Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uniszowice: Boją się, że zamurują im mieszkania

Utworzony przez Czegś tu nie rozumiem, 12 czerwca 2009 o 00:19 Powrót do artykułu
Blok w Uniszowicach - to mieszkania socjalne. Mieszkania socjalne - to utrzymywane przez gminę lokale dla najbiedniejszych ludzi, którzy nie mają na chleb. Pan Artur mieszka w lokalu socjalnym - a jak sam twierdzi, zainwestował w lokal 20.000,- zł. To dużo pieniędzy jak na najbiedniejszego. Inni mieszkańcy bloku socjalnego chcą wykupić zajmowane przez nich mieszkania. ZA CO ??? Przecież są tak biedni, że nie mają na chleb i muszą mieszkać w lokalach socjalnych, bo na inne ich nie stać. A może nie są tacy biedni, skoro stać ich na wykup mieszkania od gminy ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co to są miekszania???? Bo nie wiem.
0
każdy mieszkaniec przez tyle lat inwestował swoje pieniądze trud czas i wysiłek aby mieszkać w ludzkich warunkach kto nie wie jak wygłądał ten budynek to nie będzie wiedział jak on wyglądał mieszkania były w opłakanym stanie ani agencja ani gmina w Konopnicy przez 20 lat nie dołożyły ani grosza do remontów które sami przeprowadziliśmy jak pojechałem do wójta żeby naprawił okna to kazał mi je sobie deskami pozabijać mam na to świadków a ktoś napisał że 20 tyś to jak na najbiedniejszych dużo pieniędzy tylko że ja i brat kredyt bankowy jaki na to wziąłem będę spłacał jeszcze przez pięć lat a teraz ktoś chce mi to zniszczyć wójt nigdy nie był w tym budynku a nowe plany kreślił jakby nas tam nie było to że ma zalecenia aby zrobić instalacje elektryczne zgoda ale nie miał zaleceń aby przebudować nam mieszkania!!!które z wielkim wysiłkiem własnym kosztem odnowiliśmy.Ja także włożyłem masę pieniędzy w to mieszkaniei nie pozwolę na to aby wójt ani ktokolwiek mi to zniszczył!!! jak dostałem przydział do tego lokalu to nie było tam nawet podłogi teraz mam zrobioną nową plus nowe okna drzwi i sufit podwieszany.Będę o to walczył wszelkimi dostępnymi sposobami bo jak zabierze mi wójt połowę to może zabrać całe to już nie będzie miało żadnego znaczenia dla mnie nie jestem szczurem zamkniętym w klatce jaką chce stworzyć mi ten Żydek. Dlaczego nikt z gminy przez tyle lat nic nie zrobił w tym budynku? a teraz Żydek mówi że remonty robiliśmy na własne ryzyko? to co miałem mieszkać w warunkach gorszych niż pies w budzie.Wójt i tak traktuje nas jak śmieci bo nic nie obchodzi go nasze zdanie on jest jak twierdzi na swoim i to my jesteśmy temu winni bo tam mieszkamy on ma dom o powierzchni 200 metrów ładnie ogrodzony a mi chce zostawiś 20 mwtów i to nie wiadomo czy tyle wyjdzie ciekawy jestem ale zakładam że wójt ma łazienkę większą niż ja będę miał mieszkanie. Jako mieszkaniec tego budynku ''socjalnego'' dodam że płacimy czynsz za te mieszkania i jak narazie mamy umowy najmu lokalu mieszkalnego a nie użyczenia lokalu socjalnego lokal socjalny został zrobiony z tego budynku teraz przez tego wójta więc ciekawy jestem czy ktoś z Państwa mieszkając w bloku płcąc za to mieszkanie i remontując go na własny koszt zgodził by się na to aby wójt czy inna jednostka nie powiadamiając go o planach zmienił mu metraż mieszkania bo musi sobie wygospodarować nowe.Pozdrawiam czytelników iredakcję. z poważaniem miszkaniec tego budynku Krzysztof.W
0
Czegś tu nie rozumiem napisał:
Blok w Uniszowicach - to mieszkania socjalne. Mieszkania socjalne - to utrzymywane przez gminę lokale dla najbiedniejszych ludzi, którzy nie mają na chleb. Pan Artur mieszka w lokalu socjalnym - a jak sam twierdzi, zainwestował w lokal 20.000,- zł. To dużo pieniędzy jak na najbiedniejszego. Inni mieszkańcy bloku socjalnego chcą wykupić zajmowane przez nich mieszkania. ZA CO ??? Przecież są tak biedni, że nie mają na chleb i muszą mieszkać w lokalach socjalnych, bo na inne ich nie stać. A może nie są tacy biedni, skoro stać ich na wykup mieszkania od gminy ?
To wójt zrobił ztego budynku lokal socjalny do dziś płacimy czynsz za ten budynek nie rozumiem tej zajadliwości pyta ktoś w tym poście za co chcemy to wykupić więc odpowiem nie mamy teraz na to pieniędzy ale każdy z nas pracuje i są jeszcze kredyty pod hipotekę po drugie mieszkamy tam od wielu lat i każdy jest ze sobą zrzyty i nikt nie chce się nigdzie przenosić czyżby wójt napisał tego posta na który odpowiadam?
0
Najgorsze w tej sytuacji jest to, że ten lokal ma odpowiedniego właściciela. I ten właściciel może zrobić z nim co tylko zechce. Oczywiście nie bacząc na dotychczasowych lokatorów.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: