Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W gminie Jastków pojawiły się paszkwile o kandydatach

Utworzony przez Gość, 11 listopada 2014 r. o 12:12 Powrót do artykułu
bójta się wójta, razem z sandra wszystkich podadza do sadu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co będzie jeśli jednak moja skarga do PKW okaże sie uzasadniona i zostaną nałożone kary? Czy komitety zachowają sie honorowo i zwrócą właścicielom placówek poniesione koszty? Wątpię. Zapewne umyją ręce i zwalą cała winę na pracowników Poczty,którzy "uszczęśliwieni" przez przełożonych,musza te papierki roznosić,zostawiając je zazwyczaj w sklepach,bo tak najwygodniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://plurl.pw/trag...e_zyje_5_dzieci oj chyba bedzie wiecej smierci. to jest swieto ? to jest chyba wybyjanie siebie nawzajem : / pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że mieszkańcy Jastkowa wybiorą madrze i skończą z układami byłego wójta i terażniejszego. Bo radni Samonia i Gorczycy wciąż kandydują. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Sandra to jutro w gminie Jastków czy w gminie Konopnica pracuje???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A propos pani Teresy Kot. Pani kandydatka już zaczęła od dzielenia gminy na lepszych i gorszych. Na swoje zebrania wyborcze zaprasza tylko wybrańców- na specjalne zaproszenie. Nie rozumiem jak można robić spotkania z wyborcami i nie wpuścić wszystkich chętnych do zapoznania się z kandydatem. Byłem na spotkaniach kandydatów z KWW Lubię Jastków - było otwarte dla wszystkich ludzi. Wbijał na nie Samoń i się awanturował, ale kandydat na wójta - K. Ziółkowski zachowywał się jak nak na kandydata na wójta przystało. Nie chcę takiego wójta co mi zabrania przyjsc na spotkanie i nie chcę tez chuligana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem wpisać dzisiaj post na stronie T. Kot i nie można było. Napisałem komentarz - to go usunieto. Żenada. Nie chę takiego wójta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ocenili dotychczasową pracę wójta Samonia to nikt by nie dziwił się dlaczego ON tak walczy o dalsze trwanie na tym stołku. Nic dla ludzi nie zrobił i nie chce słuchać ludzi no bo władza wie najlepiej co komu potrzeba czyli kto zagłosuje za nim. A głosowanie za nim to dalsza degradacja gminy, to brak komunikacji do miasta, to ciemne niebezpieczne drogi i  brak chodników w miejscach niebezpiecznych. A jeśli to taki dobry gospodarz jak głosi na plakatach to zobaczcie jak wygląda budynek siedziby gminny - okna pozabijane dechami, smród i bród, a nawe tabliczka na drzwiach połamana i odpadająca. Ludzie porównajcie naszą gminę z sąsiednią w Konopnicy. Komunikacja miejska, oświetlenie, chodniki, nowe obiekty kultury, a gmina ta ma o wiele mniejszy budżet. Co się dzieje w nzej gminie z naszymi pieniędzmi - odpowiedzcie sobie sami i pogońcie wreszcie to towarzystwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Sandra to jutro w gminie Jastków czy w gminie Konopnica pracuje???
A gdzie masz bliżej? Może tatko cie podwiezie,albo samochód pożyczy,bo zapewne chcesz się umówić na spotkanie? :wub: Chyba,że takie drętwe teksty tylko z braku merytorycznych argumentów wciskasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie smutne jest postepowanie dziennika wschodniego. O T. KOt jest tyle artykułów ostatnio jakby gwiazdą była. A dlaczego? Bo pan Wieczerzak jest dziennikarzem piszącym do tej gazety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A propos pani Teresy Kot. Pani kandydatka już zaczęła od dzielenia gminy na lepszych i gorszych. Na swoje zebrania wyborcze zaprasza tylko wybrańców- na specjalne zaproszenie. Nie rozumiem jak można robić spotkania z wyborcami i nie wpuścić wszystkich chętnych do zapoznania się z kandydatem. Byłem na spotkaniach kandydatów z KWW Lubię Jastków - było otwarte dla wszystkich ludzi. Wbijał na nie Samoń i się awanturował, ale kandydat na wójta - K. Ziółkowski zachowywał się jak nak na kandydata na wójta przystało. Nie chcę takiego wójta co mi zabrania przyjsc na spotkanie i nie chcę tez chuligana.
 
A propos pani Teresy Kot. Pani kandydatka już zaczęła od dzielenia gminy na lepszych i gorszych. Na swoje zebrania wyborcze zaprasza tylko wybrańców- na specjalne zaproszenie. Nie rozumiem jak można robić spotkania z wyborcami i nie wpuścić wszystkich chętnych do zapoznania się z kandydatem. Byłem na spotkaniach kandydatów z KWW Lubię Jastków - było otwarte dla wszystkich ludzi. Wbijał na nie Samoń i się awanturował, ale kandydat na wójta - K. Ziółkowski zachowywał się jak nak na kandydata na wójta przystało. Nie chcę takiego wójta co mi zabrania przyjsc na spotkanie i nie chcę tez chuligana.
To prawda - byłam w szoku, jak mi sąsiad pokazał zaproszenie od Teresy Kot. To co? Ja jestem człowiekiem drugiej kategorii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie tam nie interesują KUNY czy jakieś inne zwierzaki np. KOTY. Ważne jest aby wójtem został ktoś kto będzie dbał o ludzi i ich potrzeby. Bo pan SAMOŃ to dba tylko o własne interesy i nielicznej grupy wybrańców. Jak nie wstydzi się kandydować na wójta ktoś kto ma w toku postępowanie karne? Ktoś kto pomimo zebrania 300 podpisów za przywróceniem komunikacji miejskiej do Tomaszowic nic z tym nie zrobił? Ktoś kto wymyśla dziwne inwestycje drogowe czy oświetlenie w szczerym polu, a pozostawia najbardziej niebezpieczne drogi bez komunikacji, oświetlenia czy chodników / co prawda 2 tyg. temu ruszyły intensywne roboty przy budowie chodnika w tomaszowickich lipkach czyli w miejscu gdzie praktycznie nie chodzi wiele osób/. Czy chcecie takiego wójta? Bo ja chciałbym wójta który zadba o moją i moich dzieci bezpieczną podróż do pracy i szkół, o łatwy dojazd MPK do lekarza, do Kościola, na cmentarz, który zadba o chodnik którym pojdę bezpiecznie do sklepu czy o oświetloną ulicę. Samoń miał 2 kadencje , niestety nie sprawdził się - pomyśl o tym WYBORCO - od CIEBIE zależy jak będzie się żyło w naszej gminie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie tam nie interesują KUNY czy jakieś inne zwierzaki np. KOTY. Ważne jest aby wójtem został ktoś kto będzie dbał o ludzi i ich potrzeby. Bo pan SAMOŃ to dba tylko o własne interesy i nielicznej grupy wybrańców. Jak nie wstydzi się kandydować na wójta ktoś kto ma w toku postępowanie karne? Ktoś kto pomimo zebrania 300 podpisów za przywróceniem komunikacji miejskiej do Tomaszowic nic z tym nie zrobił? Ktoś kto wymyśla dziwne inwestycje drogowe czy oświetlenie w szczerym polu, a pozostawia najbardziej niebezpieczne drogi bez komunikacji, oświetlenia czy chodników / co prawda 2 tyg. temu ruszyły intensywne roboty przy budowie chodnika w tomaszowickich lipkach czyli w miejscu gdzie praktycznie nie chodzi wiele osób/. Czy chcecie takiego wójta? Bo ja chciałbym wójta który zadba o moją i moich dzieci bezpieczną podróż do pracy i szkół, o łatwy dojazd MPK do lekarza, do Kościola, na cmentarz, który zadba o chodnik którym pojdę bezpiecznie do sklepu czy o oświetloną ulicę. Samoń miał 2 kadencje , niestety nie sprawdził się - pomyśl o tym WYBORCO - od CIEBIE zależy jak będzie się żyło w naszej gminie.
Zgadzam się!!! Dlatego wybiorę Kamila Ziółkowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłam to w prasie sprzed kilku lat (styczeń 2010r.) a takie aktualne :) LEŃNa urzędzie siedzi leń, Nic nie robi cały dzień."O, wypraszam to sobie! Jak to? Ja nic nie robię? A kto siedzi na urzędzie? A kto spisek węszy wszędzie? A kto dzisiaj pluł i łapał? A kto audytora w pupe podrapał? A kto posadził córkę sołtysa pod kloszem? O - o! Proszę!"Na urzędzie siedzi leń, Nic nie robi cały dzień. "Przepraszam! A w urzędzie nie byłem? A interesantów nie zmyłem? A nie wkurzyłem Grzegorczyka? I nie pokazałem języka? A nie chciałem Królem być? To wszystko nazywa się nic?" Na urzędzie siedzi leń, Nic nie robi cały dzień. Nie pojechał z Komisją na drogi, bo mu się nie chciało, Nie zrobił poczty, bo czasu miał za mało, Nie wysłuchał mieszkańców, bo nie miał ochoty, Nie powiedział "dzień dobry", bo z tym za dużo roboty, Nie zbudował basenu, bo za daleko jest woda, Nie walczył o przedszkole, bo pana „B” było mu szkoda. Miał coś mądrego powiedzieć - tylko ustami mlasnął, Miał coś zrobić - nie zdążył - zasnął. Śniło mu się, że nad czymś ogromnie się trudził. Tak się zmęczył, że się po wyborach z ręką w nocniku obudził.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A propos pani Teresy Kot. Pani kandydatka już zaczęła od dzielenia gminy na lepszych i gorszych. Na swoje zebrania wyborcze zaprasza tylko wybrańców- na specjalne zaproszenie. Nie rozumiem jak można robić spotkania z wyborcami i nie wpuścić wszystkich chętnych do zapoznania się z kandydatem. Byłem na spotkaniach kandydatów z KWW Lubię Jastków - było otwarte dla wszystkich ludzi. Wbijał na nie Samoń i się awanturował, ale kandydat na wójta - K. Ziółkowski zachowywał się jak nak na kandydata na wójta przystało. Nie chcę takiego wójta co mi zabrania przyjsc na spotkanie i nie chcę tez chuligana.
Ostatnio tak zrobiła w Miłocinie, wcześniej we Fryderyku. NIE PRZECIW LEPSZYM I GORSZYM MIESZKAŃCOM. TO DYSKWALIFIKUJE KANDYDATA NA WÓJTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłam to w prasie sprzed kilku lat (styczeń 2010r.) a takie aktualne :) LEŃNa urzędzie siedzi leń, Nic nie robi cały dzień."O, wypraszam to sobie! Jak to? Ja nic nie robię? A kto siedzi na urzędzie? A kto spisek węszy wszędzie? A kto dzisiaj pluł i łapał? A kto audytora w pupe podrapał? A kto posadził córkę sołtysa pod kloszem? O - o! Proszę!"Na urzędzie siedzi leń, Nic nie robi cały dzień. "Przepraszam! A w urzędzie nie byłem? A interesantów nie zmyłem? A nie wkurzyłem Grzegorczyka? I nie pokazałem języka? A nie chciałem Królem być? To wszystko nazywa się nic?" Na urzędzie siedzi leń, Nic nie robi cały dzień. Nie pojechał z Komisją na drogi, bo mu się nie chciało, Nie zrobił poczty, bo czasu miał za mało, Nie wysłuchał mieszkańców, bo nie miał ochoty, Nie powiedział "dzień dobry", bo z tym za dużo roboty, Nie zbudował basenu, bo za daleko jest woda, Nie walczył o przedszkole, bo pana „B” było mu szkoda. Miał coś mądrego powiedzieć - tylko ustami mlasnął, Miał coś zrobić - nie zdążył - zasnął. Śniło mu się, że nad czymś ogromnie się trudził. Tak się zmęczył, że się po wyborach z ręką w nocniku obudził. 
  Hahahaha.... Gościu ode mie masz nagrodę literacką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się!!! Dlatego wybiorę Kamila Ziółkowskiego.
  Ziółkowski to niech wraca skąd przyjechał i gdzie mieszka czyli do Lublina. Spadochroniarzom wspieranym przez PSL mowimy NIE !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na Dąbrowicy napisali do Samonia ''i tak chó... nie przejdziesz'' haha. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie podziały się komentarze do tego artykułu? jeszcze godz. temu były???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się!!! Dlatego wybiorę Kamila Ziółkowskiego.
Lepiej zastanów się  i zapoznaj sie z programami innych kandydatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...