nimi, okropna zbrodnia,jak można myśleć, że to z miłości, to okropny zbrodniarz to zrobił,czemu nie pomyślał o dzieciach, wstrętny egoista
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie tu chodzi o morderstwo!!!! Kobieta nie zyje a wy o orgazmach i rozwodach ... pozostawcie zbieranie dowodów policji, mam nadzieje że dostanie dożywocie bo nic go nie usprawiedliwia ... nic ... niech zgnije w więzieniu i mam nadzieje że odchodząc z tego świata poczuję sie tak jak ona kiedy odbierał jej życie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...