Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie ma to jak dać zdjęcie auta w nocy z naklejką noc stop ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury, o 7.30 Sowińskiego była wciąż zablokowana od Chatki Żaka w dół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już od kilku lat nie ma czegoś takiego jak Garbów Pierwszy, tylko po prostu Garbów. Zaraz za Garbowem są Zagrody (dawniej Garbów II).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne, że bzdury! Sowińskiego jest zablokowana - a MPKi jeżdżą zajebiście mądrym objazdem!!! Głęboką aż do Kraśnickich! Pękła jedna rura i nastąpił paraliż tej części miasta! To skandal! Nawet objazdu nie ma jak zorganizować w tym miejscu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co na to prezydent ?? Nie wie zeistnieje problem komunikacyjny tej części miasta ?? A zablokowanie Sowińskiego paraliżuje prawie pół miasta ?? Czy dalej będzie nam opowiadał bajki o tunelu itp ?? tubtin - miasto flustracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ciekawastka...policja stwierdziła, iż od 7:10 Sowińskiego jest odblokowana....Ja jechałem 7:35 i wciąż wjazd wciąż był zagrodzony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porównywać się chcemy do zachodnich miast.A tu tymczasem do czego się nie dotknąć to ,Ale Wiocha...a przecież wszystko zależy od ludzi,prawda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od godz 9 po ulicy Sowińskiego już jeżdzą też autobusy komunikacji miejskiej w obu kierunkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
garb napisał:
Już od kilku lat nie ma czegoś takiego jak Garbów Pierwszy, tylko po prostu Garbów. Zaraz za Garbowem są Zagrody (dawniej Garbów II).
Co Ty pier***isz ja mieszkam w Garbowie Pierwszym ćwoku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...