Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uwaga na oszustów! Wyłudzają \"na papieża”

Utworzony przez muc, 23 października 2013 r. o 11:21 Powrót do artykułu
Ciemnota..wnusia też głupia..co się dziwić babce, większość dewotek też by uwierzyła...najgorsze, że społeczeństwo daje się tak ogłupiać..oglądać więcej tych wszystkich głupkowatych polskich seriali i programów typu "dlaczego ja" itp. !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym razem wyglądana to, że trafiły w ręce Cyganów (świadczy o tym strój oszustki). Czy to będzie uznane za przejaw rasizmu?A ty masz jakieś fobie na punkcie księży? Modne to teraz, ale głupie. Nie chcesz chyba byc wliczony w poczet głupców?
Ani modne, ani głupie, prawdziwe...niestety. A ty masz jakieś fobie na punkcie Cyganów? Strój o niczym nie świadczy, kierowanie się nim jest głupie. Nie chcesz chyba być wliczony w poczet głupców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to babcia nie wiedziała,że papież nic nie posiadał oprócz wiary i miłości do Boga i ludzi? No może te buty robione przez polskiego szewca,ale one zdaje się są w jakimś muzeum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani modne, ani głupie, prawdziwe...niestety. A ty masz jakieś fobie na punkcie Cyganów? Strój o niczym nie świadczy, kierowanie się nim jest głupie. Nie chcesz chyba być wliczony w poczet głupców?
Ty nie musisz chciec. Ty już tam jesteś. Co do Cyganów (albo bardziej poprawnie politycznie - Romów), to czekam czasów, kiedy ten naród zacznie wreszcie życ tak jak inne narody - poważnie, zajmie się uczciwą pracą, zadba o edukację dzieci. Niestety, na razie mamy to, co mamy. Nie mogę dobrze myślec o Cyganach, gdy widzę, jak nachalnie usiłują wymusic na naiwnych "wróżenie", jak posyłają swe dzieci, by żebrały, jak odrzucają wszelkie formy pomocy. Cyganie o mały włos obrabowaliby i udusili moją mamę (pod pozorem obwoźnego "handlu"). To oni okradli niejedną biedną osobę . Lubię ich folklor, muzykę i taniec, ale nie podoba mi się ich  tułaczy tryb życia,  bezproduktywnośc, pasożytnictwo. Nieliczni, którzy zmienili coś w swym życiu zasługują na szacunek, ale nie mogą zatrzec ogólnego, bardzo niedobrze świadczącego o Romach wrażenia. Nie uważam, by te uwagi były oznaką rasizmu. Po prostu mówię prawdę. Dopóki Romowie nie zmienią siebie samych - swych nawyków, upodobań, trybu życia, nie będą mieli dobrej opinii. Niestety. Więc nie plec o moich rzekomych "fobiach".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy to debile¡
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm...nie wiem co powiedziec. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://urwij.pl/lokaliz Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyłudzanie pieniędzy na spadek jest częstą formą oszustwa, Wrocław też posiada taki element ,pani Agnieszka Peikert z ul Zaporoskiej 32 prowadząca fikcyjną firmę TOP-AUTO udając posiadanie spadku i fałszując dokumenty wyłudza od ludzi pieniądze. Osoby które przeczytają ten post a mają zamiar prowadzić jakąś współprace z tą kobietą, by nie paść ofiarą oszustwa powinny zasięgnąć informacji o tej pani w organach ścigania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...