Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Głupota i brawura zabija nie upał.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dokladnie:D "UPAŁ ZABIJA" :D no nic głupszego nie słyszałam , a to dobre!
0
Jeżeli upał zabija, to dlaczego nie zginęli wszyscy na terenie występowania upału?
0
"upał zabija"a co bedzie zabijało jak się upały skończą.Coraz większe bzdety się wymyśla a to trzeba otwarcie powiedzieć że ludzka głupota i bezmyślność jest sprawcą wypadków
0
zastanawia mnie tylko czemu w kółko pisze się o tej 4osobowej rodzinie i 17latce, to jest 5 osób, a gdzie jeszcze 4? wracałem w niedzielę znad Piaseczna ok 15.30, pod Lublinem mijały mnie 2 karetki, policja i dwie straże pożarne, jak zauważyłem te wyposażone w hydraulikę do cięcia pojazdów. nigdzie nie widziałem wzmianki o tym, co się stało a sądząc po zamieszaniu stało się coś strasznego.. czy to jest tak że o niektórych wypadkach pisze się kilka razy a o innych nie wspomina? jeśli tak to dlaczego? tożsamość ofiar?
0
Proszę napisać jak zabija w komunikacji miejskiej nie włączona klimatyzacja w godz szczytu i upału /Kto oszczędza na paliwie firma czy kierowca?
0
Fakt, upał ma wpływ na kierowców. Nie da się ukryć, że jak jest gorąco, łatwiej o rozkojarzenie, uśpioną czujność. Ale prawda jest taka, że dobry kierowca jedzie dobrze w każdych warunkach. Jeśli nie czujemy się na siłach, to po prostu nie wsiadajmy do samochodu.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: