Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Bełżycach ktoś wygrał w Lotto prawie 3 mln zł

Utworzony przez biedak z lublina, 7 marca 2011 r. o 12:00 Powrót do artykułu
i komuś sie zycie zmieni gratuluje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"2 899 347,9 zł – taką kwotę wybrała osoba" buhahahahaha to ja też kupię los i wybieram kwotę hmmmm niech pomyślę ..... 10 254 356,29 zł buhahahahaha wybrała!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje ze ta osoba właściwie zainwestuje wygrane pieniądze. No i niech się strzeże, aby nawet bliższa ( nie naj-bliższa ) rodzina o tym fakcie się nie dowiedziała. Bo potem to już będą tylko kłopoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto poraz kolejny daje prawo Dziennikowi Wschodniemu pisac o takich rzeczach, jezscze podajcie adres jak to ostatino zrobiliście. Jestescie niepoważni, ktoś wygrał i to jego ... nie powinno się informować na ogóle ze ktoś wygrał w tak małym miescie tyle kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hazardziści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w latach 70-tych /bodajze/ nie bylo czasem u Strozaka trafionego miliona?Oj sklerozy belzyckie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha a ja wiem kto to:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...