Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jerzy napisał:
Faktem jest ze Owsiak robi kawal dobrej roboty,a ze przy okazji cos uszczknie dla siebie z tego tortu to juz inna sprawa.Zwiedzil sobie chlopina pol Swiata,ze niby on to taki drugi tony Halik i nam pokaze.Ale ogolnie spoko gosc...ma dusze
wskaż mi jakąkolwiek inną instytucję organizującą akcje charytatywne, która przyznanała się, że 10 procent zebranej kasy przeznacza na funkcjonowanie swojej organizacji. WOŚP to zrobił - a inni?? ja sobie nie przypominam...
Ostatnio edytowany 6 stycznia 2012 r. o 18:58
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ten sposób skutecznie przepedzaja młodzierz z kościoła , za dziesięc lat kościoły w polsce świecić będą pustkami z winy własnej kościoła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARYJAN ARCYBISKUP napisał:
Słowa te kieruję do autora listu z Poniatowej. Radzę sie zastanowić, bo: Faktem jest, że w szpitalach jest sprzęt kupiony przez WOŚP. Faktem jest, że Owsiak mieszka tylko w mieszkaniu w bloku i nie rozbija się "majbachami" za pieniądze Caritasu, który rzekomo pomaga biednym dzieciom w Afryce, z tymże ja w życiu jeszcze nie widziałem, by z pomocy Caritasu lub innej akcji katolickiej, ktokolwiek doczekał się pomocy na tym kontynencie. Nawet sprawa mieszkania dla niepełnosprawnego chłopczyka spod Hrubieszowa nie obyła sie bez skandalu, w której to Caritas chciał zawłaszczyć kase zebraną na niepełnosprawnego Faktem jest, że Owsiak za pieniądze WOŚP nie buduje pałaców za grube miliardy zwanych potocznie kościołami. Faktem jest, że Owsiak nie zatrudnia kilkudziesięciotysięcznej bandy darmozjadów nazywanych potocznie księżmi, Faktem jest, że nie utrzymuje kilkudziesięciu tysięcy, wartych miliony willi zwanych potocznie plebaniami Faktem jest, że nie musi płacić tym kilkudziesięciu tysiącom darmozjadów w sutannach poborów za nicnierobienie Faktem jest, że Owsiak nie musi płacić z kasy WOŚP alimentów na dzieci księży, bo te wypłacane są z kasy kurii Faktem jest, że Owsiak nie zawłaszcza polskiej ziemi, co robi ostatnio kościół i nazwijmy rzeczy po imieniu - kościół dokonuje w tym momencie zamachu na państwo polskie, podobnie jak zrobiły to kiedyś hitlerowskie Niemcy Faktem jest, że Owsiaka nie oskarżono o pedofilię oraz nie jest bohaterem innych seksskandali w dziećmi w tle, jednak w przypadku kościoła katolickiego mowa jest o tysiącach tego typu przypadków I JESZCZE JEDNO. Jeżeli kiedykolwiek twoje dziecko wyląduje w szpitalu (oby nie) i lekarze będą chcieli je leczyć na sprzęcie opatrzonym logo WOŚP, mniej jaja i zrezygnuj z usług szpitala, a swojemu dziecku kup od razu trumienkę
Typowy (...) Nawet nie umiesz pisać po Polsku.
Ostatnio edytowany 6 stycznia 2012 r. o 19:24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='warszawiak' timestamp='1325872390' post='579762'] Owsiak wylansowany przez władze komunistyczne i media,media łatwo robią pranie mózgu w większości Polakom,a Polak to przeważnie prosty człowiek jest,mało inteligentny brakuje mu własnego zdania i leci za masą tłumu,to tak jak na wyborach oddają głos a nie wiedzą nic na temat danej partii,paranoja,taka fundacja to nic wielkiego pełno jest takich tylko ta prowadzona jest w innym stylu za ogromne pieniądze,czas antenowy,imprezy w miastach są to duże wydatki,jak zawsze nabiorą dzieci i zrobią im pranie mózgu,a taki dzieciak to nie wie o co chodzi i skacze przy Owsiaku a Pan Owsiak ma z tego kasiorę.Chytra nazwa, wyraz świątecznej kojarzy się ze świętami,i takim sposobem ludzi naciąga przyciąga, [/quot Ty chyba facet szaleju się najadłeś albo naćpany jeszcze po sylwestrze jesteś .Pranie mozgu to ci chyba twoj ksiądz zrobił .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ODPOWIEDZ DO 'Mieszkanki Poniatowej Szanowna Pani ja uważam ,że jeśli ulotki były w Kościele to Księża z Poniatowej wiedzą co jest dobre a co złe.Ja wierze naszym Kapłanom z Poniatowej ,którzy dziś wyłożyli ulotki .By nas poinformować o Owsiaku. Zwracam się z apelem do Burmistrz by zakazała zbierać pieniądze na Owsiaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jerzy napisał:
Faktem jest ze Owsiak robi kawal dobrej roboty,a ze przy okazji cos uszczknie dla siebie z tego tortu to juz inna sprawa.Zwiedzil sobie chlopina pol Swiata,ze niby on to taki drugi tony Halik i nam pokaze.Ale ogolnie spoko gosc...ma dusze
Finanse Owsiaka są jawne, przejrzyste i co roku kontrolowane, a fundacja zarabia na swoje utrzymanie nie na zbiórce funduszy a na produkcji filmowej i % bankowym od zdeponowanych środków w banku. Natomiast rozliczeń caritasu jeszcze nigdy nie widziałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lukk napisał:
Ale Owsiaka nie trawie i nie wierzę w jego pomoc
czyli co, te masy sprzetu jaki kupił przez 20 lat to jest fatamorgana? odnosnie ulotki....w tekscie jest sporo nieprawy: owsiak nie jest autorem hasła "robta co chceta" - była to nazwa jego programu, ktora wymyslił ktos z jego otoczenia, a on to tylko przyklepał, bo nie było innego pomysłu całkiem mozliwe jest to ze wyprowadził kogos na wyzyny heroizmu, bohaterstwa...co roku organizuje szkolenia pierwszej pomocy, dzieki czemu zapewne niektorzy pomogli niejednemu człowiekowi stajac sie tym samym bohaterem owsiak nie jest powiazany z Hare kriszna, tylko po prostu zezwala na ich obecnosc na PW, tak jak zreszta przystankowi Jezus - a przeciez tak ponoc pała niechecia do KK ogromna praca charytatynwa Caritasu...chciałbym zobaczec jakies porownanie dokonan obu organizacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łostokowicz napisał:
W ten sposób skutecznie przepedzaja młodzierz z kościoła , za dziesięc lat kościoły w polsce świecić będą pustkami z winy własnej kościoła
Amen .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARYJAN ARCYBISKUP napisał:
Słowa te kieruję do autora listu z Poniatowej. Radzę sie zastanowić, bo: Faktem jest, że w szpitalach jest sprzęt kupiony przez WOŚP. Faktem jest, że Owsiak mieszka tylko w mieszkaniu w bloku i nie rozbija się "majbachami" za pieniądze Caritasu, który rzekomo pomaga biednym dzieciom w Afryce, z tymże ja w życiu jeszcze nie widziałem, by z pomocy Caritasu lub innej akcji katolickiej, ktokolwiek doczekał się pomocy na tym kontynencie. Nawet sprawa mieszkania dla niepełnosprawnego chłopczyka spod Hrubieszowa nie obyła sie bez skandalu, w której to Caritas chciał zawłaszczyć kase zebraną na niepełnosprawnego Faktem jest, że Owsiak za pieniądze WOŚP nie buduje pałaców za grube miliardy zwanych potocznie kościołami. Faktem jest, że Owsiak nie zatrudnia kilkudziesięciotysięcznej bandy darmozjadów nazywanych potocznie księżmi, Faktem jest, że nie utrzymuje kilkudziesięciu tysięcy, wartych miliony willi zwanych potocznie plebaniami Faktem jest, że nie musi płacić tym kilkudziesięciu tysiącom darmozjadów w sutannach poborów za nicnierobienie Faktem jest, że Owsiak nie musi płacić z kasy WOŚP alimentów na dzieci księży, bo te wypłacane są z kasy kurii Faktem jest, że Owsiak nie zawłaszcza polskiej ziemi, co robi ostatnio kościół i nazwijmy rzeczy po imieniu - kościół dokonuje w tym momencie zamachu na państwo polskie, podobnie jak zrobiły to kiedyś hitlerowskie Niemcy Faktem jest, że Owsiaka nie oskarzono za pedofilię oraz nie jest bohaterem innych seksskandali w dziećmi w tle, jednak w przypadku kościoła katolickiego mowa jest o tysiącach tego typu przypadkach
To z czego on żyje z zasiłku z mopsu .Nie z fundacji i ma grube pieniądze jest wspierany przez media i funkcjonariusz medialnych jakby policzył dokładnie koszty ,telewizje , samorządy , występy kapel to nie wiem czy by mu zostało na życie ,atak można się bawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KATOLIK POLSKI napisał:
Cyrk jeden wielki. Załatwili sobie miejsca pracy w fundacji i tyle. Orkiestrę moim zdaniem należałoby zdelegalizować!!!!!
Datek na tacę -NIEBO-za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KATOLICY!!!! Weźcie te łatwo zarobione pieniadze i zanieście swojemu proboszczowi!!! On na pewno wyda te pieniądze lepiej nizeli pan Owsiak. Kupi tak bardzo potrzebną saune na plebanii, samochód dobrej klasy by jeździć do wiernych, rozbuduje plebanię- gdyz jest jeszcze mniejsza od kościoła i jakos w niej duszno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARYJAN ARCYBISKUP napisał:
wskaż mi jakąkolwiek inną instytucję organizującą akcje charytatywne, która przyznanała się, że 10 procent zebranej kasy przeznacza na funkcjonowanie swojej organizacji. WOŚP to zrobił - a inni?? ja sobie nie przypominam...
Inni też to zrobili - wujek google ci pomoże... 10 % na działalność statutową.... fiu, fiu, będzie trochę kaszu. Skoro tak lubisz grzebać "klechom" w portfelach to szybkie pytanko do ciebie - ile kasy miesięcznie wraz z żoną ma z tego nasz jąkający się mesjasz ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiki napisał:
Typowy PO bolszewik i PO komuch, z czerwonej spermy POczęty. Nawet nie umiesz pisać po Polsku.
Uważaj bo jeszcze popuścisz z wrażenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech koscol zakmie sie pierw ta ko....wą rydzykowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo lubelskie elektorat Kim Dzonga Yaro . Klechy niechswoich kiecek pilnuja . Arcybiskup Los Angeles ma dwoje dzieci , ktore studiuja i koszty pokrywa diecezja ,a wiadomo ile to kosztuje .Dzialanie takich klechow w Polsce jest korzystne dla Owsiaka bo na zlosc czarnym ludzie beda dawac wiecej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zofia napisał:
ODPOWIEDZ DO 'Mieszkanki Poniatowej Szanowna Pani ja uważam ,że jeśli ulotki były w Kościele to Księża z Poniatowej wiedzą co jest dobre a co złe.Ja wierze naszym Kapłanom z Poniatowej ,którzy dziś wyłożyli ulotki .By nas poinformować o Owsiaku. Zwracam się z apelem do Burmistrz by zakazała zbierać pieniądze na Owsiaka.
Co za ciemnota , pani kapłani pogwałcili prawie wszystkie przykazania Boże - więc prosze wrzucić swoje dwa grosze do koszyczka na mszy ale nie mniej jak 5zł bo za chwilę się okaże , że marnuje pani czas księdza na liczenie drobnicy oni takich nie biorą ,,co łaska ,, prawda ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owsiak story czyli „Róbta co chceta”. Przeglądając Polską prasę natknąłem się na artykuł o Jerzym Owsiaku, założycielu i prezesie „Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” ale także i „Przystanku Woodstock”. I po raz kolejny przypomniała mi się scena z jakiegoś amerykańskiego filmu, gdzie stary bandyta pouczał młodego adepta zachowań kryminalnych: „Pamiętaj, nigdy nie syp swoich kolegów. Podczas przesłuchania mów o duperelach tyle prawdy, ile tylko możesz, to cię uwiarygodni w oczach władzy ale nie mów im prawdy w sprawach najważniejszych”. Trzeba przyznać, że stary rzezimieszek posiadł prawdę o podstawach manipulacji wiarygodnością. Podobnie zresztą jak większość współczesnych mediów światowych, włączając w to polskie przekaziory gdzie do dziś wzorem do naśladownictwa jest Adaś Michnik (primo voto Aaron Szechter) z jego „Gazetą Wyborczą” czyli największą pralnią mózgów w kraju nad Wisłą. I co najbardziej smutne, łatwowierni do bólu Słowianie dalej czytają te dyrdymały, powoli zamieniając się na rozumy z koszami na śmiecie Z tego co wiem, ostatnio bardzo modne w Polsce jest stwierdzenie: „Pewnych procesów nie da się powstrzymać”, w domyśle: trzeba pogodzić się z niewiarygodną wręcz grabieżą majątku narodowego, mafią zamiast rządu 1, niszczeniem wszystkiego co jasne, dobre i uczciwe tak jak z huraganami czy trzęsieniem ziemi. I choć śmierdzi to na kilometry polit-poprawną agitacją, większość narodu dalej akceptuje te nonsensy, jakby nie było oczywistym, że są to działania dokładnie przemyślane i realizowane tylko dlatego, że istnieje tak ogromne przyzwolenie na to Zło. Z drugiej strony, jak się nad tym zastanowić, to owe udawanie, że się nie widzi tej potwornej nikczemności zwalnia od obowiązku, żeby coś z tym zrobić. Bowiem jak wiadomo nie od dziś, zawsze i wszędzie można znaleźć jakieś wytłumaczenie dla braku odwagi czyli po prostu dla tchórzostwa. Poza tym, już bajkopisarz dawno temu przewidział dzisiejszą mentalność mas; król nagi ale większość narodu udaje, że tego nie widzi. No, ale miało być o Owsiaku czyli o sztuce mieszania kłamstwa z prawdą. Bezsprzecznie, zbieranie pieniędzy na zakup sprzętu medycznego dla chorych dzieci jest sprawą ze wszech miar zacną choć na dobra sprawę, takie zakupy winny leżeć w gestii Ministerstwa Zdrowia. Ludzie płacą podatki nie po to, żeby było z czego kraść ale po to, żeby między innymi szpitale, i to nie tylko dziecięce, były należycie wyekwipowane. Niemniej, jak sądzę, głównym celem działalności Jerzego Owsiaka jest organizowanie wielkich spędów młodych ludzi, którzy jeszcze mają problem z odróżnieniem Zła od Dobra. I właśnie ta niezdolność do rozróżnienia co dla mnie i mego kraju jest dobre a co złe, jest w pełni wykorzystywana w ten sposób, że oferowane są tylko i wyłącznie zachowania amoralne. Sprowadza się więc to tylko i wyłącznie do prostej idei: demoralizować polską młodzież. I czym więcej tym lepiej. No, ale jak to się ma do innego oblicza J. Owsiaka, zabiegającego o zakup nowoczesnych aparatów medycznych, troszczącego się o zdrowie i życie, jakby nie było, też polskich dzieci. I tu właśnie dotykamy sedna sprawy czyli jak bardzo może być niebezpieczne Zło z domieszką Dobra albo kłamstwo przypudrowane prawdą. I tak jak w tej scenie z amerykańskiego filmu (tam to dopiero są fachowcy od farmazonerii, bardziej znani jako hucpiarze) trochę prawdy ma uwiarygodnić kłamstwa w najistotniejszych sprawach. Podobnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy – pomoc maluchom, żeby nikt nie ważył się na słowa sprzeciwu wobec tak oczywistej deprawacji polskich nastolatków. Poza tym, uratowane dziecko zawsze będzie można zdeprawować później a na przykład odsetki od pieniędzy pozbieranych na ulicach, przeznaczyć na organizację rozkładu moralnego małolatów. - Polska to pop.....lony kraj. Żyjemy w pop.....lonym kraju – tak otwierał jeden z Przystanków Jerzy Owsiak a 400 tysięczny tłum młodocianych gamoni wył z zachwytu. Później, ten pupilek polit – poprawnych przekaziorów tudzież nie-polskiej ekipy rządzącej, dalej wyrażał się ordynarnie o mojej Ojczyźnie. I żeby nie było nieporozumień – nigdy na „Przystanku Woodstock” nie byłem i co tam się dzieje znam jedynie z przekazów prasowych tudzież relacji naocznych świadków. Niemniej zmienię zdanie o Jerzym Owsiaku dopiero wtedy, kiedy zacznie on nawoływać publicznie do wstrzemięźliwości w życiu seksualnym, do zaniechania narkotyków jako trucizny dla ciała i duszy, do maksymalnego ograniczenia spożywanego alkoholu i wreszcie do życia zgodnego z chrześcijańską cywilizacją. I coś mi się zdaje, nawet gdybym był skłony wierzyć w cuda, że zdania o J. Owsiaku nie zmienię i dalej będę uważał go za tego, kim naprawdę jest: truciciela polskiej młodzieży. Czy robi on to na czyjś rozkaz, czy z nienawiści do Polski czy też tylko z chęci zysku tego nie wiem i mówiąc szczerze niewiele mnie to obchodzi. Podobnie jak nie całkiem rozumiem dzisiejszych sporów wokół niejakiego Wałęsy, byłego półpiśmiennego prezydenta Rzeczpospolitej, czy był agentem SB czy też nie. Innymi słowy czy tylko z głupoty zaprzepaścił ogromny kapitał ludzkiego zaufania na drodze do odbudowy Polski czy też robił to na czyjś rozkaz. Jak sądzę, nie ma to większego znaczenia, być może tylko trochę dla historyków, bowiem ci z obowiązku muszą grzebać się w ludzkich śmieciach. Natomiast dla reszty narodu ważne jest to, że zostali okradzieni tak z wartości materialnych jak i duchowych i teraz muszą żyć w biedzie a jednym ze złodziei był Wałęsa. A co się tyczy sławetnego hasła Owsiaka: „Róbta co chceta” to oprócz oczywistych błędów gramatycznych zawiera ono znacznie groźniejsze przesłanie. Rzecz w tym, że przez ostatnie tysiąclecia, ludzkość ciężko pracowała nad stałym podnoszeniem poziomu cywilizacyjnego wszędzie tam gdzie tylko to się dało. W wielkim skrócie, cywilizacja polega głównie na rozbudowaniu zasad moralnych i etycznych poprzez ograniczanie naturalnych popędów czy tez skłonności. Na przykład zupełnie naturalna jest chęć bycia człowiekiem zamożnym ale nie kosztem ludzi ubogich, w drodze oszustw czy też przemocy. Podobnie rzecz się ma z popędem seksualnym. Natomiast co proponuje Owsiak i sprzymierzona z nim hałastra to między innymi sprowadzenie magicznej w swej delikatności relacji pomiędzy kobieta a mężczyzną do funkcji płciowej genitaliów. Poza tym, nawet w drodze braku przeciwdziałania, do używania narkotyków czyli mentalnego samobójstwa. Czy kto kiedy słyszał, żeby Owsiak na tych masówkach mówił kiedykolwiek o patriotyzmie, honorze, nawet podstawowej uczciwości? No, z drugiej strony ja wiem, że trudno mówić o spr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiki napisał:
Typowy PO bolszewik i PO komuch, z czerwonej spermy POczęty. Nawet nie umiesz pisać po Polsku.
To twój jedyny argument?? Brawo więc - klękajcie narody ha ha ha powaliło mnie to, że nie wstane do poniedziałku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co piszą o Owsiaku w tej ulotce to i tak mała częśc złej prawdy o nim. Dokładnie pamiętam propagowanie przez niego używania narkotyków. W jednym z wywiadów w TV opowiadał się za zezwoleniem na posiadanie i używanie tzwn. "miękkich narkotyków", ale gdy redaktor zapytał czy chciałby by jego dzieci je używały to stanowczo się na to nie zgadzał. Wszystko to w ramach pełnego luzu i swobody dla innych bez względu czy robi się zło i nieszczęścia młodzieży i ich bliskim.Z jednej strony organizuje "orkiestry" z pomocą mediów które na propagowanie Owsiaka i jego złych ideologii poświęcają setki godzin antenowych za miliony złotych za które można by kupic tyle sprzętu dla szpitali, ile za całą akcję zbiórek pieniędzy do puszek. A z drugiej strony zdobywając poparcie i zaufanie młodzieży wpycha ich w szpony nałogów alkoholowo-narkotykowych poprzez organizowanie zwyrodniałych orgii na spotkaniach typu przystanek Woodstock. A sprzęt medyczny i lekarstwa dla polskich dzieci i wszystkich potrzebujących chorych, powinno dawac państwo polskie w ramach społecznej służby zdrowia na którą płacimy wszyscy olbrzymie sumy. Gdzie są te pieniądze?! Czy stac nas na wspomaganie gigantyczną sumą 7 miliardów euro bogate kraje takie jak Grecja, Włochy czy Hiszpania, gdy nie ma pieniędzy na leczenie szpitalne naszych dzieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na pewno? Owsiak zrobił przez te wszystkie lata z WOŚP istny cyrk, którego koszty stają się absurdalne. Godziny telewizyjnych transmisji, przeloty samolotami (tym razem w eskorcie F-16), tysiące ludzi do obsługi koncertów, którzy przecież nie pracują darmo, sprzęt itd. Jaki jest sens ciągnąć imprezę, gdzie co roku trzeba wymyślać nowe fajerwerki, coraz absurdalniejsze i coraz kosztowniejsze, byle zachęcić ludzi do jednorazowego zrywu? Porównanie kosztów i zysków to zwykłe wyliczenie efektywności. Nikt tego dotąd nie zrobił, a w takim wyliczeniu wspominany przez Leskiego Caritas wypadłby pewnie o kilkaset procent lepiej niż WOŚP. [Caritas nie ma eskorty. Ani F-16, ani anielskiej. Nie ma wsparcia publicznej TV ani bezpłatnej, opętańczej wręcz reklamy we wszystkich mediach. I wciąż ma roczny budżet wielokrotnie wyższy od WOŚP. - wypowiedź wspomnianego K. Leskiego (przyp. aut.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 50

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...