Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A kogo to? Grunt,że Komisja Majątkowa przeznacza dla kleru kolejne działki o wartości ok. 1,5 mld złotych. Ku chwale Pana....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..jutro mialem jechać z dzieciakami na obóz sportowy. Jakie bylo moje zdziwienie kiedy w piątek dowiedzialem się, że nie ma pieniędzy..jeszcze większe bylo zdziwienie i żal dzieci, kiedy wymarzony obóz, jedyna możliwość wyjazdu wakacyjnego stala się nierealna. Mam nadzieję, że za doszacowywanie budżetu kosztem dzieci rząd odpowie w najbliższych wyborach. Cudu nie było panie Tusk..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
..jutro mialem jechać z dzieciakami na obóz sportowy. Jakie bylo moje zdziwienie kiedy w piątek dowiedzialem się, że nie ma pieniędzy..jeszcze większe bylo zdziwienie i żal dzieci, kiedy wymarzony obóz, jedyna możliwość wyjazdu wakacyjnego stala się nierealna. Mam nadzieję, że za doszacowywanie budżetu kosztem dzieci rząd odpowie w najbliższych wyborach. Cudu nie było panie Tusk..
mam wrażenie że robisz politykę a nie obozy dla dzieci, każdy kto siedzi w Programie trochę bliżej, ma info, żeby rzeczy które się już zadziały, gdzie poniesiono koszty i dokonano rezerwacji, czy są newralgiczne dla środowiska - realizować! Poza tym gmina ma możliwość sfinansowania z własnego budżetu i potem odzyskania z Programu, jako refundacji. Więc bez takich bzdur proszę! nie nakręcaj innych na niepotrzebny słowotok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie prawda? Sekretarz Czyż nie podaje prawdy ani Pan Grządziel? Co ty wiesz człowieku. Istnieje realne zagrożenie , że pieniądze zostaną zablokowane na realizację tych usług. Proszę wszystkich o pomoc , kto tylko może aby dzieci mogły pojechać na wakacje, a inne usługi mogły być realizowane dla osób starszych i niepełnosprawnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...