Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W ciągu 2 dni policja wlepiła piratom drogowym 280 mandatów

Utworzony przez grzegorz LSW, 26 lipca 2009 r. o 17:53 Powrót do artykułu
popieram akcje policji.... denerwuja mnie juz te palanty w bmkach czy golfach czy innych autach z doczepiona naklejka jakims wies tuningiem i mysli cwaniaczek ze moze wszystko... wczoraj jak zwrocilem uwage na cb takiemu ze mi zajechal droge to po zjechaniu na stacje benzynowa chcial mnie bic... sam jestem mlody (a robie po ok 1000 km tygodniowo) ale jak widze tych głąbow szalejących w tych trupach czy nowiuskich samochodach od tatusia to wiem ze mam wiecej rozumu i zdaje sobie sprawe ze na drodze moze dojsc do tragedii... WY MLODZI LUDZIE POMYSLCIE TROCHE ZANIM WCISNIECIE GAZ DO PODLOGI ZANIM PONIESIE WAS ADRENALINA I CHEC POPISANIA SIE BO JUZ NIGDY NIKOMU NAWET GLUPOTA MOZECIE NIE ZAIMPONOWAC!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muza na fula, 2 panny na tylnej kanapie, jazda na zimny łokieć albo coraz bardziej popularne na ciężki sygnet, to jest przepis na tragedie... ,a potem płacz i lament,bo ofiary wypadku miały 19-24 lata. Łapać takich zanim nie zrobią sobie, a co najważniejsze innym krzywdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na obwodnicy J.Białego obowiązuje ograniczenie do 40 km/h. Znowu redaktor dał popis , chyba że policjant nie wiedzał co mówi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i to mi sie podoba !!! Może wkońcu drogówka przestanie patrzec tylko i wyłacznie na prędkość, a zacznie na inne wykroczenia. Oby tak dalej. Proponuję jeszcze zacząc wlepiać mandaty za jazdę z właczonymi przecimgielnymi w piękny dzień lub noc, zmianę pasa ruchu bez użycia kierunkowskazu (typowe wykroczenie tzw. absów, oraz zabrać sie za "anglików" okupujących lewy pas i blokujacych płynnośc ruchu (za to grozi przecież 200 zł i 2 pkt !!).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za halogeniarzy i anglików w pierwszej kolejności w Lubinie powinni się zabrać bo to prawdziwa plaga na ulicach....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...„zimny łokieć”...... Czy w zimie czy w lecie ja zawsze jeżdżę z opuszczoną lewą ptrzedią szybą.Lokieć mam opartyna miejscu szyby.Zapraszam więc policjantów abu=y mnie cmoknęłi w..."zimny łokieć" Lakie przepisy zabraniają wystawiania (opierania)lokcia na drzwiach (otwartej przeniej lewej szyby).Jeszcve raz proponuję cmoknąć mnie w.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo policja!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SAM JESTEŚ PALANT ZE ŚWIDNIKA,NAUCZ SIĘ CHAMIE SAM JEŻDZIĆ A POTEM UCZ INNYCH.JAK JEDZIESZ NA TĄ SWOJĄ WIEŚ TO JAK KRÓL ZE ŚMIETNIKA ,LEWYM PASEM BO PRZEOCZYSZ ZJAZD.SZKODA ZE CI NIE WPIE...LIŁ ,TY KRÓLU ŚWIDNICKICH SZOS.90% SZOFEROM ZE ŚWIDNIKA POWINNI POZABIERAĆ KWITY I NA POWTÓRNY EGZAMIN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
walic mandaty i dodawac jeszcze po 2 punkty za brak wyobrazni. dorwie sie taki deb*** do 10 letniego BMW czy Audi i pokazuje co to nie on , a wylansowane laski sikaja z wrazenia BRAVO Policja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bmw to zlomy do 96 roku wiec nie zalujcie hamulcow jesli jedzie takie za wami chyba kupie duzego fi***a i zaczne zarabiac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
as napisał:
walic mandaty i dodawac jeszcze po 2 punkty za brak wyobrazni. dorwie sie taki deb*** do 10 letniego BMW czy Audi i pokazuje co to nie on , a wylansowane laski sikaja z wrazenia BRAVO Policja
sorry mamy 2009 rok, audi 80 produkowano bodajze do 1995, czyli 14 lat temu! 10 letnie audi nie jest wcale takim zlomem, sam wiem bo mam a4.. niektore stare 80tki nadaja sie do jazdy, oczywscie jesli kierowca ma mozg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla policj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Brawo policja!!!
ćwok ze złomowatego burakowozu się odezwał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
bmw to zlomy do 96 roku wiec nie zalujcie hamulcow jesli jedzie takie za wami chyba kupie duzego fi***a i zaczne zarabiac
poprzedni post to pomyłka miało być do tego kolegi z bymwu ćwok ze złomowatego burakowozu się odezwał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smart napisał:
poprzedni post to pomyłka miało być do tego kolegi z bymwu ćwok ze złomowatego burakowozu się odezwał...
kurna.... jakie to forum jest porąbane...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLICJA DROGOWA MADE IN POLAND KUPIŁA ARTYKUŁ W DZIENNIKU I CHWALI SIĘ WYCZYNAMI JAK TO SKASOWAŁA PARU CHŁOPAKÓW,KTÓRZY MIELI PECHA, BO JECHALI DROGĄ GDZIE PANOWIE W PODRASOWANYM AUCIE ROBILI SOBIE WYŚCIGI!!!TO JEST POLSKIE DBANIE O BEZPIECZEŃSTWO, OLEWANIE:ZŁEGO OZNAKOWANIA, WRAKÓW UZNAWANYCH ZA SAMOCHODY, PIJANYCH PIESZYCH(PLAGA NASZYCH NIBY DRÓG !!)..NAJEPIEJ TEGO KIEROWCĘ SCIGAĆ BO JECHAŁ NIE 50 A 70 KM/H...ZAŚ NA PYTANIE DLACZEGO W NIEMCZECH,FRANCJI GINNIE 2 LUDZI NA 100 A U NAS 11 NIKT NIE POTRAFI JASNO POWIEDZIEĆ!!JA WIEM POWINNA BYĆ MNIJESZA TOLERANCJA DLA MŁODYH KIEROWCÓW(ZRESZTĄ U NAS SZKOLENIE KIEORWCÓW TO JAKIŚ KOSMOS!!)ALE NAJGORSZE CO PANUJE W POLSCE I STOSOWANE JEST PRZEZ SZEROKORZUMIENE PAŃSTWO TO URAWNIŁOWKA A WIĘC PIRACI TO WSZYSCY KIEROWCY I ZŁODZIEJE WSZYSCY PODATNICY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozdrawiam grzesiu ty bury psie i dzieki za dotrzymane slowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FGHUU88 napisał:
POLICJA DROGOWA MADE IN POLAND KUPIŁA ARTYKUŁ W DZIENNIKU I CHWALI SIĘ WYCZYNAMI JAK TO SKASOWAŁA PARU CHŁOPAKÓW,KTÓRZY MIELI PECHA, BO JECHALI DROGĄ GDZIE PANOWIE W PODRASOWANYM AUCIE ROBILI SOBIE WYŚCIGI!!!TO JEST POLSKIE DBANIE O BEZPIECZEŃSTWO, OLEWANIE:ZŁEGO OZNAKOWANIA, WRAKÓW UZNAWANYCH ZA SAMOCHODY, PIJANYCH PIESZYCH(PLAGA NASZYCH NIBY DRÓG !!)..NAJEPIEJ TEGO KIEROWCĘ SCIGAĆ BO JECHAŁ NIE 50 A 70 KM/H...ZAŚ NA PYTANIE DLACZEGO W NIEMCZECH,FRANCJI GINNIE 2 LUDZI NA 100 A U NAS 11 NIKT NIE POTRAFI JASNO POWIEDZIEĆ!!JA WIEM POWINNA BYĆ MNIJESZA TOLERANCJA DLA MŁODYH KIEROWCÓW(ZRESZTĄ U NAS SZKOLENIE KIEORWCÓW TO JAKIŚ KOSMOS!!)ALE NAJGORSZE CO PANUJE W POLSCE I STOSOWANE JEST PRZEZ SZEROKORZUMIENE PAŃSTWO TO URAWNIŁOWKA A WIĘC PIRACI TO WSZYSCY KIEROWCY I ZŁODZIEJE WSZYSCY PODATNICY!!!
Wszystko robią - trzepią kasę by nie dopuścić do kryzysu i do tego co się stało w Grecji. Mają taki odgórny prykas,jebać, jebać i jeszcze raz jebać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie Policjanci, zajmijcie się jeszcze tymi głąbami z włączonymi światłami przeciwmgielnymi. Proszę Was bardzo. O ile w dzień jeszcze jest normalnie w miarę, to wieczorami te światła bardzo oślepiają i powodują spore zagrożenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...