Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Bełżycach ktoś wygrał w Lotto prawie 3 mln zł

Utworzony przez biedak z lublina, 7 marca 2011 o 12:00 Powrót do artykułu
i komuś sie zycie zmieni gratuluje
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"2 899 347,9 zł – taką kwotę wybrała osoba" buhahahahaha to ja też kupię los i wybieram kwotę hmmmm niech pomyślę ..... 10 254 356,29 zł buhahahahaha wybrała!!!!!!!!!!!
0
Gratulacje
0
Mam nadzieje ze ta osoba właściwie zainwestuje wygrane pieniądze. No i niech się strzeże, aby nawet bliższa ( nie naj-bliższa ) rodzina o tym fakcie się nie dowiedziała. Bo potem to już będą tylko kłopoty.
0
Ciekawe kto poraz kolejny daje prawo Dziennikowi Wschodniemu pisac o takich rzeczach, jezscze podajcie adres jak to ostatino zrobiliście. Jestescie niepoważni, ktoś wygrał i to jego ... nie powinno się informować na ogóle ze ktoś wygrał w tak małym miescie tyle kasy.
0
Hazardziści
0
A w latach 70-tych /bodajze/ nie bylo czasem u Strozaka trafionego miliona?Oj sklerozy belzyckie.
0
hahaha a ja wiem kto to:)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: