Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
chory kraj, zeby jeszcze komus szukac mieszkania. studentom nikt nie szuka, sami szukaja i nie biadola. niech sie pasozyty wezma za robote a nie wypisuja do gazet jak to ich ktos chce skrzywdzic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten Godziszów gdzie cała władza PiSem stoi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Godziszow obok janowa lub. (lja) po 1. ludzie zacofani po 2. przez ilez pokolen zamknieci w sobie... podobno dopiero teraz po kilkunastu latach mieszaja z innymi krew;) a wczesniej to byly geny tatarow. Pan szanowny burmistrz Kołtyś powinien sobie z tymi burakami poradzic:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koniec tego rozdawnictwa!! Wszyscy nieudacznicy do roboty! Ile mam płacić za wszystkich obiboków za ich zasiłki, mieszkania, opiekę zdrowotną? A oni tylko siedzą chlają i kopulują zadowoleni... STOP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gmina winna im wybudować willę z ogródkiem i basenem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lmao napisał:
gmina winna im wybudować willę z ogródkiem i basenem
no może nie willę, ale póki co w tym kraju obowiązuje prawo o ochronie lokatorów. a decyzji sądu powinien przyjrzeć się minister sprawiedliwości bo grożenie odebraniem dzieci wygląda na no nie wiem na co. niech każdy sobie dopowie. na szczęście jakiś inny sąd zmienił zdanie. A wszystkim, którzy tak krytykują tę rodzinę niech wiedzą, że jednym z zadań własnych gminy jest prowadzenie polityki mieszkaniowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
koniec tego rozdawnictwa!! Wszyscy nieudacznicy do roboty! Ile mam płacić za wszystkich obiboków za ich zasiłki, mieszkania, opiekę zdrowotną? A oni tylko siedzą chlają i kopulują zadowoleni... STOP
jeżeli mają tytuł prawny do zajmowania mieszkania a takowy najczęściej podpisuje się na czas nieoznazony i nie mają zaległości a mieszkanie stanowi zasób mienia komunalnego sąd wogóle nie powinien rozpatrywać tej sprawy. prawo lokalne nie może górować nad aktami prawnymi wyższego rzędu jakim jest ustawa. coś w tej gminie z prawem na bakier mają urzędnicy. no chyba , że ci mieszkańcy mieszkali na tzw. gębę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby w tym kraju była inteligencja -to tak ustawiłaby gospodarkę,że ludzie pracując, mogliby kupić mieszkanie czy dom.Tak jak jest w cywilizowanych krajach.Niestety, nie ma ani cywilizacji, ani tym bardziej inteligencji.Za to jest pokolenie wychowane na medialnych banialukach,że najważniejszy jest patriotyzm i inne tego typu dyrdymały!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co na to proboszcz-nie pomoże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj przed wyborami napewno cos sie znajdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej szkoda dzieci. Dlaczego komentarze są takie nienawistne, przecież to są ludzie którym trzeba pomóc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać na zdjeciu są to ludzie młodzi w pełni sił i oni chcą mieszkanie od gminy? A dlaczego nie pójdą na swoje? przecież takich rodzin w Polsce są tysiace i państwo im nie funduje mieszkań. Małżeństwo Ciupak pochodzi z Godziszowa - rodzice Jego i Jej to zamożni ludzie, majacy wybudowane domy piętrowe ( miejsca dla nich jest tam też dostatek). To skandal! aby im gmina fundowała z naszch podatków mieszkanie. Przecież oni są zdrowi i powinni się zająć tym aby zapewnić byt dzieciom, a nie prawować się z gminą- na to mają czas i pieniądze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam Państwa Ciupaków z rodziną do gminy Niedrzwiga Duża. Kandyduję na Wójta Gminy jeżeli mnie poprzecie w wyborach i wygram , to napewno mieszkanie się znajdzie. Sobieszczański Andrzej Marian
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kandydat na Wójta napisał:
Zapraszam Państwa Ciupaków z rodziną do gminy Niedrzwiga Duża. Kandyduję na Wójta Gminy jeżeli mnie poprzecie w wyborach i wygram , to napewno mieszkanie się znajdzie. Sobieszczański Andrzej Marian
I znowu ten prześladowany nieudacznik gdzie on na wójta ludzie ludzie opamiętajcie się.Po raz ciężka praca a potem głebokie koryto jak już z tej ciężkiej pracy czegoś się dorobisz.Swoją drogą to jak byś już został tym wojtem to byś dla swojego kolegi K.Ciupaka matkę z pięciorga chorymi dziećmi z miszkania socyjalnego wykurzył.UWAGA Niedrzwica on był już wszędzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbulwersowany napisał:
Jak widać na zdjeciu są to ludzie młodzi w pełni sił i oni chcą mieszkanie od gminy? A dlaczego nie pójdą na swoje? przecież takich rodzin w Polsce są tysiace i państwo im nie funduje mieszkań. Małżeństwo Ciupak pochodzi z Godziszowa - rodzice Jego i Jej to zamożni ludzie, majacy wybudowane domy piętrowe ( miejsca dla nich jest tam też dostatek). To skandal! aby im gmina fundowała z naszch podatków mieszkanie. Przecież oni są zdrowi i powinni się zająć tym aby zapewnić byt dzieciom, a nie prawować się z gminą- na to mają czas i pieniądze?
Badzo słuszna uwaga.Młodzi ludzie i biorcza postawa. Wiem,że nie jest łatwo o mieszkanie, ale zawsze można chociażby wynająć. Dzisiaj należy wykazać się operatywnością i zaradnością życiową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiek to co robisz, to jest poniżej pasa!Jestem z tobą w równym wieku i mieszkam ze swoją rodziną u moich rodziców, pracy nie mamy ale tak jak większość ludzi w Godziszowie pomagamy rodzicom w gospodarstwie. A wam nie chce się nic robić z tego co widzę, tylko oglądacie się na darmoszki, bo wam tak najwygodniej i jeszcze chcecie mieszkanie. Bój się Boga, bo ludzi się nie wstydzisz i udajesz pisząc do gazet jak to bardzo jesteś z całą rodziną skrzywdzony przez urzędników. Rodzice bogaci prawie na cały Godziszów i im nie jest wstyd za syna, że się biedaczysko musi tułać i prosić o kąt! Czas na opamiętanie dla całej rodziny!!!!!!! Dla normalnych ludzi wasze zachowanie jest straszne!!! Wstydźcie się!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę, proszę co ja tu czytam urzędnicy chcą wcisnąć ruderę powinni pogonić was za to.Bogaci rodzice, a wy tu udajecie biedaków pokrzywdzonych.Przecież ustawa o pomocy społecznej mówi, że rodzice są zobowiązani do alimentacji na rzecz dzieci jeżeli znajdują się w trudnej sytuacji. Chyba się was nie wyrzekli!!! Ludzie w Godziszowie opamiętajcie się i zacznijcie myśleć logicznie! Pewnie jest tam u was jakiś Ośrodek Pomocy Społecznej aby zbadał dogłębnie sytuację w całej rodzinie, bo przecież tak nie może być. Jak mają pieniądze na sąd na gazety i telefony to skąd? może mają jakieś nielegalne źródło dochodu i w ogóle nie rozumiem dlaczego należy im się mieszkanie? My mieszkamy na stancji i nie podajemy burmistrza do sądu, żeby dał nam mieszkanie. Jest to dla mnie śmieszne dlaczego redaktor tego artykułu szuka sensacji? Może ja jestem nienormalny? już sam nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodak jesteś jak najbardziej normalny i zdrowo myślący. Oni nie chcą mieszkać z rodzicami. Przyzwyczajeni do wygód dorośli ludzie powinni być na tyle odpowiedzialni, by zabezpieczyć warunki bytowe swojej rodzinie.Alimenty od rodziców?! A do roboty!!!Chociażby w polu i rodzice kamieniem nie rzucą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy mówicie tak jakby oni chcieli nie wiadomo co. Jest ustawa że gmina ma im dać mieszkanie zastepcze i tu chodzi tylko o to jakie im zaproponowali, to juz lepiej wcale by nie dawali niż chate w takim stanie. Jak nie będą mieli gdzie mieszkać to oczywiste jest że u rodziców mają swoje miejsce, ale tu chodzi o sam fakt... jak mozna wogóle komus zaproponować żeby przenieśli sie do tego czegoś(bo nie potrafie nazwac tego domem).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Kasiu i tu jesteś w błędzie ,że tu tylko chodzi o fakt, tu chodzi o kampanię wyborczą, brutalną pełną obelg i nieprawdziwych faktów. Oni są pasożytami i sąd powinien dać dzieci dziadkom a oni- może jeszcze zachował się wóz powinni ich wywieźć jak MARYNĘ Z CHŁOPÓW NA GNOJU. pozdrawiam myśl inaczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...