Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Hare krishna w wielu krajach europejskich jest zakazane , traktuje się to jako sektę , także pilnujcie swoje dzieciaczki , bo potem może być za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie widzę w tym nic złego,jak ktoś chce pomóc- wierząca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawde powiedziawszy, nie wierzę że ulotki te były poroskładane w poniatowskim kościele, nawet jesli tak sie zdarzyło,małe prawdopodobieństwo jest, ze miał z ta sprawa cokolwiek wspólnego tutejszy proboszcz-człowiek ludzki i normalny, nie żaden Natanek, mogła to byc inicjatywa jakiejś obłakanej jednostki, w tamtym roku zriórka na rzaecz WOŚP prowadzona była na terenie przykościelny, jesli proboszcz miałby byc az tak wielkim przeciwnikiem akcji, nie zezwoliłby na kwestę w tym miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie płacę owsiakowi. Wolę dać na Caritas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam.... nie wiem na jakim haju musiala byc osoba piszaca ten apel ... jezeli sa namacalne dowody na to ze WOŚP rzeczywiscie pomaga to czemu mamy rezygnowac z przekazywania pieniedzy ... nikt nikogo nie zmusza do placenia ani licytowania przedmiotów w sieci ... a tez kto namawia do rezygnowania z WOŚP sam powinien sie zastanowic nad swoim postepowaniem bo wlasnie dzieki takim organizacjom wielu osobom uratowano zycie ... ciekaw jestem czy wszystkie instytucje ktore otrzymaly sprzet od WOSP byly by stanie same zakupic go z wlasnych srodkow finansowych ... zamiastnamawiac do grzechu jakim jest odmowa udzielenia pomocy potrzebujacym powinni motywowac do jak najwiekszego udzialy w Finalach WOSP. To jest oczywiscie tylko moje zdanie ... i nie podlega ono zadnej dyskusji pozdrawiam i do zobaczenia na 20 FINALE WOŚP w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czlowieku,zastanow sie o czym piszesz,nie ublizaj p.Owsiakowi bo to nieladnie. Nie chcesz uczestniczyc w akcji p.Owsiaka,to nie bierz udzialu-nikt Cie nie zmusza,ale nie ublizaj nikomu-bo to jest wlasnie grzech i wstyd!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej ulotce autor pisze,że Hare Kryszna jest niebezpieczną sektą. Uważam, że taką sektą jest Kościół Katolicki, której działanie jest u nas legalne, a polega na indoktrynacji - świadome, wpajanie przekonań, systematyczne i świadome wpajania ideologii katolickiej, leżącej w interesie kościoła. Indoktrynację katlicyzmu w Polsce prowadzi się z pomocą szczególnie zmasowanej i nieustępliwej propagandy, stosowanej przez środki masowego przekazu, system oświaty szkolnej i pozaszkolnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jurek napisał:
W tej ulotce autor pisze,że Hare Kryszna jest niebezpieczną sektą. Uważam, że taką sektą jest Kościół Katolicki, której działanie jest u nas legalne, a polega na indoktrynacji - świadome, wpajanie przekonań, systematyczne i świadome wpajania ideologii katolickiej, leżącej w interesie kościoła. Indoktrynację katlicyzmu w Polsce prowadzi się z pomocą szczególnie zmasowanej i nieustępliwej propagandy, stosowanej przez środki masowego przekazu, system oświaty szkolnej i pozaszkolnej.
Jurku,masz racje-popieram Cie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym tu się podniecać?Żyjemy w wolnym kraju,każdy może mieć poglądy jakie chce-ksiądz też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jurek napisał:
W tej ulotce autor pisze,że Hare Kryszna jest niebezpieczną sektą. Uważam, że taką sektą jest Kościół Katolicki, której działanie jest u nas legalne, a polega na indoktrynacji - świadome, wpajanie przekonań, systematyczne i świadome wpajania ideologii katolickiej, leżącej w interesie kościoła. Indoktrynację katlicyzmu w Polsce prowadzi się z pomocą szczególnie zmasowanej i nieustępliwej propagandy, stosowanej przez środki masowego przekazu, system oświaty szkolnej i pozaszkolnej.
Parlament Europejski w rezolucji z 2.04.1982 r. uznał działalność Hare Kryszna za szkodliwą i niebezpieczną. Według rezolucji adepci porzucają swoje rodziny i poddawani są „technikom umysłowej zależności” przez pozbawianie snu, bardzo surową wegetariańską dietę, co ma prowadzić do dezorientacji jednostki i sublimacji jej osobowości. Rezolucja została opublikowana w dokumentach Parlamentu Europejskiego i rozesłana do wszystkich krajów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę dac pieniądze na Orkiestre i potem zajśc do szpitala i zobaczyc ile jest sprzetu medycznego, niejednokrotnie bardzo drogiego jest z naklejką Wielka Orkiestra Światecznej Pomocy....niż dac na tace czyli na nowe super zimówki i wypasionego mercedesa proboszcza.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawde napisali w tych ulotkach. Ile to jest później zniszczonych pociągów przez "woodstockowiczów"? Na samym przystanku woodstock jest mnóstwo różnej maści znachorów, przedstawicieli sekt itd, a owsiak organizuje woodstock dla rozwydrzonej młodzieży z odsetek z pieniędzy zebranych na wośp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dzisiaj byłam w kościele o godz 10:30 były ulotki na stoliku przy wyjściu z kościoła . Na dodatek widziałam jak ministrant dokładał ulotki więc była to inicjatywa Proboszcza. A skoro w artykule jest napisane ,że nie odbiera telefonu to oznacza ,że to Proboszcz położył te ulotki. A swoją drogą może to prawda co jest napisane .Bo Proboszcz jest doktorem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jak co roku z przyjemnością zgrzeszę I pewnie znowu pobijemy rekord hojności a Fundacja kolejny raz obdaruje szpitale tak potrzebnym sprzętem medycznym dla naszych dzieciaków:) Autora ulotki za to szlag trafi. Wypada tylko współczuć takiego zgorzknienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kościół Katolicki to jest dom szatana i tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Woodstocku nic nie ma, każdy się bawi jak lubi. Ale Owsiaka nie trawie i nie wierzę w jego pomoc, nie dam ani złotówki, już się wystarczająco dorobił. To tylko moje zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Max napisał:
Witam.... nie wiem na jakim haju musiala byc osoba piszaca ten apel ... jezeli sa namacalne dowody na to ze WOŚP rzeczywiscie pomaga to czemu mamy rezygnowac z przekazywania pieniedzy ... nikt nikogo nie zmusza do placenia ani licytowania przedmiotów w sieci ... a tez kto namawia do rezygnowania z WOŚP sam powinien sie zastanowic nad swoim postepowaniem bo wlasnie dzieki takim organizacjom wielu osobom uratowano zycie ... ciekaw jestem czy wszystkie instytucje ktore otrzymaly sprzet od WOSP byly by stanie same zakupic go z wlasnych srodkow finansowych ... zamiastnamawiac do grzechu jakim jest odmowa udzielenia pomocy potrzebujacym powinni motywowac do jak najwiekszego udzialy w Finalach WOSP. To jest oczywiscie tylko moje zdanie ... i nie podlega ono zadnej dyskusji pozdrawiam i do zobaczenia na 20 FINALE WOŚP w Lublinie
Wytłumacz mi czym się zajmuje fundacja Owsiaka Złoty melon ,jak sie doczytasz to zrozumiesz że to wszystko to hucpa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram WOŚP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzęt kupiony przez WOŚP to około 2% tego, co rocznie na sprzęt przeznaczane są środki z budżetu, więc nie piszcie, ile to tego sprzętu dzięki wośp jest. NIE DAJE PIENIĘDZY NA WOŚP bo nie chcę poniszczonych pociągów po woodstoku i nie popieram filozofii "róbta co chceta"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w czym jest kościół katolicki lepszy od hare? też pierze mózgi, wydziera pieniądze, a jego (...) A wszystko to pod egidą jednego koleżki, co niby dał się zamęczyć, a potem miał jaszcze wstać z grobu. W tym świetle hare kriszna wydaje się być oazą spokoju. Co nie zmienia faktu, że też muszą mieć nieźle nasrane w głowach, skoro wierzą w takie bzdety. Jaki by owsiak nie był, z z zebranej przez niego kasy kupuje się nowoczesny sprzęt medyczny dla szpitali. Sprzęt ratuje dzieci. Proponuję fanom jezusa ch. zaznaczyć więc w szpitalu, żeby - jak poczną i porodzą, ich dziecko broń boże nie było podpięte do diebelskich maszyn zakupionych przez tego szatana owsika. Jak umrze, to w glorii świętości i męczeństwa. Żarty żartami, ale jednak deb***izm i zacofanie zawarte w tym piśmie przerażają. I to nawet pomimo, że nie mają żadnej siły sprawczej.
Ostatnio edytowany 6 stycznia 2012 r. o 19:31
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 50

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...