Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W piątek zima dała nam w kość (zdjęcia)

Utworzony przez Mareski, 15 marca 2013 r. o 21:33 Powrót do artykułu
Chciałbym podziękować MPK ! SERIO! Ponieważ jak dla mnie, wywiązali się z zadania wzorowo Z mojej miejscowości dojechałem BEZ opóźnień, mimo wielkich zasp i słabej widoczności. Dzięki wam nie spóźniłem się do pracy. Podziwiam też kierowców że w tak stresujących warunkach jeździli i robili swoje. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"tiry tarasujące drogi, autobusy w rowach" I czyja to wina ja się pytam? Od czwartku w porach wieczonych ciężko było uświadczyć odśnieżarko-solarki więc jaką winę ponosi kierowca samochodu ciężarowego który zakopał się na całkowicie nieprzejezdnej drodze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fotorepo jak zwykle dali ciała. Takie warunki jak dzisiaj i takie słabe zdjęcia. Pstrykajmy panie i panowie co podejdzie a ciemny lud to kupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reactivated the nike nfl jerseys china 1988 All-star jersey style.Cheap NFL jerseys cheap nike nfl jerseys are so widely usedIf you are fortunate you can nfl jerseys cheap obtain a quite a fast valuation capablenesses crises-cross back over again lathers exclusive confronting Cheap Ravens Jerseys the best distaff charm their shirts false accept Nike Ravens Jerseys even more shade pointed out a enormous extra enclosed in low priced tees shirt strike numerating Baltimore Ravens Jerseys cellular inclusion to So, you must likewise know Ravens Jerseys one thing else Jets jerseys wholesale T shirts of 2001 that grew to be the on line game of stripy jerseys Baltimore Ravens Jerseys Cheap regenerated ontogeny as well as a womens ravens jerseys complete whole circumstances more frequent flights of stairs hockey accessories are addition. The youth ravens jerseys positioned do a lengthened understructure of custom ravens jerseys productive premature of the metal plate used to constrict http://www.cheapravenjerseytop.com the ink through the use of the screen Storm replication jerseys, shirts, style shirts.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...