Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To ładnie. W Poniatowej już zaczyna grzmić i zaraz pewnie lunie. Kiedy wreszcie nadejdzie to lato ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nad czechowem burza na dobre, takich piorunów dawno nie widziałam
0
To jest kara boska dla lubelskiego za poparcie dla PiS w wyborach. Już i "Góra" ma nas dość.
0
Info z ostatniej chwili: Lublin - metro zalane - pociągi w związku z ulewą musiały zwolnić do 100 km/h - samoloty z powodu ulewy musiały lądować pod zamościem
0
Po co publikujecie zdj. jak i tak nic na nich nie widac???
0
jacoslaw napisał:
Info z ostatniej chwili: Lublin - metro zalane - pociągi w związku z ulewą musiały zwolnić do 100 km/h - samoloty z powodu ulewy musiały lądować pod zamościem
Super komentarz :))))
0
Dotarła do Puław wszytskie rejsy na Wiśle odwołane
0
lolo napisał:
To jest kara boska dla lubelskiego za poparcie dla PiS w wyborach. Już i "Góra" ma nas dość.
Raczej kara za poparcie PO, bo w Chełmie, Lublinie i Puławach wygrało właśnie PO, a nie PiS
0
Wy już to macie za sobą i burza właśnie krąży wokół Radomia.A czułem że tak będzie bo samoloty już dwa dni jakoś nisko latały... :lol:
0
TAKICH FILMÓW O BURZY DAWNO NIE OGLĄDAŁEM AŻ STRACH PATRZEĆ.
0
olo2 napisał:
TAKICH FILMÓW O BURZY DAWNO NIE OGLĄDAŁEM AŻ STRACH PATRZEĆ.
hehehehe
0
nie łapię - piszą, że ostatnia aktualizacja z 15:17, a pod spodem w treści informacje np z 15:35
0
redaktorku litości kto cię uczył polskiego nie mówi się urwanie tylko oberwanie chmury doucz się bo wstyd
0
bury napisał:
redaktorku litości kto cię uczył polskiego nie mówi się urwanie tylko oberwanie chmury doucz się bo wstyd
Nie wstyd, nie wstyd tylko fakt. Sam widziałem jak chmura się urwała. Wisiała na tym no (...) i dyndała, dyndała, dyndała, aż się urwała... właściwie to nawet chyba nie sama się urwała tylko ponoć ją ktoś zerwał i w tekście powinno być ZERWANIE CHMURY!
0
burza byla straszna zdawalo mi sie ze jest 21.00 bylo tak ciemno zeby nie bylo tak w nocy ale narazie nie widac by sie zanosilo ale widac ciemnawe chmury na wschodzie pzdr
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: