Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Usuną azbest z dachu. Za darmo

Utworzony przez Gość, 18 listopada 2012 o 11:12 Powrót do artykułu
czyżby gm. Lubartów czy nawet Starostwo Lubartów znowu zaspali, bo nie widzę
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a gmina Niedrzwica Duża? co robią te nieroby w urzędzie!!!
0
A gmina Leśniowice -jeszcze śpi?
0
Gminy Spiczyn też nie ma - co w sumie mnie nie dziwi...
0
...a co z gm. Kraśnik ?
0
Gmina Kazimierz Dolny też w czarnej d.... Burmistrz Dunia to porażka.
0
Gość napisał:
Jakieś 3 lata temu pracowałem w pewnej firmie.W soboty szef zabierał mnie i mojego kolegę na swoją posesję.Kazał nam zdejmować eternit z kilku rozwalających się budynków.Zdejmowaliśmy ten eternit przez 5 sobót po około 7 godz.Pracowaliśmy bez żadnych zabezpieczeń typu: maska,odzież ochronna rękawice.Czy teraz moglibyśmy to gdzieś zgłosić i domagać się odszkodowania od pracodawcy za narażenie naszego zdrowia?
Art. 160 kk. Wybierz się do jakiejś darmowej poradni prawniczej, najlepsza będzie ta prowadzona przez studentów prawa w ramach praktyk. Opowiedz szczegóły i wysłuchaj co da sie zrobic.
0
Gmina Kraśnik nie przystąpiła do programu, ale przystąpiło Miasto Kraśnik. Miasto Kazimierz Dolny jest na miejscu 127.
0
Na liście jest 138 jednostek samorządu terytorialnego a w województwie jest ponad 200 gmin i powiatów, więc reszta ma to chyba w poważaniu, skoro nie przystąpili do programu. A to przecież dla ludzi jest - za darmo zabierają ten eternit. Mi w tym roku zabrali - full profeska firma KanPol.
0
Gość napisał:
czyżby gm. Lubartów czy nawet Starostwo Lubartów znowu zaspali, bo nie widzę
Gminy: 1. Gmina Lubartów 2. Gmina Miasto Lubartów 3. Gmina Niedźwiada 4. Gmina i Miasto Ostrów Lubelski 5. Gmina Ostrówek 6. Gmina Serniki Realizują swój projekt finansowany przez Szwajcarów i nie mog ą brać udziału w tym projekcie.
0
A gdzie Świdnik? Sobon sciagaj azbest!
0
Podziwaim panów na zdjęciu za odwagę. Z takimi "maseczkami" na pewno uniknął pyłu azbestowego. Tu jest Polska a BHP to fikcja!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: