Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uwaga, będzie bardzo zimno! Nawet 20 stopni mrozu

Utworzony przez Gość, 21 stycznia 2010 o 20:51 Powrót do artykułu
Dokladnie 4 lata temu nad ranem termometr pokazal -26 pamietam dobrze bo 21 01 2006 zmienilem prace i na "dzien dobry"mialem problem z dojazdem .ludzie jest ZIMA i jest MRÓZ ! proste i prawidłowe
Zaloguj się, aby oddać głos
0
CZAS NA KULIG KOCHANI
0
Gość napisał:
Dokladnie 4 lata temu nad ranem termometr pokazal -26 pamietam dobrze bo 21 01 2006 zmienilem prace i na "dzien dobry"mialem problem z dojazdem .ludzie jest ZIMA i jest MRÓZ ! proste i prawidłowe
ale do czego pijesz?
0
DZIADEK MRÓZ napisał:
CZAS NA KULIG KOCHANI
Ja już jestem po kuligu i będą kolejne. Hurra...
0
Gość napisał:
ale do czego pijesz?
oije zeby sie rogrzac wiem ze lekarze maja inne zdanie
0
Myślę że bardziej niebezpieczna jest lekka odwilż i marznący deszcz a nie mróz,bo to co sie stało w Małopolsce to był efekt halnego i deszczu przy ujemnej temperaturze.
0
Już wam uwierzyłem , komu wciskacie kłamstwa , w poniedziałek miały być wielkie zamiecie i utrudnienia w ruchu. Każde wasze słowo to kłamstwo.
0
...gdzie 28 tysięcy domów zostało bez prądu. Powodem mnożących się od ponad tygodnia awarii jest szadź i lód na przewodach.... A za co w takim razie zakład energetyczny pobiera niemałe pieniądze "za konserwację i utrzymanie" linii energetycznej?Skoro biorą pieniądze,powinien ktoś codziennie chodzić wzdłuż linii i otrzepywać śnieg z przewodów.Przecież za to pobierają opłaty.Również za przesył pobierają opłąty,więc niech energetycy nie narzekają.
0
Poprzez takie artykuły dziennikarze chcą także zapowiedzieć, że przez najbliższe dni raczej nie zamierzają ruszać się z ciepłych redakcji, więc w gazetach będą same odgrzewane kotlety, typu: czy lepiej uprawiać sex w czwartek czy w poniedziałek, albo że UFO ma negatywny wpływ na pogłowie bawołów w Bangladeszu.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: