Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To normalka pewnie conbus ma niezłe plecy w Lublinie stale zajmuje miejsca innym przewożnikom wjeżdzają nawet na chodniki byle oni byli pierwsi przy czym zasłaniają przejście dla pieszych.Dziwi mnie również dlaczego na Ruskiej mają tam parking przecież tam są przystanki do odjazdu. Co za polityk partyjniak lub klecha tak uparcie postępuje aby kase trzepać nie patrząc na przepisy.WYCHODZI MORAŁ Z TEGO TAKI ZE WIDAC CO MOGĄ WŁADZE MIASTA LUBLIN I WOJEWÓDZTWA.NIC NIC NIC NIC ZA JAKIS CZAS PRZYCICHNIE A CONBUS DALEJ BEDZIE ROBIŁ CO CHCIAŁ BO SZEF MA UKLADY A KIEROWCY O TYM WIEDZA I MAJA WSZYSTKICH GDZIEŚ ŁĄCZNIE Z PRZEPISAMI RUCHU DROGOWEGO NA TRASIE I PRZYSTANKACH NA ULICY RUSKIEJ W LUBLINIE I NIE TYLKO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urzędasy weźcie się za budowę dróg, a nie rzucanie kłód przedsiębiorcom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupota urzędasów i tych ich poronionych przepisów mnie poraża. Nie rozumiem tego , przecież to jest prywatna firma , ludzie wsiadają do tych autobusów z własnej woli, gdyż chcą szybko dojechać do stolicy a nie wlec się ogórem przez 4 godziny. Albo ktoś nie dostał w łapę a chce , albo właściciele innych linii wykorzustują jakieś wtyki w urzędzie żeby zdyskredytować tą dobrą linię , bo jakoś nie słyszę żeby inne były nękane a z czego wiem też raczej przepisowo nie jeżdzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie rzetelność dziennikarska? Od razu widać, że komuś zależy żeby Contbusa wyeliminować z rynku. Za mocny konkurent na rynku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy szybka kolej Lublin Warszawa i kolej miejska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasze urzędasy,banda próżniaków,bo inaczej ich nazwać nie można,jak zwykle starają sie umilić życie prywatnemu przedsiębiorcy,szkoda zeby jeszcze nie wymyślili niedługo ,że bezpieczniej będzie na piechotę chodzić do Wa-wy, z drugiej strony jak można coś najpierw zatwierdzić i mówić że jest ok.,a później twierdzić że trzeba to zmienić bo jednak jest źle.Dla mnie to totalny przykład głupoty ale jak patrzę na poczynania naszych urzędników to chyba już nic mnie nie zdziwi,banda idiotów i deb***ów,do abramowic na zamknięty !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewidentnie widać, że są ta działania nieuczciwej konkurencji lub sfrustrowanych urzędasów, którzy nie dostali w łapę. jeśli prywatnemu przedsiębiorcy dobrze się powodzi to zaraz musi mieć sto kontroli i zastrzeżeń z urzędów. na szczęście polskie prawa ma tak rozbieżne przepisy, że można tych trutni z łatwością przeskoczyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się czyta te komentarze na forum to naprawdę żal mi tych biednych mieszkańców Lublina, są mocno ograniczeni widząc tylko jakieś łapówki w normalnych działaniach podejmowanych przez Urząd Marszałkowski i WITD. Piszecie o niby nagonce na contbusa i o tym jak to wszyscy chcą zniszczyć niby idealna firmę przewozowa na zlecenie konkurencji. Chyba nie zauważacie, że oprócz contbusa WSZYSCY INNI przewoźnicy na tej linii już zareagowali i zmienili rozkłady, więc niby czemu ma się wobec nich prowadzić jakieś szczególne działania, skoro zrobili co urząd zalecił. Tak trudno zrozumieć tekst czytany? Tylko contbus się opiera, więc zgodnie z przepisami prowadzone są określone czynności. Ciekawe co by było, gdyby był jakiś wypadek z udziałem contbusa w związku z przekraczaniem dopuszczalnych prędkości i były jakieś ofiary..... contbus jeździ po warszawce 100 km/h, na trasie też, jeżdzę często na tej trasie i fakt, wyprzedzania na trzeciego i podwójnej ciągłej widze mniej, ale prędkość jest notorycznie przekraczana. Wtedy dopiero wszyscy by wieszali psy na urzędzie, że nic z tym nie zrobił, chociaż był za to odpowiedzialny. Ale tak to już u nas w Polsce jest, że wszyscy są przyzwyczajeni do działania po fakcie, jak już będzie jakaś tragedia, ale jak się weźmie za coś aby zapobiec albo zmniejszyć ryzyko, to te dojrzałe społeczeństwo wszystko zrozumie na opak....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Często jeżdżę busami na trasie Lublin-Warszawa i faktycznie kierowcy contbusa często łamią przepisy ruchu drogowego i przekraczają dozwoloną prędkość. Wiadomo, że każdemu się spieszy i chce jak najszybciej dojechać ale nie może się to odbywać kosztem bezpieczeństwa pasażerów. Osobiście uważam, że to dobrze, że urzędnicy wykonują swoją pracę i interesują się poczynaniami tej firmy. Skoro wszyscy inni dostosowali rozkłady i wydłużyli czas jazdy nie widzę powodów dla których contbus miałby być uprzywilejowany i jeździć na szczególnych warunkach. Inne firmy musiały podjąć szereg działań aby dostosować się do zaleceń urzędników i zrobiły to bo dbają o pasażerów. Ewidentnie widać, że szefowie contbusa nie