Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lubelskiem rośnie liczba zatrudnionych cudzoziemców. Z którego kraju jest ich najwięcej?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 kwietnia 2017 r. o 20:10 Powrót do artykułu
Zmotywowani do niewolnikiem pracy za grosze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to tylko psucie rynku, pracują za grosze a koszty utrzymania i tak mają te co Polacy finalnie nikomu to nie pomaga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracodawcy róbcie tak dalej.Wolicie zatrudnić ukra niż Polaka i Polakowi normalnie zapłacić???Ciekawe jak Polak nie będzie miał pracy i kasy to za co kupi mieszkanie lub dom budowane przez ukrow???Przykładów mógłbym podać wiele...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie wy macie tych ukraińców, ja tam ich jeszcze nie spotkałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lubelskim i tak jest mało ukraińców. Wolą pojechać 200km dalej np. do Warszawy za stawkę 2 razy większą. Tu jest takie zapupie że nawet oni tu nie chcą pracować i siedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo sie małolatom z Polski nie chce pracować i tyle :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lewiatany zatrudnia ukrow ale przeciez te pieniadze w duzej mierze transferowanane sa na ukraine, wiec lubelszczyznie w malym stopniu to pomaga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na prawdę nie ma się z czego cieszyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAHAHAHA. Dobre sobie. Wzrost płac nieunikniony. Lol. Pracodawcy biorą Ukraińców bo chcą pracownikom płacić jak najmniej i każdy, kto twierdzi inaczej jest kłamcą. Pracuję w dużej firmie, nie miałam podwyżki od dwóch lat i wiecie co mój pracodawca mówi jak o niej wspominam? Żebym nie fikała, bo na moje miejsce już czeka tuzin Ukraińców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja stale myślałem, że najwięcej jest z San Escobar. Dopiero ten artykuł mnie oświecił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejdź się pare razy po centrum i miasteczku akademickim :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe gdyby taki Ukrainiec miał tu u nas utrzymać rodzinę ciekawe czy by pracował za te marne grosze. Nasi pracodawcy by woleli aby pracownik tyrał za miskę zupy lub kartofli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Polacy szukają i szukają pracy teraz wszytko jasne, proponuje zacząc uczyć się ukrainskiego biorą pod uwagę co dzieje się w samym Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...