Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
na prawde nie wiem po co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szpiegujecie nas i podsłychowujecie zamiast się jednoczyć przeciw wysysaniu z nas pieniędzy i życia wylewamy żale na waszych forach jesteście wentylem i nie darzę was specjalnym szacunkiem zbyt wiele zła się dzieje i nikt o tym nie pisze władza czyni coraz większe postępy w ukrywaniu swoich wyczynów i w inwigilowaniu nas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to ja chyba dobiłem wam jakiegoś tysiączka do tego - a jestem sam. Ale pewnie nie wiecie jak to Gemius liczy hehehe Niestety, ale unique users to g...nie wskaźnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od 16 lat zajmuję się tworzeniem witryn internetowych ich i administrowaniem. Wasz serwis oceniam na 4. Ogromny plus za układ publikowanych materiałów. Najnowsze są na samej górze, starsze - niżej. Drugi plus za kategoryzację w stopce witryny. Ułatwia to bardzo wyszukiwanie potrzebnych starszych artykułów według określonych kryteriów: Lublin, Lubelskie itd. Niestety - ogromny minus to taki, że Wasza witryna nie zawsze wyświetla się poprawnie. Czasami z niewiadomego powodu witryna się całkowicie rozjeżdża. Czasami po wejściu na stronę zamiast jej zawartości wyświetla się propozycja zapisania na dysku pliku PHP. To są dwie rzeczy do natychmiastowego naprawienia jeżeli chcecie aby Wasza witryna była oceniana jeszcze wyżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteście najlepszym lubelskim serwisem informacyjnym i moim zdaniem przebijacie nawet portal Radia Lublin. 3mać tak dalej )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- zlikwidujcie 50% reklam dla posiadaczy słabszych komputerów - zmieńcie analfabetów piszących z błędami - kupcie papierowe mapki, żeby poznać skrzyżowanie Tysiąclecia z Wileńską ... i pobijecie Kurierka na łopatki ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomek napisał:
Od 16 lat zajmuję się tworzeniem witryn internetowych ich i administrowaniem. Wasz serwis oceniam na 4. Ogromny plus za układ publikowanych materiałów. Najnowsze są na samej górze, starsze - niżej. Drugi plus za kategoryzację w stopce witryny. Ułatwia to bardzo wyszukiwanie potrzebnych starszych artykułów według określonych kryteriów: Lublin, Lubelskie itd. Niestety - ogromny minus to taki, że Wasza witryna nie zawsze wyświetla się poprawnie. Czasami z niewiadomego powodu witryna się całkowicie rozjeżdża. Czasami po wejściu na stronę zamiast jej zawartości wyświetla się propozycja zapisania na dysku pliku PHP. To są dwie rzeczy do natychmiastowego naprawienia jeżeli chcecie aby Wasza witryna była oceniana jeszcze wyżej.
Zrób pożądek z systemem, mi sie takie coś co opisujesz nigdy nie zdażyło Opera oraz IE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mitures among napisał:
Zrób pożądek z systemem, mi sie takie coś co opisujesz nigdy nie zdażyło Opera oraz IE
To nie wina systemu. Takie zjawisko występuje na trzech komputerach, podłączonych do trzech różnych sieci: w domu, w pracy i u rodziców. Na komputerem swoim i rodziców mam pełną kontrolę i obydwa przynajmniej raz na rok są reinstalowane. Nad służbowym niestety nie mam żadnej kontroli. Używam tylko Firefox'a, więc nie wiem jak witryna zachowuje się w innych przeglądarkach. Niemniej na wszystkich trzech komputerach nie wieszają się w ten sposób jakiekolwiek inne witryny. Co więcej - nie wieszają się żadne z tych witryn, z których codziennie korzystam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomek napisał:
To nie wina systemu. Takie zjawisko występuje na trzech komputerach, podłączonych do trzech różnych sieci: w domu, w pracy i u rodziców. Na komputerem swoim i rodziców mam pełną kontrolę i obydwa przynajmniej raz na rok są reinstalowane. Nad służbowym niestety nie mam żadnej kontroli. Używam tylko Firefox'a, więc nie wiem jak witryna zachowuje się w innych przeglądarkach. Niemniej na wszystkich trzech komputerach nie wieszają się w ten sposób jakiekolwiek inne witryny. Co więcej - nie wieszają się żadne z tych witryn, z których codziennie korzystam.
Przecież serwis nie stoi na php. Przynajmniej nie informacyjny. Forum stoi na php, czy to forum Ci się tak psuje? U mnie nigdy nie wystąpiło podobne zjawisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pamiętam dokładnie komunikatu, ale od czasu do czasu zamiast witryny pojawia mi się propozycja zapisania pliku na dysku. Jak sytuacja się powtórzy, to dokładnie przepiszę brzmienie tego komunikatu i tu je opublikuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mieszkam w lubelskim i czytam dziennik codziennie,denerwują mnie te hasła potwierdzające kod,niektóre są nieczytelne, a do czego one są potrzebne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tymoteusz napisał:
Nie mieszkam w lubelskim i czytam dziennik codziennie,denerwują mnie te hasła potwierdzające kod,niektóre są nieczytelne, a do czego one są potrzebne?
Załóż sobie konto na forum, po zalogowaniu nie trzeba wpisywać haseł z obrazków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodnie z obietnicą podsyłam treść komunikatu: Rozpoczęto pobieranie pliku: frontpage Typ pliku: application/octet-stream Adres: http://dziennikwschodni.pl Po zakończeniu pobierania: Otwórz za pomocą [tu przycisk Przeglądaj...] Zapisz plik Zrzut ekranu z tym komunikatem mam zapisany na dysku. Zachowam go do dyspozycji informatyków Dziennika Wschodniego przez okres 7 dni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...