Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W gminie Jastków pojawiły się paszkwile o kandydatach

Utworzony przez Gość, 11 listopada 2014 r. o 12:12 Powrót do artykułu
Teresa Kot to jedyny kandydat na wójta jastkowa od kilku lat zasiada w Kapitule Konkursu Prezydenckiego dla samorządów Dobry Klimat dla Rodziny wśród 10 ekspertów z całej Polski świadczy to ojej dużym doświadczeniu i zaangażowaniu w pracę na rzecz Polskich rodzin  niech to doświadczenie zostanie wykorzystane w naszej gminie .Głosujcie na Panią TERESĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TY boli mnie głowa może wyleczysz pana wójta bo jak do tej pory w sprawie dyrektorki nie stawił się w sądzie jakoś dziwnie zanimaga gdy zbliża się termin rozprawy co nie przeszkadza mu na drugi dzień aktywnie uczestniczyć w kampanii i pracy w urzędzie .Wyrok będzie napewno sprawiedliwy grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skrzyżowanie starej DK 12/17 z nową S17 leży w Bogucinie w Gminie i Parafii Garbów. Oj nieładnie wcinać się na cudze podwórko  i jeszcze chwalić się "sukcesem" PT Panie Wójcie! Przecież taki duży węzeł masz Pan na na terenie Gminy Jastków. To byłby prawdziwy sukces.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo ważne, kto bedzie wójtem w naszej gminie, ale nie zapominajmy, że wybieramy też radnych!!!! TO MUSZĄ BYĆ LUDZIE, KTÓRZY POTRAFIĄ PATRZEĆ WŁADZY NA RĘCE!!! Moim zdaniem czas "przewietrzyć" też radę gminy, powiatu i sejmik z wiecznych bezradnych   .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego Warchoł kandyduje z ulic a nie od siebie???? Może boi się, że już nikt go nie chce na własnej wsi??? pewnie myśli, że nieświadoma chołota zagłosuje na niego??? uuuu, nieładnie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warchoł to ten kierownik (na)dętej orkiestry????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 tygodnie temu nie wiedziałem na kogo głosować. Miałem mętlik w głowie, wszyscy na około przekonywali do swojego komitetu. Na obecnego wójta też nie chciałem głosować, ale tylko dlatego, że ktoś mnie nastawiał źle do niego. Ale dzisiaj już mam własne zdanie, po tym wszystkim co widzę. p. Ziółkowski to do dzisaj nie wiem skąd sie urwał i wziął, ktos mi mówił, że był zaufanym pracownikiem wójta, ale czy jemu można wierzyć skoro za plecami pacodawcy był przeciwko. p. Żyśko - za młody i nie doświadczony, nie rozumiem czego chce. p. Kot - boje się tych ludzi, strasznie agresywni i niezrównoważeni,robia tylko zamieszanie wokół iebie. Ludzie prości i zwykli, ale mądrzy chcą Samonia, i to nieprawda co wypisują na niego, to bzdury wysane. Ludzie zastanówcie się kogo chcecie na wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
p. Żyśko - za młody i nie doświadczony, nie rozumiem czego chce.
widzę, że jedyny argument przeciwko p. Żyko to to, że za młody... Powiem tak - za to jego program dla gminy bardzo dojrzały. Nikt nie prowadzi dyskusji o przyszłości gminy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Teresa Kot to jedyna kompetentna osoba z grona kandydatów do objęcia stanowiska wójta oddajcie na nią swój głos JA TAK ZROBIĘ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyśko jest radnym wiec ma doswiadczenie, chce realizowac program ktory mozna przeczytac na jego stronie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan wójt jezdzi po terenie gminy i gospodarskim okiem kotroluje , dokumentuje aparatem fotograficznym kto i czyje materiały wyborcze  umieszcza przy swojej posesji jeżeli wygra to napewno wykorzysta to przy nabliższej okazji . Czas zakończyć  wykorzystywanie stanowiska do zastraszania ludzi . TEMU PANU DZIĘKUJEMY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TY boli mnie głowa może wyleczysz pana wójta bo jak do tej pory w sprawie dyrektorki nie stawił się w sądzie jakoś dziwnie zanimaga gdy zbliża się termin rozprawy co nie przeszkadza mu na drugi dzień aktywnie uczestniczyć w kampanii i pracy w urzędzie .Wyrok będzie napewno sprawiedliwy grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności !!!
gdyby nie to, ze wziął na ostatnią rozprawe zwolnienie to juz by pajaca udupili i nie mieszal by w wyborach, bo by siedział. Mam nadzieje ze to sie spelni w koncu i odpowie za wszystkie krzywdy ludzkie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego ja stawiam na młodego Żyśka bo to najlepszy kandydat i nie uwikłany w układy
Ja też jestem za Panem Robertem. Moja rodzina i znajomi rowniez. A argument, ze jest za młody jest rozbrajający. Wlasnie takich ludzi nam trzeba. Ja to bym cały Rząd na takich młodych wymieniła. Przynajmniej wiedzą czego chcą i nie są wypaleni zawodowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ela właśnie dotknęła sedna sprawy. Tu nie chodzi o to kto bardziej sprawny, kto dogodzi wszystkim mieszkańcom itd. Problem w tym, że pełniąc funkcje wójta nie wolno kierować się zemstą, nienawiścią i węszeniem spisku oraz rządzą udowadniania swojej wszechwładzy do zastraszania mieszkańców. Głosowałam 8 lat temu na Samonia, 4 lata temu też. Teraz jednak nie popełnię tego błedu. Przyznaję się - popełniłam straszny błąd. Ale tkwić w błedzie to jeszcze większy błąd. I nie napiszę na kogo zagłosuję :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podsumowując: Smoń, 2 kadencje i oskarżony. Kot - tez parę lat w gminie z Gorczycą i niemłoda. Zyśko - za młody, niech się jeszcze pouczy i pokory nabierze, Ziółkowski - doświadczony, zna gminę i jego ludzie znają, jako zrównowazonego i otwartego człowieka (popieranego przez społeczność - czytam poparcie z listu do mieszkańców). Dla mnie w sam raz.
I znowu ten genialny argument, ze Żyśko za młody. To moze na panstwa potrzeby trzeba zmienic wiek kandydatow na wojta na 40 lat... Nie dziwie sie, ze mlodzi ludzie wyjezdzaja z tego kraju. Jęzeli chca cos zrobic, a zabrania im sie tego, bo sa za mlodzi. To jakas paranoja!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wadą Żyśki nie jest to że jest zamłody, ale jest pyszny, zadufany w sobie,  karierowicz, o czym świadczy list do mieszkańców, w którym uważa, że wszyscy ściagneli od niego program - bo on taki geniusz jest. Żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy gminy Jastków mówią TAK dotychczasowemu wójtowi Samoniowi, za kanalizację, chodniki, drogi oświetlenie itd. Za sprawę z dyrektorką szkoły będzie wyrok, ale sprawiedliwy - skazujący dla niej. Dość już tej samowolki, robienia co się chce, baletów i nieróbstwa... Ludzie, czy wy nie widzicie co sie dzieje! Przecież każdy widzi jak zmieniła się gmina Jastków, ile jest nowych inwestycji,ile funduszy unijnych jest pozyskiwanych. W tej chwili to chodzi CHudzikowi, Kotowej i innym żeby wejść w rządy i stworzyć nowy układ. Poobiecywaliciepłe posadki i wojna się zaczęła - chcą starego układu z Gorczycą. Podobno Gorczyca ma obiecaną posadę zastępcy. A Ziółkowskiego popycha PSL i walczy o wygodne stołki. Ktoś napisał że jest wykształcony - studia sportowe - jakoś kojarzy mi się z czasów szkolnych, że kto nie miał wyników w nauce to szedł na sportowca. 
To weź tabletkę, a głupot nie pleć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wadą Żyśki nie jest to że jest zamłody, ale jest pyszny, zadufany w sobie,  karierowicz, o czym świadczy list do mieszkańców, w którym uważa, że wszyscy ściagneli od niego program - bo on taki geniusz jest. Żałosne.
  do mnie tylko jeden z kandydatow przeslal prawdziwy program, ponad miesiac temu taka biala ksiazeczka - wlasnie napisana przez pana Żyśko dlaczego pozostali nic podobnego nie przedstawili?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wadą Żyśki nie jest to że jest zamłody, ale jest pyszny, zadufany w sobie,  karierowicz, o czym świadczy list do mieszkańców, w którym uważa, że wszyscy ściagneli od niego program - bo on taki geniusz jest. Żałosne.
Uprzedziłeś mnie,bo własnie miałem napisać,że uzywając zwrotu "za młody",zachowujemy sie bardzo taktownie,nie chcac napisać wprost,że jest po prostu zerem  z przerośniętym ego.(to nie obraźliwe,jak udowodnił przypadek Leszka Millera w dyskusji z niejakim Ziobrą).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak wyszło że jest 11 domów  bez kanalizacji bo przez brak zgody pana Kuny cała Panieńszczyzna od plebani od stacji paliw nie ma kanalizacji i musi czekać zmienią plany kanalizacji. Więc chyba wychodzi więcej niż 11 domów wystarczy przejść się chodnikiem wzdłuż Warszawskiej i policzyć wszystkie domy po kolei a później pisać takie głupoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...