Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W rocznicę odejścia Jana Pawła II

Utworzony przez SDFG453Y645Y, 1 kwietnia 2008 o 13:03 Powrót do artykułu
DZIŚ SZOPKA Z EURO POD NAZWĄ PRIMA A PRILIS A JUTRO POD NAZWĄ PAMIĄTKA ŚMIERCI PAPIEŻA POLAKA ( PAPIEŻ Z TEGO CO WIEM TO JEST RZYMSKI, TAK JAK OBECNY BENEDYKT, NIE MÓWI SIĘ PAPIEŻ NIEMIECKI!!)...NASZ NARÓD NIGDY CHYBA NIE NAUCZY SIĘ NORMALNIE REAGOWAĆ NA PEWNE WYDARZENIA, ŻAŁOBY NARODOWE PO: ŚMIERCI JP II, PO SMIERCI LOTNIKÓW Z CASY, PO ŚMIERCI GÓRNIKÓW NA ŚLĄSKU!!!GOŻEK JAK W IRANIE...JA BYM CHCIAŁ,BY CI KTÓRZY NAJWIĘCEJ KRZYCZĄ I POWOŁUJA SIĘ NA NAUKI WOJTYŁY, CHOC TROCHĘ ICH PRZESTRZEGALI..GDYBY PAPIEŻ ŻYŁ NAPEWNO BYŁBY ZNIESMACZONY OGLĄDANIEM TYCH SZOPEK POD NAZWĄ: ODSŁANIANIE POMNIKÓW, OTWIERANIE ULIC, MOSTÓW Z JEGO IMIENIEM, KOSCIOŁÓW O POWIERZCHNI HAL SPORTOWYCH ITD...WOLAŁBY GDYBY TĘ KASE DANO NA POTRZEBUJĄCYCH, HOSPICJA, CHORYCH BO O TO PROSIŁ JAK ŻYŁ ALE POLACY NIGDY GO NIE CHCIELI SŁUCHAC A JUŻ TO CO WYCZYNIA HIERARCHIA W PURPUROWYCH SUKIENKACH PRZECHODZI LUDZKIE POJĘCIE!!!SMUTNE ALE PRAWDZIWE.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
MIĘDZY B(L)OGIEM, A PRAWDĄ: .....
Ostatnio edytowany 1 kwietnia 2008 o 18:38
0
DZIŚ SZOPKA Z EURO POD NAZWĄ PRIMA A PRILIS A JUTRO POD NAZWĄ PAMIĄTKA ŚMIERCI PAPIEŻA POLAKA ( PAPIEŻ Z TEGO CO WIEM TO JEST RZYMSKI, TAK JAK OBECNY BENEDYKT, NIE MÓWI SIĘ PAPIEŻ NIEMIECKI!!)...NASZ NARÓD NIGDY CHYBA NIE NAUCZY SIĘ NORMALNIE REAGOWAĆ NA PEWNE WYDARZENIA, ŻAŁOBY NARODOWE PO: ŚMIERCI JP II, PO SMIERCI LOTNIKÓW Z CASY, PO A co może nasz Papież to ruski czy co. Papież Polak. To,że został Papieżem nie pozbawiło Go to narodowości polskiej . Dlatego Papież Polak. Ze swoją gadką zatroskaną o Kościół wygladasz jak ten co to mu spod komży ogon wystaje. Kto się baranem urodził, owieczką nie umrze.
0
Do zatroskanego o Kościół! Widać jaką masz wiarę ! proponowałbym więcej odwagi z Twojej strony, jak mówił Ojcięc Św. Jan Paweł II cyt. "otwórzcie drzwi CHrystusowi". Pokazałeś swoją wiarę -cieniutką jak bibułka lachmusowa która bardzo szybko zabarwia się na różowo.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: