Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zmotywowani do niewolnikiem pracy za grosze
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to tylko psucie rynku, pracują za grosze a koszty utrzymania i tak mają te co Polacy finalnie nikomu to nie pomaga
0
Pracodawcy róbcie tak dalej.Wolicie zatrudnić ukra niż Polaka i Polakowi normalnie zapłacić???Ciekawe jak Polak nie będzie miał pracy i kasy to za co kupi mieszkanie lub dom budowane przez ukrow???Przykładów mógłbym podać wiele...
0
gdzie wy macie tych ukraińców, ja tam ich jeszcze nie spotkałam
0
W Lubelskim i tak jest mało ukraińców. Wolą pojechać 200km dalej np. do Warszawy za stawkę 2 razy większą. Tu jest takie zapupie że nawet oni tu nie chcą pracować i siedzieć.
0
Bo sie małolatom z Polski nie chce pracować i tyle :)))
0
lewiatany zatrudnia ukrow ale przeciez te pieniadze w duzej mierze transferowanane sa na ukraine, wiec lubelszczyznie w malym stopniu to pomaga.
0
Na prawdę nie ma się z czego cieszyć
0
HAHAHAHA. Dobre sobie. Wzrost płac nieunikniony. Lol. Pracodawcy biorą Ukraińców bo chcą pracownikom płacić jak najmniej i każdy, kto twierdzi inaczej jest kłamcą. Pracuję w dużej firmie, nie miałam podwyżki od dwóch lat i wiecie co mój pracodawca mówi jak o niej wspominam? Żebym nie fikała, bo na moje miejsce już czeka tuzin Ukraińców.
0
A ja stale myślałem, że najwięcej jest z San Escobar. Dopiero ten artykuł mnie oświecił.
0
Przejdź się pare razy po centrum i miasteczku akademickim :)
0
Ciekawe gdyby taki Ukrainiec miał tu u nas utrzymać rodzinę ciekawe czy by pracował za te marne grosze. Nasi pracodawcy by woleli aby pracownik tyrał za miskę zupy lub kartofli.
0
a Polacy szukają i szukają pracy teraz wszytko jasne, proponuje zacząc uczyć się ukrainskiego biorą pod uwagę co dzieje się w samym Lublinie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: