Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Dorohusku nie ma żadnej władzy

Utworzony przez interwencyjny, 14 lipca 2008 r. o 10:42 Powrót do artykułu
Gwarantuję wam, że gmina napewno się nie zawali! Czy ktoś się zastanowił - po co tylu urzędników w gminach? Do tego starostwa ,województwa z urzędami marszałkowskimi , urzędy centralne i europejskie. My za to płacimy! Dlatego do 25.06 każdego roku pracujemy na podatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jakim kraju prawa my żyjemy , to jakiś dziki zachód jest. Wszyscy się nagle pochorolwali !!!?? A zlecić kontrolę i lekarza który wystawił zwolnienie wywalic za zbity pysk. Klucz zniknął bo pewnie była wójt nie chce by ktoś grzebał w jej kwitach. Ludzie , to jest zupełne bezprawie. Kto w końcu z tym zrobi porządek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aa napisał:
W jakim kraju prawa my żyjemy , to jakiś dziki zachód jest. Wszyscy się nagle pochorolwali !!!?? A zlecić kontrolę i lekarza który wystawił zwolnienie wywalic za zbity pysk. Klucz zniknął bo pewnie była wójt nie chce by ktoś grzebał w jej kwitach. Ludzie , to jest zupełne bezprawie. Kto w końcu z tym zrobi porządek.
kiedy wybory, jestem do dyspozycji.... chętnie się tam zaczepie nie koniecznie jako wójt, wystarczy mi np sekretarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BOLEK napisał:
kiedy wybory, jestem do dyspozycji.... chętnie się tam zaczepie nie koniecznie jako wójt, wystarczy mi np sekretarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mogę być chociażby sprzątaczką, bo jak dobrze się zagada z "meblarką" to dostanie się wysoką pensyjkę i może coś postawią przy następnym referendum, na to chyba można liczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...