Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urząd nie chce przejmować PKS razem z długiem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 czerwca 2016 o 21:40 Powrót do artykułu
Jarek nie pakuj się w przejmowanie bankruta. Wyjdziesz na tym jak Zabłocki na mydle a Zabłocki na mydle wyszedł nie aż tak daleko od Ryk.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W ramach programu PKS+ rząd musi umorzyć długi, przecież pan burmistrz to człowiek dobrej zmiany i z pewnością ma dobre wejścia w rządzie, no i pani Małgosia z posłem Szulowskim to najlepsi powiatowi działacze pisu, też pomogą. Prawda?
0
PIS definitywnie wykańcza PKS Puławy. PO konkretnie zapewna puławski Karpiński holował to coś by nie upadło. Grobel uciekał od odpowiedzialność bo mógł pomóć. Taraz pracownicy mają co mają bo nadzieję pokładali właśnie w PIS i bardzo dobrze. Niech mają za swoję. I PO i PIS to to samo!!! A zgadzam się takiego słabego posła jak Szulowski to lubelskie chyba nie widziało. Wystarczy na niego spojrzeć. A jeszcze jak się odezwie to płakać się chce. Kto go w tych ministerstwach poważnie potraktuje.
0
Pani Małgosia ostatnio akty erekcyjne w Azotach murowała a o PKSie zapomniała? Też mgłaby sobie parę zdjęć pyknąć i prezydentowi pokazać.
0
zadłużenie w zus... jaka to fikcja... piramida finansowa pusta w środku...
0
Teraz na PIS zganiacie ?!A kto rządził przez ostatnie dwie kadencje nie PO-PSL ?!
0
Wszystkie spółki w 100% państwowe padają. Widać jakie są efekty jak państwo wpindala się do zarządzania.... Zaczęło się od stoczni Gadńskiej, a kończy na PKS-ach.....
0
Co tam w tych Puławach tak wszystko zdłużone?A ludzie żyją dostatnio.
0
Pks wyprowadzany był systematycznie od ładnych parunastu lat a nie że winne rządy po-psl czy pis, sami pracownicy brali co się dało a teraz ratować trupa?!nie ma już co kraść to upadło?!dziwne
0
Ja to bym w ogóle nie przejmował PKS-u. PKS Puławy już zawsze będzie mi się źle kojarzył. Kierowcy często palili papierosy w czasie jazdy. Zrobili sobie palarnię na kółkach kosztem pasażerów. Do dzisiaj mi się niedobrze robi na myśl o zdarzeniu, o którym ciężko zapomnieć. Jechałem z Lublina, odj.godz. 13.00 dnia 06.07.2012 r. – od Jastkowa kierowca zaczął palić w busie PKS-u Puławy. Kierowca ten pokazał mi środkowy palec, tak się odgrażał, bo śmiałem mu zwrócić uwagę dlaczego pali papierosy w czasie jazdy. Wysiadłem cały roztrzęsiony i zdenerwowany, a przecież zapłaciłem za bilet. Od tej pory nie jeżdżę PKS-em Puławy. Dziękuję za takie potraktowanie. Nigdy więcej!
0
Pewnie by nie starczyło na pensje dla zatrudnionych w gminie: Pośpiecha (kumpel burmistrza z PISu, ich żony mają wspólny biznes), Wasilewskiego (pracownika byłego biura poselskiego byłego posła), H.Jończyk (osoby z rodziny red. Jończyka z lokalnej gazetki Twój Głos, wspierającej nową władzę, przed wyborami, jak i w czasie obecnej kadencji). A co tam kogo obchodzi jakiś PKS. A może o to chodzi, żeby tu powstał market, bo jedną lokalizację już zablokowali mieszkańcy Ryk.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: