Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Usuną azbest z dachu. Za darmo

Utworzony przez Gość, 18 listopada 2012 r. o 11:12 Powrót do artykułu
czyżby gm. Lubartów czy nawet Starostwo Lubartów znowu zaspali, bo nie widzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gmina Niedrzwica Duża? co robią te nieroby w urzędzie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gmina Leśniowice -jeszcze śpi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gminy Spiczyn też nie ma - co w sumie mnie nie dziwi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a co z gm. Kraśnik ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gmina Kazimierz Dolny też w czarnej d.... Burmistrz Dunia to porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jakieś 3 lata temu pracowałem w pewnej firmie.W soboty szef zabierał mnie i mojego kolegę na swoją posesję.Kazał nam zdejmować eternit z kilku rozwalających się budynków.Zdejmowaliśmy ten eternit przez 5 sobót po około 7 godz.Pracowaliśmy bez żadnych zabezpieczeń typu: maska,odzież ochronna rękawice.Czy teraz moglibyśmy to gdzieś zgłosić i domagać się odszkodowania od pracodawcy za narażenie naszego zdrowia?
Art. 160 kk. Wybierz się do jakiejś darmowej poradni prawniczej, najlepsza będzie ta prowadzona przez studentów prawa w ramach praktyk. Opowiedz szczegóły i wysłuchaj co da sie zrobic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gmina Kraśnik nie przystąpiła do programu, ale przystąpiło Miasto Kraśnik. Miasto Kazimierz Dolny jest na miejscu 127.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na liście jest 138 jednostek samorządu terytorialnego a w województwie jest ponad 200 gmin i powiatów, więc reszta ma to chyba w poważaniu, skoro nie przystąpili do programu. A to przecież dla ludzi jest - za darmo zabierają ten eternit. Mi w tym roku zabrali - full profeska firma KanPol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czyżby gm. Lubartów czy nawet Starostwo Lubartów znowu zaspali, bo nie widzę
Gminy: 1. Gmina Lubartów 2. Gmina Miasto Lubartów 3. Gmina Niedźwiada 4. Gmina i Miasto Ostrów Lubelski 5. Gmina Ostrówek 6. Gmina Serniki Realizują swój projekt finansowany przez Szwajcarów i nie mog ą brać udziału w tym projekcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie Świdnik? Sobon sciagaj azbest!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziwaim panów na zdjęciu za odwagę. Z takimi "maseczkami" na pewno uniknął pyłu azbestowego. Tu jest Polska a BHP to fikcja!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...