Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W majowy weekend na drogach zaroi się od policjantów

Utworzony przez crx, 30 kwietnia 2010 r. o 12:41 Powrót do artykułu
Mam nadzieję,że chłopakom zapłacą 400% więcej, bo przecież mamy dwa święta ,a jeśli 2 maja jest świętem flagi narodowej -to nawet TRZY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE TEN RÓJ BEDZIE MIAŁ NASTRÓJ POLSKIEJ PSZCZOŁY CZY AFRYKAŃSKIEJ ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DROGI NAJGORSZE W UE A NASI NIEBIESCY TFU STRÓŻE PRAWA MÓWIĄ O PREWENCJI!!!POLAĆ SIĘ MOŻNA JAK CZŁOWIEK SŁYSZY TAKIE TEKSTY!!!CI CO PIRATUJĄ I TAK SĄ CWANI BO MAJA CB I WIEDZĄ GDZIE JEST PATROL A GDZIE STOJĄ KRZAKOWCY!!ŁAPIE SIĘ KIEROWCÓW Z INNYCH WOJEWÓDZTW LUB TYCH CO MIELI PECHA!!W...TAKIE MĘDRKOWANIE:ZA SZYBKO PANIE KIEROWCO, GDZIE PAN SIĘ SPIESZY!!POLSKA MA JEDNE Z NAJGORSZYCH DRÓG W UE!!PRZEZ 20 LAT D...KRACJI ZBUDOWANO 800 KM PSEUDO AUTOSTRAD!!MAMY BYĆ GOSPODARZEM EURO A NASI P...URZĘDNICY I POLITYCY MYŚLĄ CHYBA,ZE KIBICE TO PRZYLECĄ HELIKOPTERAMI,BO NIKT ZDROWOROZSĄDKOWY NIE BĘDZIE ZE STRACHEM NA PLECACH JEŹDZIŁ PO CZYMŚ TAKIM, PO CZYM MY MUSIMY CODZIENNIE K...JEŹDZIĆ!!A TE BARANY Z URZĘDÓW NAZYWAJĄ TO DROGAMI!!NIKOGO NIE OBCHODZI,ŻE PO STANIU W KORKU I NAWĄCHANIU SIĘ SMRODÓW Z RURY WYDECHOWEJ W UPALE,Z CZEGOŚ CO JAKIŚ SKORUMPOWANY URZĘDNIK DOPUŚCIŁ DO RUCHU, JA CHCĘ W NORMALNEJ PORZE DOJECHAĆ DO CELU, A NIE TRACIĆ CAŁEGO DNIA I POTEM WYGLĄDAĆ JAKBYM ROWY KOPAŁ, TAKI JESTEM ZMĘCZONY...NAJLEPIEJ PSY WIESZAĆ NA NAS KIEROWCACH, BO PANA CHAMA Z WIEJSKIEJ ALBO Z JEDNEGO CZY DRUGIEGO STOŁKA KIEROWNICZEGO W URZĘDZIE(JEST ICH JAK PSÓW)NIKT NIE WYKOPIE!!POZAMYKAĆ SIĘ POWINNO WSZYSTKICH TYCH BARANÓW KTÓRZY PRZEPIEPRZYLI MILIARDY KTÓRE MIAŁY IŚĆ NA DROGI!!TĄ GDDKiA TO SIĘ POWINNO W JEDEN DZIEŃ ZLIKWIDOWAĆ,SZKODNIK NAD SZKODNIKI!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha ktoś w to jeszcze wierzy ? Za kazdym razem takie bajki.Jade w trase i nic.......zero policji !!! Czasem sie trafia przy wlocie wiekszego miasta i tyle.Zadnej roznicy czy "zwykly" dzien czy swieto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak będą niszczyc roślinnośc to dzwonic do ochrony środowiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tą większą liczbą patroli to wielka ściema, niby skąd ich wezmą, wszystkie służb interwencyjne są "zaangażowane" m,in i na małych komisariatach akcja "weekend" liczy się że biorą udział, wczoraj przejechałem ponad 500 km i o "zgrozo" nie widziałem na drodze żadnego "misiaczka", to kiedy oni mieli działać , chyba w nocy jak wiekszość odpoczywała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...