Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Unijne miliony na kościelne zabytki

Utworzony przez jurek, 21 listopada 2013 r. o 13:19 Powrót do artykułu
unijne pieniądze powinny iść nie tylko na renowacje kościołów, ale też na budowę nowych. Ludzie nie powinni mieć dalej ze swoich domów niż 500 metrów, dlatego kościołów powinno być więcej. Dodatkowo powinno się zbudować jeden centralny wojewódzki kościół o rozmiarach większych niż bazylika w Licheniu, żeby to była atrakcja regionu i pielgrzymkowy cel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
unijne pieniądze powinny iść nie tylko na renowacje kościołów, ale też na budowę nowych. Ludzie nie powinni mieć dalej ze swoich domów niż 500 metrów, dlatego kościołów powinno być więcej. Dodatkowo powinno się zbudować jeden centralny wojewódzki kościół o rozmiarach większych niż bazylika w Licheniu, żeby to była atrakcja regionu i pielgrzymkowy cel
Chyba ciebie pogieło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proboszcz z parafii  w Turobinie otrzymal na renowacje raz 800 tys euro, a drugi raz 600 tys euro, a jaka bryka jezdzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I chwała temu proboszczowi,że skorzystał ze środków unijnych.Wymagało to zapewne wiele wysiłku,zaangażowania, własnego wkładu pracy,a być może i zdrowia.Dzięki temu macie piękniejący Kościół i otoczenie.Doceńcie to albowiem inni mogą o tym tylko pomarzyć.Samochód to przecież konieczny środek transportu ułatwiający załatwienie wielu spraw i dotarcie do wiernych w razie potrzeby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mojej parafii też proboszcz wystarał się o dotację, ale kościół jak nowy! Od dziesięcioleci był nie remontowany! Wszystko zależy, czy proboszcz chce tylko nabić własną kabzę i nic nie robić, czy też najpierw martwi się o parafię i kościół. Tylko, że jak sobie dobrze radzi z remontami, to go zaraz biskup zabiera do innej parafii, żeby budował lub remontował, a na gotowe przysyła jakiegoś niedołęgę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już sama nie wiem..... Znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak by nie patrzeć to różne pożogi ominęły kościoły ,nasze dziedzictwo kulturowe i religijne,dbajmy o wszystko co stanowi naszą "sól ziemi" jeszcze trzeba nakazać NOWOBOGACKIM co od ANR za parę groszy wykupili,parki,pałace dwory a to obecnie ulega dalszym dewastacjom,tak u nas jest po wojnie niszczyć to co pańskie obecnie niszczyć to co postkomunistyczne,nawet taki jeden nic nie wybudował dla Polski a strasznie ma w oczach Pałac Kultury,niech pierwsze coś wybuduje pózniej burzy PANIE MINISTRZE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już sama nie wiem..... Znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D
Zgadnij w jakim ja jestem a niespodzianka murowana !!!!  masz to bez gumy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOŚCIÓŁ POSIADA PONAD 170 tys. ha. ZIEMI ,DLATEGO KSIĘŻA SAMI POWINNI REMONTOWAĆ KOŚCIOŁY i ZABYTKI KOŚCIELNE. Im JEDNAK ZAWSZE BYŁO i JEST MAŁO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciężko coś powiedzieć na ten temat. Pytanko. Znalazłem na tym forum przed chwilą stronkę dzięki której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu. Nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie to działa ale wydaje sie fajne. Sprawdzaliście? http://tnij.us/lokaliz  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSTRZYMANO DOTACJE NA KOŚCIOŁY,ZE WZGLEDU NA POMOC DOMOM DZIECKA ,DOMOM OPIEKI I BEZROBOTNYM I RENCISTOM,NIE NALEZY DOTOWAĆ KOSCIELNEJ KORPORACJI,WATYKAN UTRZYMUJE SWOJE POSIADŁOŚCI SAM,KORPORACJA WATYKAŃSKA JEST ODPOWIEDZIALNA ZA BUDYNKI KOŚCIELNE WIEC NIECH SAMI UTRZYMUJĄ TE RUINY!PIENIADZE UNIJNE SĄ POTRZEBNE DZIECIOM LUDZIOM STARSZYM I TYM BEZ PRACY I RENCISTOM I EMERYTOM.ZASŁUŻYLI NA GODZIWE ŻYCIE,DZIECI NIE SĄ WINNE SWEJ SYTUACJI,URODZIŁY SIE TAM POPROSTU GDZIE NIE TRZEBA,WIEC TRZEBA IM TO WYNAGRODZIĆ,RUINY KOŚCIELNE NIECH UTRZYMUJE SAMA KORPORACJA WATYKAŃSKA I JEJ SŁUŻBA .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A DLACZEGO KOŚCIÓŁ SIE SYPIE?BO BÓG IGNORUJE LUDZI I LUDZIE STRACILI ZAUFANIE DO KORPORACJI WATYKAŃSKIEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYTUJE:Ludzie nie powinni mieć dalej ze swoich domów niż 500 metrów, dlatego kościołów powinno być więcej. CO ZA KRETYN TO NAPISAŁ ???A KTO POMOZE DZIECIOM I LUDZIOM STARSZYM WATYKAN?KSIEŻA ?BÓG?KOŚCIÓŁ?JUZ NIE BUDUJE SIE NOWYCH KOSCIOŁÓW I NIE REMONTUJE BO KORPORACJA WATYKAŃSKA SIE SYPIE.NIECH SAMI ZAMYKAJĄ KOŚCIOŁY.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko kretyn pozwala na dotacje ,nie tam gdzie trzeba,wiec pieniądze unijne zostaną przekazane tylko potrzebującym dzieciom ludziom starszym rencistom bezrobotnym i tym na emeryturze.korporacja watykańska niech sama zamyka kościoły i sprzedaje na aukcji swoje budynki by mieć co jeść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...