Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uwaga, będzie bardzo zimno! Nawet 20 stopni mrozu

Utworzony przez Gość, 21 stycznia 2010 r. o 20:51 Powrót do artykułu
Dokladnie 4 lata temu nad ranem termometr pokazal -26 pamietam dobrze bo 21 01 2006 zmienilem prace i na "dzien dobry"mialem problem z dojazdem .ludzie jest ZIMA i jest MRÓZ ! proste i prawidłowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZAS NA KULIG KOCHANI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dokladnie 4 lata temu nad ranem termometr pokazal -26 pamietam dobrze bo 21 01 2006 zmienilem prace i na "dzien dobry"mialem problem z dojazdem .ludzie jest ZIMA i jest MRÓZ ! proste i prawidłowe
ale do czego pijesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIADEK MRÓZ napisał:
CZAS NA KULIG KOCHANI
Ja już jestem po kuligu i będą kolejne. Hurra...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ale do czego pijesz?
oije zeby sie rogrzac wiem ze lekarze maja inne zdanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że bardziej niebezpieczna jest lekka odwilż i marznący deszcz a nie mróz,bo to co sie stało w Małopolsce to był efekt halnego i deszczu przy ujemnej temperaturze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już wam uwierzyłem , komu wciskacie kłamstwa , w poniedziałek miały być wielkie zamiecie i utrudnienia w ruchu. Każde wasze słowo to kłamstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...gdzie 28 tysięcy domów zostało bez prądu. Powodem mnożących się od ponad tygodnia awarii jest szadź i lód na przewodach.... A za co w takim razie zakład energetyczny pobiera niemałe pieniądze "za konserwację i utrzymanie" linii energetycznej?Skoro biorą pieniądze,powinien ktoś codziennie chodzić wzdłuż linii i otrzepywać śnieg z przewodów.Przecież za to pobierają opłaty.Również za przesył pobierają opłąty,więc niech energetycy nie narzekają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprzez takie artykuły dziennikarze chcą także zapowiedzieć, że przez najbliższe dni raczej nie zamierzają ruszać się z ciepłych redakcji, więc w gazetach będą same odgrzewane kotlety, typu: czy lepiej uprawiać sex w czwartek czy w poniedziałek, albo że UFO ma negatywny wpływ na pogłowie bawołów w Bangladeszu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...