Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W niedzielę sklepy będą zamknięte

Utworzony przez kąsumęt, 21 maja 2010 r. o 21:30 Powrót do artykułu
Znów?!!! Już mnie to wku***ać zaczyna powoli. Ciągle zamknięte, nic nie można kupić. Poroniony pomysł jak dla mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co sukienkowi nie chcą zarobić ? nie pójdą do sklepów to na tacę rzucą ,jakoś trzeba wymusić postępowanie by owieczki przystrzyc .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wszytkich "nowoczesnych europejskich tępaków" święto Zielone Światki jest wielkim świętem w Europie Zachodniej, do której chccemy tak sie upodobnić i trwa ze dwa dni !!! więc mordy w kubeł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kąsumęt napisał:
Znów?!!! Już mnie to wku***ać zaczyna powoli. Ciągle zamknięte, nic nie można kupić. Poroniony pomysł jak dla mnie.
TY BIEDAKU POMYŚL O TYCH CO MUSZĄ PRACOWAĆ NA TAKICH JAK TY! MOŻE I ONI BY CHCIELI ODPOCZĄĆ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za typ , sam chciał by świętowac ,a komuś zawracac du...ę , swoimi zakupami co mógł zrobic dzień wcześniej ,jak chcesz to wal do pracy buraku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a giełda na kresowej będzie otwarta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TALIBA TALIBA TALIBA KSIENDZA ZABRONIŁA ROBIĆ ZAKUPY TALIBA TALIBA MOŻNA MOLESTOWAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alcar alkohole zapraszaja na zakupy-ul.Lubartowska 56.........calodobowo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejne cholerne święto. Żebym wiedział chociaż co świętują z tego powodu...
~gość~ napisał:
TY BIEDAKU POMYŚL O TYCH CO MUSZĄ PRACOWAĆ NA TAKICH JAK TY! MOŻE I ONI BY CHCIELI ODPOCZĄĆ?
Kużwa ci co pracują w niedziele wcale nie pracują dłużej od tych co nie pracują w niedzielę. Jak ktoś pracuje w niedziele to nie pracuje w inny dzięń tygodnia. Kodeks pracy zabrania pracownikom pracowania 7 dni w tygodniu. A nie lepiej dać każdemu pracownikowi ten dodatkowy dzień urlopu który będzie mógł wykorzystać jak chce? Wtedy ten dodatkowy dzień wolny dla każdego wypadał by w inny dzień i nie trzeba nic zamykać. Gadanie o tym, że dzięki temu ktoś odpocznie jest więc bzdurą. Poza tym nie wiem dla czego cały kraj ma świętować "zielone święconki" czy innego grzyba, gdy nawet połowa ludzi nie wie co to za święto?
Ostatnio edytowany 22 maja 2010 r. o 10:24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek_ napisał:
Kolejne cholerne święto. Żebym wiedział chociaż co świętują z tego powodu... Kużwa ci co pracują w niedziele wcale nie pracują dłużej od tych co nie pracują w niedzielę. Jak ktoś pracuje w niedziele to nie pracuje w inny dzięń tygodnia. Kodeks pracy zabrania pracownikom pracowania 7 dni w tygodniu. A nie lepiej dać każdemu pracownikowi ten dodatkowy dzień urlopu który będzie mógł wykorzystać jak chce? Wtedy ten dodatkowy dzień wolny dla każdego wypadał by w inny dzień i nie trzeba nic zamykać. Gadanie o tym, że dzięki temu ktoś odpocznie jest więc bzdurą. Poza tym nie wiem dla czego cały kraj ma świętować "zielone święconki" czy innego grzyba, gdy nawet połowa ludzi nie wie co to za święto?
Jaki ty biedny jesteś! Nic nie wiesz nic nie rozumiesz! Tylko chciałbyś sobie po sklepach pochodzić! Stuknij się w swoja pustą głowę! I pozwól ludziom robić w niedzielę to co normalny człowiek robi czyli odpoczywa! a nie jak jacyś pomyleńcy co po sklepach ganiają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Jaki ty biedny jesteś! Nic nie wiesz nic nie rozumiesz! Tylko chciałbyś sobie po sklepach pochodzić! Stuknij się w swoja pustą głowę! I pozwól ludziom robić w niedzielę to co normalny człowiek robi czyli odpoczywa! a nie jak jacyś pomyleńcy co po sklepach ganiają!
A ty co bedziesz robił pomyleńcu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ty co bedziesz robił pomyleńcu?
To co normalny człowiek w niedzielę robi! ODPOCZYWA! A ty popaprańcu co będziesz robił? Biedny jesteś1 Takie typy nie potrafią czynić tego co ludzie normalni czynią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
To co normalny człowiek w niedzielę robi! ODPOCZYWA! A ty popaprańcu co będziesz robił? Biedny jesteś1 Takie typy nie potrafią czynić tego co ludzie normalni czynią!
Ale co konkretnie będziesz robił ofiaro losu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale co konkretnie będziesz robił ofiaro losu?
TY NIE WIESZ CO ROBI NORMALNY CZŁOWIEK W NIEDZIELE? TO TWÓJ PROBLEM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA NAJPIERW DO KOŚCIOŁA IDE A POTEM WÓDE ŁOJE AŻ ZRZYGAM SIE I ZESRAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOCZYMORDAVVVV napisał:
JA NAJPIERW DO KOŚCIOŁA IDE A POTEM WÓDE ŁOJE AŻ ZRZYGAM SIE I ZESRAM
DUREŃ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO TO, W GATKI SE POSRAĆ NIE MOŻNA ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...