interesują się pasażerami a jedynie własnym interesem ekonomicznym i chcą uniknąć za wszelka cenę zmian organizacyjnych w swojej firmie, które wiążą się z koniecznością dostosowania rozkładów. Dziwie się, że ludzie tego nie dostrzegają. Chyba faktycznie mentalność naszego społeczeństwa jest taka, ze każdy jest mądry dopiero jak wydarzy się tragedia i wtedy dopiero każdy ma milion rad i uwag oraz zarzutów, a kiedy ktoś podejmuje działania prewencyjne aby tragedii zapobiec nikt tego ani nie docenia, ani nie popiera ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby busy jechaly 150km/h non stop wprzedzaly na trzeciego, jezdzily bez swiatel (wtedy bylby tanszy bilet bo koszty tansze:)) skracały trase i jechały polami, nastepnie w wawie jechały chodnikiem i skrociliby czas jeszcze o 30 min to podejrzewam ze ludziom podobaloby sie to. opanujcie sie!!!polakom nie przetlumaczy ze jak jest ograniczenie do 90 km/h to trzeba jechac maks 90 polakowi nie przetlumaczy ze jak jest trawnik to nie mozna nim chodzic trzeba wybudowac płotek bo i przez zywoplot przechodza tak jak nie pomoze na chodniku znak zakaz parkowania i straznik w poblizu tylko trzeba postawic slupki betonowe.zacofanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie są działania prewencyjne tylko zmuszanie przedsiębiorcy przez nagminne kontrole do bezprawnej zmiany rozkładu jazdy zaakceptowanego wcześniej przez samych urzędników, coś mi się tu nie zgadza. Jak dotąd niesłyszałem o żadnym niebezpieczeństwie na drodze spowodowanym przez Contbuss...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to nie są działania prewencyjne tylko zmuszanie przedsiębiorcy przez nagminne kontrole do bezprawnej zmiany rozkładu jazdy zaakceptowanego wcześniej przez samych urzędników, coś mi się tu nie zgadza. Jak dotąd niesłyszałem o żadnym niebezpieczeństwie na drodze spowodowanym przez Contbuss...
Kilka samochodów poszło do kasacji, a pasazerów na wyciąg A swoją drogą co niektórzy przewoźnicy "tak dbającyc o bezpieczeństwo pasażerów" mogłiby zakupić nowsze busy, bo te się trzymają chyba tylko siłą woli i lakieru, i tylko patrzeć jak zaczną gubić siedzenia Może tym by się ci troskliwi urzędnicy zainteresowali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyjemy - na szczęście - w państwie prawa i nie ma znaczenia czy to Contbus czy ktoś inny NALEZY PRAWA PRZESTRZEGAĆ!!!!! 2.5 godz. do Warszawa do jazda po śmierć po naszych drogach!!! Ludzi otrzeźwiejcie wreszcie. Patologie i błędy które ktoś kiedyś popełnił (zatwierdził rozkład) trzeba wszelkimmi możliwymi środkami naprawić i chwała tym którzy to czynią. Zezwolenie jest wydane na szczęscie na czas określony, także wcześniej czy póżniej będziemy jeździli bezpieczniej (wolniej .................przynajmniej mam taką nadzieję. Urzędniki są po to żeby przestrzegać prawa i działać na podstawie ustaw, a te wyraźnie wskazują że nie 100 km/h się jedzie, tylko 70 km/h i koniec tematu. Ludzie czepcie sie tych którzy tworzą prawo a nie tych którzy muszą je stosować. CZy to jest takie TRUDNE.............???????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czasem jestem zmuszony jechac contbusem bo nie ma innego i nie polecam, nie dziwie sie że jadą 2,5 godz jest tam taki kierowca cwaniaczek zapier***a na złamanie karku a normalnie jedzie sie 3h stan busa też pozostawia wiele do życzenia!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem w niedzielę na trasie Lublin-Kurów z prędkością 95 km/h osobówką. Contubusik mnie wyprzedził. No to myślę - sprawdzę ile ciśnie. Jak miałem 110 na liczniku to se dałem spokój bo bus nadal się oddalał... Ale Wy, durne Polaki-cwaniaki dalej tupcie nogami i krzyczcie, że to chodzi o udupienie przedsiębiorcy przez złych urzędasów. W tym kraju nic się na lepsze nie zmieni, jak każdy będzie strugał cwaniaka i miał w du*** porządek społeczny, patrząc nie dalej niż czubek własnego nosa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty babo zgłupiałaś contbus to dobra firma . Oni przesadzają ludzi z busa do busa nigdy sie niewie kiedy pojedzie < nastawiają tych busów że całą Ruska zielona a wychodzi na to że tylko jeden jedzie . Bezpiecznie jedzie to mają chyba nowego kierowce bo jak ja jeździłem to 100 km/h to troszkę dużo . Ja sie boje jeździć z tą firmą . Wole jechać z misurą przynajmniej nie jeżdżą 100 km / H
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noo bo w końcu ktoś sie zorientował że contbuśik do tej pory w łapę dawał ;D jednak ktoś w tym użedzie jest jeszcze sprawiedliwy !! ;D ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co urzędasa interesuje w ile bus dojedzie? Nikt tam nikogo zabić nie chce, a jak ktoś się boi jeździć to niech nie jeździ, wolny wybór. Niedługo to urzędas będzie decydował kiedy się można wysrać a kiedy nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...