Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Bychawie trwa pierogowe święto (wideo, zdjęcia)

Utworzony przez Wena, 30 maja 2010 r. o 16:44 Powrót do artykułu
A tak niewiele ludziom do szczęścia potrzeba ? Wystarczą : Wino i Igrzyska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już mam smaka !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pomyślę o tym kto mógł lepić te pierogi to natychmiast tracę na nie apetyt.Jeśli już to tylko własnej roboty-pycha.Preferuję te z kapustą i grzybami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
impreza o treści "nie widziała d*** słóńca" , banda wieśniaków z plebsu zapierdziela na 'stadion' zeby opierd((( pieroga jakby w domu sobie ugotować nie mógł jeden i drugi ; ) Młodzież w wieku 13=15 lat leżąca pod budką z piwem- patologia ; )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwał się patrycjusz. Pieroga to ty sobie lepiej podmyj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jadłeś pierogi pryskane??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
impreza o treści "nie widziała d*** słóńca" , banda wieśniaków z plebsu zapierdziela na 'stadion' zeby opierd((( pieroga jakby w domu sobie ugotować nie mógł jeden i drugi ; ) Młodzież w wieku 13=15 lat leżąca pod budką z piwem- patologia ; )
przyjechałem na festyn z Lublina:)naprawde fajnie jest popatrzeć na te wiejskie dupeczki poubierane w ciuszki o jakich w mieście nam sie nie śniło...śliczności po prostu:))było zajebiście:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie znalazłem włosa na pierogu.Od razu wszystko zwróciłem do klopka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno by było więcej ludzi ale w tamtym roku sporo odjechało zobaczywszy wejściówki na teren gdzie można by było dopiero te pierogi kupić.Więc w tym zapewne szkoda było tyłka ruszać.A nie każdego interesują muzykanci różnych pokrojów intelektualnych.Po pierogi chodzę do pierogarni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co imprezę w skali 1-10 oceniam na 5. ,dlatego ze o 20 wszyscy już zaczęli uciekać, a to do dragonu na piwo bo niby tańsze a tu nie nawet droższe. ja bawiłam się dobrze bo z osobami które kocham i lubię To zależy od atmosfery dużo. mam nadzieje że taka popijawa w Bychawie jeszcze będzie buziaki papa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...