Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Głupota i brawura zabija nie upał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokladnie:D "UPAŁ ZABIJA" :D no nic głupszego nie słyszałam , a to dobre!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli upał zabija, to dlaczego nie zginęli wszyscy na terenie występowania upału?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"upał zabija"a co bedzie zabijało jak się upały skończą.Coraz większe bzdety się wymyśla a to trzeba otwarcie powiedzieć że ludzka głupota i bezmyślność jest sprawcą wypadków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanawia mnie tylko czemu w kółko pisze się o tej 4osobowej rodzinie i 17latce, to jest 5 osób, a gdzie jeszcze 4? wracałem w niedzielę znad Piaseczna ok 15.30, pod Lublinem mijały mnie 2 karetki, policja i dwie straże pożarne, jak zauważyłem te wyposażone w hydraulikę do cięcia pojazdów. nigdzie nie widziałem wzmianki o tym, co się stało a sądząc po zamieszaniu stało się coś strasznego.. czy to jest tak że o niektórych wypadkach pisze się kilka razy a o innych nie wspomina? jeśli tak to dlaczego? tożsamość ofiar?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę napisać jak zabija w komunikacji miejskiej nie włączona klimatyzacja w godz szczytu i upału /Kto oszczędza na paliwie firma czy kierowca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, upał ma wpływ na kierowców. Nie da się ukryć, że jak jest gorąco, łatwiej o rozkojarzenie, uśpioną czujność. Ale prawda jest taka, że dobry kierowca jedzie dobrze w każdych warunkach. Jeśli nie czujemy się na siłach, to po prostu nie wsiadajmy do samochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...