Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak tu wszyscy czekają na firmy zagraniczne zeby być zatrudnianym w skręcaniu pralek albo telewizorów za 1400 netto. Mentalnośc ludzi wschodu.Dalej zyją komuna ,panstwową gospodarką i że od państwa się należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka kwestii, po: 1. Chore z założenia jest dawanie pieniędzy przedsiębiorcom. Kasa czy unijna czy nie i tak pochodzi z podatków. Czyli mamy do czynienia z pewną formą totolotka: Iluś tam frajerów zrzuca się po to, aby ktoś mógł ją wziąć. Tak naprawdę to trzeba obniżyć podatki, a to będzie możliwe po reformie administracji publicznej i pogodnieniu połowy urzędasów. 2. Z tą unijną kasa to wcale nie jest tak hop-siup. Kto się tym tematem interesował ten wie... Kto w dzisiejszych czasach zdecyduje się na inwestycję, która będzie musiał utrzymać przez 3 lata. 3. Banki nie dają kredytów, swoje trzeba mieć aby projekt zrealizować. Więc znowu lipa 4. Tak na prawdę lubelski rynek jest bardzo hermetyczny i ciężko jest coś nowego wcisnąć zgłasza w mikroskali. Duże firmy z komuszym rodowodem jakoś sobie radzą, a reszta żyje z usług dla nich albo dla rozbuchanej w Lublinie administracji. Tak więc mamy układy i układziki. 5. Wejście na rynek z czymś nowym jest niemożliwe z uwagi na brak innowacyjnego etosu i pomysłów. "Przewodnia rola uniwersytetów" to mit. 6. Naprawdę przedsiębiorczy już dawno wyjechali z tego regionu i miasta, mając dość powyższego i zamkniętego kręgu niemocy. Ot i wszystko. Więc się kurde nie dziwcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt napisał:
Kilka kwestii, po: 1. Chore z założenia jest dawanie pieniędzy przedsiębiorcom. Kasa czy unijna czy nie i tak pochodzi z podatków. Czyli mamy do czynienia z pewną formą totolotka: Iluś tam frajerów zrzuca się po to, aby ktoś mógł ją wziąć. Tak naprawdę to trzeba obniżyć podatki, a to będzie możliwe po reformie administracji publicznej i pogodnieniu połowy urzędasów. 2. Z tą unijną kasa to wcale nie jest tak hop-siup. Kto się tym tematem interesował ten wie... Kto w dzisiejszych czasach zdecyduje się na inwestycję, która będzie musiał utrzymać przez 3 lata. 3. Banki nie dają kredytów, swoje trzeba mieć aby projekt zrealizować. Więc znowu lipa 4. Tak na prawdę lubelski rynek jest bardzo hermetyczny i ciężko jest coś nowego wcisnąć zgłasza w mikroskali. Duże firmy z komuszym rodowodem jakoś sobie radzą, a reszta żyje z usług dla nich albo dla rozbuchanej w Lublinie administracji. Tak więc mamy układy i układziki. 5. Wejście na rynek z czymś nowym jest niemożliwe z uwagi na brak innowacyjnego etosu i pomysłów. "Przewodnia rola uniwersytetów" to mit. 6. Naprawdę przedsiębiorczy już dawno wyjechali z tego regionu i miasta, mając dość powyższego i zamkniętego kręgu niemocy. Ot i wszystko. Więc się kurde nie dziwcie.
Zgadzam sie z tym w 100%, tak niestety wyglada rzeczywistosc w lublinie. Jestem mlodym czlowiekiem ze sporym kapitalem do zainwestowania, planowalem otwarcie firmy w branzy w ktorej nie mam znajomosci, niestety wiaze sie to ze zbyt duzym ryzykiem w lbn ze wzgledu na wszech obecne "znajomosci" oraz zbyt maly potencjal samej lubelszczyzny:-( bede zmuszony do dzialania w branzy w ktorej moja rodzina ma znajomosci,inaczej w lbn sie nie da. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w LAWP ale i tak nie dowiedziałem się zbyt dużo a na pewno mógłbym jakieś pieniążki wziąść na swoją działalność. Niestety pani która mnie obsługiwała była chyba bardzo zmęczona i nie za bardzo mi pomogła. Odesłała mnie na stronę internetową. A tam jak zobaczyłem ile to dokumentów trzeba uzbierać żeby sie o środki ubiegać to zrezygnowałem. Niestety musiałbym całe dni spędzać przy biurku i komputerze i chodzić na szkolenia zamiast zajmować się swoją działalnością. Nie dziwię się więc że zainteresowania ze stron małych firm nie ma. Lepiej rozejrzeć się za jakąś inną formą finansowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To takie lubelskie, nie podali nawet adresu internetowego urzędu .... żenua haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd my to znamy? 1000 stron druków i do tego niejasne kryteria. Brak podpisu na 1 stronie = PORAŻKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam usługi www.ue-projekt.pl bardzo profesjonalna pomoc w uzyskaniu dotacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bylam na spotkaniu z panem z LAWP i tez pomyslalam o fajnie byloby uzyskac jeszcze cos nowego do firmy jak ktos chce wspomoc ale..... 1. jak zobaczylam na wymagane dokumenty to slabo mi sie zrobilo na taka ilosc 2. skoro jest tyle kasy to dlaczego refundowac tylko 70% a nie 100? swoja firme prowadze dopiero 4 msc wiec nie stac mnie na to zeby dolozyc 30% bo minimum tego co musialabym dolozyc to ponad 6tys a jak narazie to same oplaty....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma się czemu dziwić. Cały ten system oszustwa unijnego właśnie na tym polega, że wziąć dofinansowanie moga tylko ci, których na to stać. Po to właśnie wprowadzono te 15% wkłady własne. Dziś Polska zadławiła się unijnymi funduszami i Kaczorowi Donaldowi nic już nie pomoże. Spieprzył robotę i tyle. Looser jeden...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy młodzi i przedsiębiorczy których znam już dawno POwyjeżdżali z Tuskdonaldstanu bo się przekonali, że działalność gosPOdarcza to w kraju nad Wisłą sPOrt ekstremalny i teraz świetnie sobie radzą bez unijnych dotacji w Oslo, Dublinie, Amsterdamie czy Edynburgu gdzie miejscowy ZUS pobiera 2.04GBP tygodniowo. A co można zrobić z tak POtwornie wysoką kasą jak 15 000 peelenów? Kupić dobrą kasę fiskalną i sPOry zapas rolpapieru. Do tego zamówić prenumeratę Monitora by być na bieżąco z szybko zmieniajacymi się przepisami POdatkowymi. I może jeszcze starczy na opłacenie księgowej na kilka miesięcy. A najlepiej to od razu sobie POszaleć i za 15 000 opłacić z góry składkę na ZUS. 15 000 PLN starczy na 16 miesięcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przedsiebiorca napisał:
polecam usługi www.ue-projekt.pl bardzo profesjonalna pomoc w uzyskaniu dotacji
Nie reklamuj się w tak żałosny sposób bo to żenujące/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA :) napisał:
bylam na spotkaniu z panem z LAWP i tez pomyslalam o fajnie byloby uzyskac jeszcze cos nowego do firmy jak ktos chce wspomoc ale..... 1. jak zobaczylam na wymagane dokumenty to slabo mi sie zrobilo na taka ilosc 2. skoro jest tyle kasy to dlaczego refundowac tylko 70% a nie 100? swoja firme prowadze dopiero 4 msc wiec nie stac mnie na to zeby dolozyc 30% bo minimum tego co musialabym dolozyc to ponad 6tys a jak narazie to same oplaty....
to siedz w domu skoro cie nie stać, a nie socjalizm ci sie marzy, wy polaczki wszysko za darmo byście chcieliF534FD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowy napisał:
to siedz w domu skoro cie nie stać, a nie socjalizm ci sie marzy, wy polaczki wszysko za darmo byście chcieliF534FD
tak się złożyło, że cały ten mechanizm dystrybucji środków to socjalizm w czyste postaci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kkk~ napisał:
Nie reklamuj się w tak żałosny sposób bo to żenujące/
Aktualnie kiorzystam z usług tego biura doradczego i mogę go śmiało polecić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...