Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy gminę stać na przeprowadzenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego pod wiatraki? Może już jest inwestor o którym mieszkańcy nic nie wiedzą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na mojej działce w Nowych Komaszycach stanie wiatrak. To moja ziemia i jak będą chcieli postawić wiatrak, to im pozwolę. Nikt z was nie skończył szkoły o specjalności odnawialne źródła energii, a zabiera głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może zebrać podpisy kto chce , aby na jego działce stał wiatrak i nie będzie problemu. Ja jestem za ! zapraszam do Gminy Niedrzwica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech na całym świecie wojna byle polska WIEŚ szczęśliwa byle polska WIEŚ sokojna. ciemnogród!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na mojej działce w Nowych Komaszycach stanie wiatrak. To moja ziemia i jak będą chcieli postawić wiatrak, to im pozwolę. Nikt z was nie skończył szkoły o specjalności odnawialne źródła energii, a zabiera głos.
rozumiem,że ty skończyłeś ? działka twoja , owszem , tylko taki wiatrak oddziaływuje na obszary poza twoją działką. min. przez obniżenie wartości sąsiednich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozumiem,że ty skończyłeś ? działka twoja , owszem , tylko taki wiatrak oddziaływuje na obszary poza twoją działką. min. przez obniżenie wartości sąsiednich
OBNIŻENIE?? CHYBA WZROST WARTOŚCI !!! CIEMNOGRÓD Z LASU I PROSTACTWO ZAPRASZAM INWESTORA, MAM DZIAŁKĘ POD KRAŚNIKIEM, DOBRZE WIEJE :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wsiach tak bylo zawsze. Zaraz in sie kury przestana niesc, krowy nie beda dawac mleka. Masakra jednym slowem. Wsi spokojna, wsi wesola. Obodzcie sie w koncu ludzie !!! Zapomnieliscie o mlynach z wiatrakami ?! I co komus cos sie stalo ! Glowe urwalo ! Skrzynke wodki wezcie na to spotkanie dla chlopow a dla bab po jakims fikusnym kocyku i bedzie i chlop syty i baba cala. Pisze takie pierdoly bo brak madrych slow na taka ciemnote !!! Uffff....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBNIŻENIE?? CHYBA WZROST WARTOŚCI !!! CIEMNOGRÓD Z LASU I PROSTACTWO ZAPRASZAM INWESTORA, MAM DZIAŁKĘ POD KRAŚNIKIEM, DOBRZE WIEJE :)
chyba twojej 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wsiach tak bylo zawsze. Zaraz in sie kury przestana niesc, krowy nie beda dawac mleka. Masakra jednym slowem. Wsi spokojna, wsi wesola. Obodzcie sie w koncu ludzie !!! Zapomnieliscie o mlynach z wiatrakami ?! I co komus cos sie stalo ! Glowe urwalo ! Skrzynke wodki wezcie na to spotkanie dla chlopow a dla bab po jakims fikusnym kocyku i bedzie i chlop syty i baba cala. Pisze takie pier***y bo brak madrych slow na taka ciemnote !!! Uffff....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twoja wiedza na temat elektrowni wiatrowych jest powalajaca, sam jesteś ciemny. Ręce opadają. Ciekawe, czy twój dom znajdzie się w odległości pol kilometra od wiatraka( wg norm taka odległość jest dopuszczalną), ciekawe co mówiłbyś wtedy :) zapraszam do poczytania danych z badań, obserwacji poczynionych na temat szkodliwości tychże wiatraków na zachowanie, funkcjonowanie człowieka mieszkajacego w tak zwanej bezpiecznej odległości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A założenia Rządu idą w kierunku OZE czyli /ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII/ WIEŚ WYBRAŁA obecny Rząd,no i co piasek w TRYBY???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twoja wiedza na temat elektrowni wiatrowych jest powalajaca, sam jesteś ciemny. Ręce opadają. Ciekawe, czy twój dom znajdzie się w odległości pol kilometra od wiatraka( wg norm taka odległość jest dopuszczalną), ciekawe co mówiłbyś wtedy :) zapraszam do poczytania danych z badań, obserwacji poczynionych na temat szkodliwości tychże wiatraków na zachowanie, funkcjonowanie człowieka mieszkajacego w tak zwanej bezpiecznej odległości
Jeżeli chcecie zablokować to cholerstwo, to czas jest na to teraz. Jak zrobią plany, analizę oddziaływania na środowisko papiery - to tacy jak ten będzie szczerzył zęby z radości. A władza będzie się tłumaczyć - gdzie byliście jak powstawały plany???  Nowy rząd może zmieni odległości posadowienia wiatraków od siedzib ludzkich i warto zatrzymać ich do tego czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli chcecie zablokować to cholerstwo, to czas jest na to teraz. Jak zrobią plany, analizę oddziaływania na środowisko papiery - to tacy jak ten będzie szczerzył zęby z radości. A władza będzie się tłumaczyć - gdzie byliście jak powstawały plany???  Nowy rząd może zmieni odległości posadowienia wiatraków od siedzib ludzkich i warto zatrzymać ich do tego czasu.
SŁUCHAJCIE ''ZIELONI'' prąd z węgla wam zatruwa,wiatraki migają w oczach,ogniwa słoneczne rażą w oczy,bioelektrownie śmierdzą.Wniosek jest krótki ,wprowadzić obywatelską kontrolę u zielonych czy używają energii elektrycznej !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może to i czysta energia, ale jak te wiatraki cholernie szpecą krajobraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SŁUCHAJCIE ''ZIELONI'' prąd z węgla wam zatruwa,wiatraki migają w oczach,ogniwa słoneczne rażą w oczy,bioelektrownie śmierdzą.Wniosek jest krótki ,wprowadzić obywatelską kontrolę u zielonych czy używają energii elektrycznej !!!
Tego typu tematy są monitorowane przez zainteresowanych, którzy na tym nieźle zarobią. Do typka który pisał o wzroście wartości nieruchomości kolo wiatraka - kłamiesz, albo nie wiesz o czym mówisz.  A energię można pozyskiwać z mniej kontrowersyjnych źródeł: fotowoltaika, spalanie zgazowanego węgla... czy wiatraków z dala od siedzib ludzkich. Dlatego należy protestować przed przyjęciem planu zagospodarowania terenu. Potem, jak wyjdzie, że są  zgody urzędów, nikt ich nie zatrzyma. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na mojej działce w Nowych Komaszycach stanie wiatrak. To moja ziemia i jak będą chcieli postawić wiatrak, to im pozwolę. Nikt z was nie skończył szkoły o specjalności odnawialne źródła energii, a zabiera głos.
Szkoda, że nie mogę wysłać ci certyfikatu z uprawnieniami które mam MIiB. Zielona energia TAK!!!, ale robiona dla ludzkim, a nie ludzkim kosztem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciemnota protestuje... komorki do glow przykladaja i sie nie boja promieniowania... wiatrakow za to sie boja... a dymiacych kominow juz nie... ciemnota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie boją się, bo oddziaływań jaki niesie ze sobą korzystanie z telefonów - tego zła nie czuć, nie widać - wiatraki, te blisko gospodarstw, "zniszczą" ci psychikę, powoli, stopniowo aż do szaleństwa. To coś jak cykanie zegara w środku nocy, gdy się przebudzisz, i nie możesz zasnąć, przekrecajac się z boku na bok i ta myśl, że gdby nie to cykanie... ludzie myślenie nie boli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie boją się, bo oddziaływań jaki niesie ze sobą korzystanie z telefonów - tego zła nie czuć, nie widać - wiatraki, te blisko gospodarstw, "zniszczą" ci psychikę, powoli, stopniowo aż do szaleństwa. To coś jak cykanie zegara w środku nocy, gdy się przebudzisz, i nie możesz zasnąć, przekrecajac się z boku na bok i ta myśl, że gdby nie to cykanie... ludzie myślenie nie boli
Dawniej w krajobrazie prawie każdej wsi był jeden lub wiecej wiatraków.Zastanawia mnie czy to właśnie nie spowodowało,że mamy kilka organizacji i ugrupowań ,którym to walnęło i teraz mamy i musimy z tym żyć?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z więlką chęcią i przyjemnością oddam grunty w dzierżawę pod wiatraki 500m od domu mojego i 2h pola pod fotowoltanikę Andrzej H. telefony komórkowe przy uchu są gorsze niż te wiatraki sam osobiście widziałem gniazdo bociana na turbinie wiatraka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...