Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chyba UPAŁY ewentualnie UPŁAWY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uruchomic odzialy szturmowe zomo aby ludzi Polewali tylko na pokojowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj z tego gorąca padł mi w domu pies
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super pogoda na urlop :)  , ale ja niestety już po  :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polskawy tytuł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... które zużywają ponad 300 kW energii na dobę" - źle!. Chodzi o moc umowną powyżej 300 kW! "Zmniejszyliśmy zużycie prądu z 17 megawatów do 6" - źle!. Chodzi o ograniczenie mocy do maksymalnie 6 MW!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieki upalom gryzonie zeszly do Podziemia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z zarobkami pracowników ,które już są głodowe,a urzednicy pracują "ciężko " przy klimatyzacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba UPAŁY ewentualnie UPŁAWY
   
Polskawy tytuł.
   
"... które zużywają ponad 300 kW energii na dobę" - źle!. Chodzi o moc umowną powyżej 300 kW! "Zmniejszyliśmy zużycie prądu z 17 megawatów do 6" - źle!. Chodzi o ograniczenie mocy do maksymalnie 6 MW!.
  Dokładnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie paranoja - płacą gigantyczne podatki, a ograniczają im prąd!?!? gdzie my żyjemy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
briefing prasowy? no żesz co to jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie Drob , poczytaj pan Ustawa o języku polskim z 9 maja 2000 r. j.t. Dz. U. z 2011 r. Nr 43, poz. 224 to co każdy pismak wiedzieć powinien
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...