Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Opolu Lubelskim powstanie skatepark

Utworzony przez ela, 1 listopada 2010 r. o 16:39 Powrót do artykułu
Oficjalnie 95000 zł a jak co do czego to będzie 195000 i komu to potrzebne? draństwu i narkomani!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ela napisał:
Oficjalnie 95000 zł a jak co do czego to będzie 195000 i komu to potrzebne? draństwu i narkomani!
Elu czy ty nigdy nie byłaś młoda? Nie rozpierała cie energia? Nie rozumiem dlaczego łączysz draństwo, narkomanię z tym sportem akurat. Zła wole widoczna z daleka. Ja uwielbiam jeździć na rolkach i rowerze, sporo już umiem i cieszę się ze dzieciaki zaczynający swoja przygodę z tym spoetem będą mieć dobre i bezpieczne warunki do trenowania. Cieszy mnie, że nasze miasto jest przyjazne amatorom dwóch kółek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to już nie modne. Beznadzieja, powylewali z cementu takie miejsca w Lublinie tylko słychać huk skaczących, którym w większości nawet "OLI" nie wychodzi. Jestem przeciwny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no najlepiej niech pod sklepem sie mlodzi gromadza i CH---UJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sie ciesze ze wkońcu bedzie skatepark. no nie wiem my ani nie pijemy ani nie ćpamy tylko wymiatamy na rowerach. Moze Ty Elu nas znasz lepiej niż my sami siebie. Najwyższy czas zeby miasto zrobiło cos dla młodzieży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej niech się po mieście tłuczą wszyscy tak ?! Co wam ludzie przeszkadza że ktoś chce się kształcić w tym kierunku . Czas żeby miasto coś wreszcie zrobiło dla młodzieży !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...