Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PIS ma zmienić tradycję jedzenia karpia na jedzenie pangi
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PIS ma zmienić tradycję jedzenia karpia na jedzenie pangi
a może na PiSkorza?.
0
Karpia jako potrawę wigilijną wprowadziła żydokomuna po wojnie. Tradycyjna potrawa wigilijna: karp po żydowsku. Przed wojna jadało się szczupaki, liny, sumy itd a nie karpie.
0
Lubelskiem czy Lubelskim?
0
PISkorze są pod ochroną przez cztery lata
0
Bzdury , ta cena karpia na Dolnym Śląsku po wypatroszeniu
0
  Najwięcej za kilogram świeżej ryby zapłacimy w województwie dolnośląskim – 25,90 zł. W tym przypadku dane GUS wyraźnie różnią się od tych sprzed roku – cena jest o blisko 60 proc. wyższa. Z kolei najtaniej karpia można nabyć w województwach lubelskim (13,3 zł) i warmińsko-mazurskim (13,57 zł). W obu wypadkach kilogram świeżej ryby jest tańszy niż przed rokiem.
  Dwa zdania - dwa kłamstwa! Po pierwsze: taniej niż w lubelskim kupiłem wczoraj żywego karpia w lubuskim - 12,00 zł w gospodarstwie rybackim, nie mówiąc o tym, że w Tesco karpie są po 10,99 zł. Po drugie - we Wrocławiu właśnie w Tesco synowa kupiła żywego karpia po 10,99...
0
Coś nie wiarygodne dane,nawet takiej ceny nie słyszałem 13.30 za kg.I to ma być najmniej za Karpia KPINA,u nas karpie ze swoich hodowli a ryba też super po 11.80 maks 12 zł.Np.Karpie z Sobieszyna są sprzedawane po 12 zł (a ryba jest pierwszorzędna).Ten artykuł to jakiś kosmita pisał
0
Jak można jeść ten śmierdzący chwast?
0
Ja chętnie zjem dude, macierewicza, karła i rydzyka jak to pomoże Polsce.
0
Ja chętnie zjem dude, macierewicza, karła i rydzyka jak to pomoże Pol  
Jak można jeść ten śmierdzący chwast?
Ja też nie jem tego gatunku ryby, bo mi nie smakuje. Jestem antysystemowy i antydemokratyczny , bo uważam ,że głupoty na świecie są tony, a mądrości miligramy !!! Rozumiem prosty ,biedny , niemyślący naród !!! Szkoda mi socjalistów, którzy wierzyli w niego i dali mu szansę !!! Drogiej takiej szansy już nie dostaną choćby sklonowali i miliony swych OJCÓW DUCHOWYCH....!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: