Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
...to nie żadni przestępcy, tylko dwóch młodych botaników eksperymentujących z nawozami. Po prostu chcieli się dowiedzieć, czy nawóz sztuczny posiada wyższość nad nawozem naturalnym... Ci policjanci niedouczeni jacyś z pewnością są .... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sanchez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak kurwa,a ja 3 tygodnie temu pedofila na gliniankach zlapalem.MOJE PYTANIE .Gdzie artykol o tym????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za karę niech spalą to co wyhodowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to już na własnej działce nie można sobie roślinek hodować, co za kraj, gorzej jak za komuny, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak ku***,a ja 3 tygodnie temu pedofila na gliniankach zlapalem.MOJE PYTANIE .Gdzie artykol o tym????
Dostałeś za to zegarek,odpier*** się już
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minecraft zakuwa w kajdanki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszne. Konopie są rośliną LECZNICZĄ. Niestety w tej zacofanej Polsce, która pod rządami PiSuaru cofnie się jeszcze o kilka wieków, marihuana jest uważana przez władze (przez ludzi już o dziwo nie, została szybko odczarowana) za zło wcielone. Ściga się w Polsce ludzi za próbę samodzielnego leczenia nią. To jest ZBRODNIA. Nie, nie sadzenie konopi, zbrodnią jest ściganie za to. Jeszcze wy wszyscy zapłacicie za to, gnębiciele pierdoleni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopalacze niech likwidują mafie farmaceutyczne którzy w chorobie człowieka na raka widzą biznes zamiast leczyć lekiem z esencji marychy to wstszykuja trutke chemioterapie gowniana która niszczy zdrowe komórki A rower mi ukradli to po tygodniu umozyli ale jakby synalek policjanta jemu by ukradli to by w 2 dni znaleźli a oni za sadzonkami latają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakby synalek policja został okładziny to w tri minuty by znaleźli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...