Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PIS ma zmienić tradycję jedzenia karpia na jedzenie pangi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS ma zmienić tradycję jedzenia karpia na jedzenie pangi
a może na PiSkorza?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karpia jako potrawę wigilijną wprowadziła żydokomuna po wojnie. Tradycyjna potrawa wigilijna: karp po żydowsku. Przed wojna jadało się szczupaki, liny, sumy itd a nie karpie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskiem czy Lubelskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PISkorze są pod ochroną przez cztery lata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury , ta cena karpia na Dolnym Śląsku po wypatroszeniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Najwięcej za kilogram świeżej ryby zapłacimy w województwie dolnośląskim – 25,90 zł. W tym przypadku dane GUS wyraźnie różnią się od tych sprzed roku – cena jest o blisko 60 proc. wyższa. Z kolei najtaniej karpia można nabyć w województwach lubelskim (13,3 zł) i warmińsko-mazurskim (13,57 zł). W obu wypadkach kilogram świeżej ryby jest tańszy niż przed rokiem.
  Dwa zdania - dwa kłamstwa! Po pierwsze: taniej niż w lubelskim kupiłem wczoraj żywego karpia w lubuskim - 12,00 zł w gospodarstwie rybackim, nie mówiąc o tym, że w Tesco karpie są po 10,99 zł. Po drugie - we Wrocławiu właśnie w Tesco synowa kupiła żywego karpia po 10,99...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś nie wiarygodne dane,nawet takiej ceny nie słyszałem 13.30 za kg.I to ma być najmniej za Karpia KPINA,u nas karpie ze swoich hodowli a ryba też super po 11.80 maks 12 zł.Np.Karpie z Sobieszyna są sprzedawane po 12 zł (a ryba jest pierwszorzędna).Ten artykuł to jakiś kosmita pisał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można jeść ten śmierdzący chwast?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chętnie zjem dude, macierewicza, karła i rydzyka jak to pomoże Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chętnie zjem dude, macierewicza, karła i rydzyka jak to pomoże Pol  
Jak można jeść ten śmierdzący chwast?
Ja też nie jem tego gatunku ryby, bo mi nie smakuje. Jestem antysystemowy i antydemokratyczny , bo uważam ,że głupoty na świecie są tony, a mądrości miligramy !!! Rozumiem prosty ,biedny , niemyślący naród !!! Szkoda mi socjalistów, którzy wierzyli w niego i dali mu szansę !!! Drogiej takiej szansy już nie dostaną choćby sklonowali i miliony swych OJCÓW DUCHOWYCH....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...