Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uroczystości 11 listopada w Lublinie i regionie

Utworzony przez anka, 9 listopada 2013 r. o 20:19 Powrót do artykułu
Piękne Święto, tylko obchody zepsują organizacje rzekomo narodowościowe. Powinno się zdelegalizować faszystowskie pomiotło. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Epitafium smoleńskie. A co to?  Święto Niepodległości powinno jednoczyć a nie dzielić! Znowu polityka. Cholerna polityka. I znowu mam sie czuć  się  tym złym, nie smoleńskim Polakiem???Msza przed Świoętem Niepodległości.A co mnie to obchodzi. To żyjemy w kraju wyznaniowym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłam stronę na której można lokalizować osoby po numerze telefonu http://fw.pl/elokalizacja  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne Święto, tylko obchody zepsują organizacje rzekomo narodowościowe. Powinno się zdelegalizować faszystowskie pomiotło. 
Zgadzam się. Ci wszyscy przefarbowani czerwoni niech sobie świętują 7 listopada, bo to jest ich święto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My z ziomkami już wybieramy się na marsz 11 listopada do Warszawy. Już zakupiliśmy 4 flaszki wódki i cały plecak browarów też mamy. Będziemy świętować, degustować się alkoholem i nieść flagi z napisem PiS. W tamtym roku wzięliśmy tylko dwie flaszki i było nam mało. Ale zaznaczam , że my byliśmy podpici ale my żadnych rozrób i dymów nie robiliśmy. Kosze przewracali, wybijali szyby w witrynach i kamieniami rzucali w policję nasi koledzy ale oni z wioski byli, tak się napili że nawet flagę z napisem PiS zgubili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne Święto, tylko obchody zepsują organizacje rzekomo narodowościowe. Powinno się zdelegalizować faszystowskie pomiotło. 
 
Piękne Święto, tylko obchody zepsują organizacje rzekomo narodowościowe. Powinno się zdelegalizować faszystowskie pomiotło. 
Anka chyba nadajemy na tych samych falach. Chodzi Ci o organizację ONR, komunistów, socjalistów, lewaków, organizacje pedałów, lezbijek, pedofilów i innych podobnych faszystowsko-komunistycznych śmieci społeczeństwa. Jestem za zdelagizowaniem tych organizacji. Ich miejsce jest w kryminale lub w karnym obozie pracy. Łyse pały - mięśniaki niech się nauczą szacunku do demokracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO ANKI - Anka chyba nadajemy na tych samych falach. Chodzi Ci o organizację ONR, komunistów, socjalistów, lewaków, organizacje pedałów, lezbijek, pedofilów i innych podobnych faszystowsko-komunistycznych śmieci społeczeństwa. Jestem za zdelagizowaniem tych organizacji. Ich miejsce jest w kryminale lub w karnym obozie pracy. Łyse pały - mięśniaki niech się nauczą szacunku do demokracji  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w innych miastach to cos zaplanowano?Np w Lubartowie ,czy w Opolu.W tych powiatach rządza PSL-wcy,to może oni tego święta nie obchodzą,albo ich nie obchodzi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że plan atrakcji jest taki bogaty, sam zamierzam wziąć aktywny udział w nich razem z synami, którzy mają nowe hobby i kolekcjonują patriotyczne koszulki od Surge Polonia  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też jutro wybieram się na marsz.Znowu będzie okazja do wypitki może też jakąś małą zadymę się zorganizuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłam stronę na której można lokalizować osoby po numerze telefonu http://fw.pl/elokalizacja  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEZ KUR,....MSZY BY SIĘ NIE DAŁO!!JAK W PAŃSTWIE WYZNANIOWYM TYPOWYM!!ALE KLECHOM SIĘ UDAŁO!GDZIE ONI BY MIELI TAK DOBRZE??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestescie beznadziejni"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie"by się śpiewało jakby inne państwa za dupę waz wzięły a tak to msza przeszkadza...wstyd mi za was polacy(celowo napisałam mała literą}i bo gdyby teraz Chrystus był na tej ziemi to byłoby do zdrady 100 Judaszów a nie jeden.Zeby była jasnosc mam 36 lat nie słucham codziennie Radia M.nie jestem fanatyczka religijna ale wierze znaczy dla mnie że Bóg jest na I miejscu a cała reszta wtedy jest na swoim.Mam nadzieje,że to uda się mi przekazać moim dzieciom.JESZCZE RAZ WSTYD MI ZA WAS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestescie beznadziejni"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie"by się śpiewało jakby inne państwa za dupę waz wzięły a tak to msza przeszkadza...wstyd mi za was polacy(celowo napisałam mała literą}i bo gdyby teraz Chrystus był na tej ziemi to byłoby do zdrady 100 Judaszów a nie jeden.Zeby była jasnosc mam 36 lat nie słucham codziennie Radia M.nie jestem fanatyczka religijna ale wierze znaczy dla mnie że Bóg jest na I miejscu a cała reszta wtedy jest na swoim.Mam nadzieje,że to uda się mi przekazać moim dzieciom.JESZCZE RAZ WSTYD MI ZA WAS.
No i co w związku z tym ci wstyd? Napisałaś że dla ciebie Bóg jest na pierwszym miejscu. A ja się pytam gdzie jest ten Bóg? Gdzie go można spotkać? Jak wygląda i gdzie mieszka? Bo ja jakoś nie widziałem tego boga z z chęcią bym go zobaczył i porozmawiał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEZ KUR,....MSZY BY SIĘ NIE DAŁO!!JAK W PAŃSTWIE WYZNANIOWYM TYPOWYM!!ALE KLECHOM SIĘ UDAŁO!GDZIE ONI BY MIELI TAK DOBRZE??
żalll
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co w związku z tym ci wstyd? Napisałaś że dla ciebie Bóg jest na pierwszym miejscu. A ja się pytam gdzie jest ten Bóg? Gdzie go można spotkać? Jak wygląda i gdzie mieszka? Bo ja jakoś nie widziałem tego boga z z chęcią bym go zobaczył i porozmawiał.
Pewnie nie raz Go już widziałeś i z nim rozmawiałeś, ale tego nie zauważyłeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe rozumiem ludzi, którym przeszkadza Msza Święta w dniu 11 listopada, ludzie kiedy macie jakieś zmartwienia, choroby, modlicie się do Pana aby Wam pomógł, a kiedy jest wszystko ok zapominacie o Nim. fakt, nie jestem przesadną katoliczka , nie chodzę do kościoła co niedziela, itp ale mam szacunek do mszy świętej i dla mnie problemu nie ma z tym , że 11 listopada odprawiane są mszę za naród, za wolność, niepodległość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestescie beznadziejni"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie"by się śpiewało jakby inne państwa za dupę waz wzięły a tak to msza przeszkadza...wstyd mi za was polacy(celowo napisałam mała literą}i bo gdyby teraz Chrystus był na tej ziemi to byłoby do zdrady 100 Judaszów a nie jeden.Zeby była jasnosc mam 36 lat nie słucham codziennie Radia M.nie jestem fanatyczka religijna ale wierze znaczy dla mnie że Bóg jest na I miejscu a cała reszta wtedy jest na swoim.Mam nadzieje,że to uda się mi przekazać moim dzieciom.JESZCZE RAZ WSTYD MI ZA WAS.
TY chyba nie miałaś nigdy chłopaka i brak seksu psuje CI nastrój ,a Boga to zostaw w spokoju ON jest w innym miejscu  a nie na ulicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to jest to całe...epitafium jakieś tam? Czyżby to jakiś nowy zabytek  lubelski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dlaczego nikt nie napisał według jakiego rozkładu kursują tramwaje na Armii Krajowej i Jana Pawła w Lublinie.Chętnie bym sobie tym nowum pojeździł.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...