Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urzędy pocztowe pracują normalnie

Utworzony przez Pocztowiec z Lublin 2 przy, 4 czerwca 2008 o 16:45 Powrót do artykułu
Bzdura za bzdurą. Strajkowało dziś około 50 listonoszy wszyscy pracownicy rozdzielni listów a to już ponad 100 osób oraz 20 pracowników nadawców masowych. To daje liczbe 200 osób a nie 80 jakie piszecie. Jutro dołączy baza samochodowa ZTS i oddział doręczeń paczek. Zostanie sparaliżowany cały transport w Lublinie. Jest szansa że jutro stanie kasa nadmairowa i ctaną urzędy pocztowe bo nie będą mieli pieniędzy. Taka jest skala w lublinie a nie tak jak wam dyrekcja podaje żeby nie mówić że stracili kontrole i strajk się rozszeża.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kolego, nie kłam i naucz się liczyć - nie cała rozdzielnia strajkuje, zawsze kilka osób na zmianie pracuje. 45 listonoszy i 12-13 ludzi z rozdzielni to nie jest 100 osób. Z masówki na zmianie nie pracuje 8-10 osób. Reszta na szczęście nie straciła rozsądku. Ale konkurencja sie cieszy
0
strajkują urzędy w terenie/ Jastków, Bełżyce, Jabłonna/ i dużo więcej osób niz podaje dyrekcja poczty - straszą pracowników , kłamią o pdwyżkach 400zł - bo te 400 zł to chcą na "etat" a nie na "osobę" : JEŚLI NA ETAT, TO KIEROWNIK I ADMINISTRACJA PO 1000 ZŁ, A NP. LISTONOSZ 150 ZŁ. TO MA BYĆ NA PRACOWNIKA!!!!!! NIECH NIE OSZUKUJA SPOŁECZEŃSTWA I PRASY, NIECH NIE NAPUSZCZAJĄ LUDZI NA POCZTOWCÓW!!! Dziennikarzy puszczają tylko do działów, które pracują a są to pracownicy administracji oddelegowani na czas strajku - niech popracują przy przesyłkach, zobaczą jak to jest za marne grosze.
0
Już mnie to wkur... rozumiem że słabo zarabiają ale oni na złość nie zrobią dla władzy a dla normalnych obywateli takich jak ja . Paczki dochodzą raz szybko raz wolno ludzie jeszcze trochę to się nie zdziwcie jak każdy szanowną pocztę kopnie w 4litery i wybiorą ludzie prywatne firmy wtedy nie będziecie mieli po co strajkowac bo kasy nie będzie
0
eh a ja głupi zapomniałem o tym strajku i teraz sobie poczekam na przesyłkę... zamówiłem parę fajnych książek w promocji Klubu Merlina, myślałem że będę je niedługo miał następnym razem zamówię z dostawą kurierską
0
Virtualess napisał:
eh a ja głupi zapomniałem o tym strajku i teraz sobie poczekam na przesyłkę... zamówiłem parę fajnych książek w promocji Klubu Merlina, myślałem że będę je niedługo miał następnym razem zamówię z dostawą kurierską
Mam ten sam problem też coś zamówiłem i teraz czekam na durny
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: