Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Unijni eksperci: Drogi na Lubelszczyźnie to drogi śmierci

Utworzony przez Easy rider, 12 grudnia 2009 r. o 18:24 Powrót do artykułu
przedstawiciel handlowy napisał:
Sreberka mi nie straszne..
Ciekawe, czyżbyś była tylko pasażerką innego woźnicy fiata panda z pietruszką na drzwiach? A może liczysz na CB lub na to, że ktoś ci odpuści bo masz spore cycki, fajny tyłek i gadane? A może uważasz, że im uciekniesz? buchacha Dla twojej wiadomości - na drodze to dopiero trzeba myśleć - bo jest się odpowiedzialnym za siebie i innych a nie za ilość sprzedaży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to widzę jeszcze jedną rzecz i nikt o tym nie napisał dotąd. W Polsce, na Lubelszczyźnie, jeździ się bardzo szybko. Nie raz jadąc 130 km/h widzę jak z ogromną prędkością wyprzedzają mnie inni. Czegoś takiego nie ma w Austrii, Szwecji, UK i innych krajach. Za to tam są świetne drogi. Problem w tym, że Polacy nawet mając świetne drogi nadal by zasuwali na maxa. To tkwi w naszej mentalności, nie dać się wyprzedzić i wyprzedzać wszystkich. Z tym należy walczyć i wyplenić takie myślenie z polskich głów. A większość lubelskich kierowców z Nadbystrzyckiej ( 6-9 rano) wysłałbym na kurs jeżdżenia "na suwak" - w miejscu gdzie pod Politechniką zjeżdżają się dwa pasy ci idioci za nic nie potrafią się zgrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
knight driver napisał:
A ja ponarzekam na sałaciarzy-taksówkarzy, to co oni wyrabiają w Lublinie to jest dopiero przegięcie. Całe szczęście sam jestem ABS-em w Audi motor 4.2 i często chamskie zachowanie taksiarza kończy się przeprosinami wobec mnie. Mam taki zwyczaj, że nie wpuszczam ich jak się chcą wepchnąć na chama na pas, co innego jak stoją i grzecznie jak inni czekają. To że mają świetlika na dachu, nie oznacza że są pojazdami uprzywilejowanymi. "Na chama" wpuszczam tylko autobusy MPK, bo to bez sensu żeby tkwiły w korkach w tym chorym mieście. Oczywiście nie odpuszczam sobie "szkolenia" chamów w autach oblepionych logo producentów przypraw i innych na DK 12, 17 i 19. Razem z kolegami ABS-ami czujemy moralny obowiązek by dokształcać ten drogowy plebs. Dlatego myślę, że po spotkaniu ze mną lub (co lepsze) ze mną lub moimi kolegami dureń w aucie flotowym staje się grzecznym, poprawnym, cywilizowanym Europejczykiem na drodze. Pozdrawiam normalnych na drodze.
Jak będziesz normalny to Ci odpiszę,a że do takiego stanu umysłu nie dożyjesz,więc..................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kris z busa napisał:
Powiedz mi przedstawicielko jakim to zajebistym autem jeździsz, którym się chwalisz? Czyżby czymś lepszym niż ford mondeo lub toyota avensis? No czym konkretnie? Chcesz się mierzyć do BMW 740 lub Audi A6 5.3 quattro? Nawet jak będziesz cisnąć ten wóz z pietruszką na drzwiach na maxa to i tak nie dasz rady, zrozum to dziecino zanim napiszesz znowu coś głupiego.
SZKODA PRĄDU NA LITERKI DO CIEBIE BO I TAK NIE POTRAFISZ CZYTAĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu jesteś za tępy/tępa by napisać coś rzeczowego i spójnego logicznie. Do mistrzostwa opanowałeś za to obsługę komórki i wiesz ile wyciąga fiat panda na drugim biegu. Potrafisz zrobić trasę Warszawa-Lublin w półtora godziny swoją pandą lub astrą 1.2 (tak, były takie w ofercie flotowej). Masz fajny garnitur lub niezłą kieckę z dekoltem, "naczytałeś się książek o żabkach" itp... Pasiesz się w "bidzie" z włączonym przy talerzu laptopem i robisz za menadżera - wow, jak pięknie to brzmi. Jak zobaczę cię jak wyprzedzasz na wysepce, azylu lub na podwójnej kilka aut to zrobię fotę twojego wypasionego auta, dogonię i jeszcze facjatę w kadr obejmę i wstawię na neta albo wyślę zdjęcie sytuacji jak łamiesz przepisy do właściwej instytucji. I namawiam każdego by tak robił z tymi bandytami w autach z antenką CB i logo firmy "xxxxx" na boku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK ZWYKLE SŁYSZĘ W WYPOWIEDZIACH URZĘDNIKÓW INSTYTUCJI ODPOWIEDZIALNYCH ZA STAN DRÓG W POLSCE I NA LUBELSZCZYŹNIE,ZE GŁOWNA WINA ZA WSZELKIE WYPADKI I OFIARY NA DROGACH LEŻY PO STRONIE KIEROWCÓW!!JAK COŚ TAKIEGO SŁYSZĘ TO OD RAZU SIĘ W CZŁOWIEKU GOTUJE!!JEŻDŻĘ PO DROGACH LUBELSZCZYZNY,PODKARPACIA CZASAMI MAŁOPOLSKI CZY MAZOWSZA I STWIERDZAM JEDNO INFRASTRUKTURA DROGOWA JEST RÓŻNA ALE GENERALNIE KIEPSKA JAK NIE FATALNA!!NIE WSPOMNĘ O BRAKU TRAS SZYBKIEGO RUCH CZY AUTOSTRAD(W LUBELSKIM NIE MA ICH NAWET W PLANACH!!),CO DO LUBELSZCZYZNY CZY PODKARPACIA: JAKOŚĆ POBOCZY,RUCH LOKALNY MIESZAJĄCY SIĘ Z TRANZYTEM,WIOSNĄ-LATEM KIEDY WSZYSTKO CO MA KOŁA WYJEŻDŻA NA TE NIBY DROGI, DO TEGO NIEODPOWIEDZIALNI PIESI,DZIECI,ROWERZYŚCI BEZ ŚWIATEŁ,PEŁNO PIJANYCH,TO PODZIWIAM TYCH KTÓRZY PRZEŻYWAJĄ Z KIEROWCÓW,ŻE W TYM G...UMIE SIĘ SPRAWNIE PORUSZAĆ!!ILE MIAŁEM SYTUACJI,ŻE MOJA TRZEŹWOŚĆ UMYSŁU,OBSERWACJA KAŻDEGO PORUSZAJĄCEGO SIĘ PO I W POBLIŻU DROGI UCHRONIŁA MNIE REZED WYPADKIEM!!DLATEGO DOPÓKI POSTAWA URZĘDNIKÓW OD SZEROKO ROZUMIANEGO DROGOWNICTWA(NIE TYLKO DROGI ALE EDUKACJA I SZKOLENIE KIEROWCÓW,PIĘTNOWANIE WIELU ZŁYCH NAWYKÓW) BĘDZIE TAKA JAKA JEST,CZYLI OLEWACKA I PASYWNA,DOPÓTY BĘDĄ NAS PRZERAŻAĆ STATYSTYKI ZBITYCH I RANNYCH!!NIE UWAŻAM SIĘ ZA KUBICE ALE STARAM SIĘ JEŹDZIĆ ZGODNIE Z PRZEPISAMI I MINIMALIZOWAĆ SKUTKI POPEŁNIANYCH BŁĘDÓW!!KIEROWCY KTÓRZY UWAŻAJĄCY SIĘ ZA KUBICÓW TO IDIOCI!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maroi napisał:
A niżej - śmieszna Pani z PO maluje pierdoły choinkowe DO ROBOTY BY SIĘ WZIĘŁ I O DROBGI NA WIEJSKIE W WARZAfCE POWALCZYŁA
na wiejskich jezdzi sie teraz wolno bo jak po torach tramwajowych(koleiny głębokie pokryte lodem)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...