Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wg najbogatszych patriotyzmem jest wpuszczanie pod swoj nos zachodnich firm, Rossman i Pepco, napewno nie sa PL, tylko zachodnie. A teraz nagle mowa o patriotyzmie , jak ci chca do kopac? zastanow sie. NAjpierw kopiesz male polskie firmy, a teraz , gdy chodzi o twoje interesy , to juz zachodnie kapitaly sa zle. Niepowazne to jest. MY tez zatrudnialismy i zatrudniamy ludzi, razem napewno wiecej ich kiedys bylo niz Pumar i PSB Mrowka Ryki. Ale dotrzymac kroku waszym duuuzym firmom nam tez jest ciezko, teraz wy tez bedzicie miec ciezko. Bo w koncu, skonczy sie niby bogactwo i kontrola tych duzych ryckich.
Mam Ci napisać dużymi literami, że nie jestem żadnym z ryckich przedsiębiorców? Ale Ciebie jak widać, to nie przekonuje, wszędzie węszysz spisek, masz klapki na oczach i dalej produkujesz te banialuki w nadzieji, że zrobisz komuś następnemu wodę z mózgu. A co do fanów niskich cen w zachodnich marketach, kupujcie u nich i finansujcie ich kraje, bo więszkośc ich zarobków to oni sobie transferują za granicę w ramach "pomocy" dla firmy matki. A to wszystko dzięki wam. Ale potem nie gadajcie, że u nas jest źle, przecież sami tego chcieliście. A państwo, chyba wolskie, to chce zrobić nowa władza z ryckiego ratusza. Widze, że nowa władza umiejętnie korzysta z różnych psychologicznych manipulacji, w myśl hasła "rządź i dziel". Chyba chcą się stać prekursorami w wywołaniu nowej wojny polsko-polskiej, tym razem na gruncie samorządowym. Już nie wspominając o Iranie bis, kiedy wygrają wybory i rozpoczną swoje rządy i wprowadzą państwo wyznaniowe. Przecież oni nienawidzą wszystkich, którzy ośmielaja się mieć inne poglądy niż oni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzruszają mnie tabliczki spod biedronki z haselkami. Niezłe bajki. Kocham was. Jednym słowem tylko branza budowlana nie ma jaj i nie wie co to wolny rynek. Zasciankowcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy macie klapki na oczach . Ja mam klapki na stopach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego mówicie tu tylko o branży budowlanej. Pumar i Mrówka poradzą sobie, a co mają zrobić jak powstanie brico ci mali właściciele sklepow na Poniatowskiego i nie tylko, o nich radni już nie pomyśleli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy macie klapki na oczach . Ja mam klapki na stopach
Wy tzn kto? Jak już pisałem nie jestem, ani nie mam nic wspólnego z tymi ryckimi "bogaczami" jak ich nazywacie. Poza podobnymi poglądami dotyczącymi powstawania marketów w Rykach. PS. Co masz na głowie to mnie nie interesuje, bo w głowie to na pewno mętlik i siano, od tej szerzenia tej gminnej propagandy.
Dlaczego mówicie tu tylko o branży budowlanej. Pumar i Mrówka poradzą sobie, a co mają zrobić jak powstanie brico ci mali właściciele sklepow na Poniatowskiego i nie tylko, o nich radni już nie pomyśleli?
Zapewne "uczciwy" i "odpowiedzialny" burmistrz udzieli w przyszłości pomocy publicznej takim firmom, jak wymieniali ostatnio w TG.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich dotyka konkurencja i wszedzie sa bankructwa. To czemu niby wasza branza ma byc inna? Tacy biedni jestescie , slabi itd ? Czemu niby was trzeba chronic przed zachodem? Ci obroncy lokalni po niekad maja racje ale z drugiej strony juz dawno daliscie przyzwolenie na zachodnie sklepy. Wszedzie to jest , to niech i w " budowlance" bedzie! I przestancie tak jeczec i plakac.... CALY CZAS TEN SAM GLUPI BELKOT KILKU OSOB , ZE ONI NIE CHCA KONKURENCJI, WOLNY RYNEK-TO WG WAS rynek ZLY:P ciagle ta sama gadka... na dodatek odchodzaca od norm i dobrego smaku. Wszyscy, ktorym nie zalezy na was i chca nowych sklepow , sa wg was zli-tzn wg dwoch panow na tym forum. Ciagle belkoczecie i piszecie nie ogarniete teksciory , obelzywe itd. Dajcie na luz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiajacy jest fakt , czemu do tej pory nie sprzedano tych dzialek. Tylko je zapuszczono , zaniedbano, targowiska tez nie zrobili. Te dzialki traca na wartosci, nie ma co czekac, tylko sprzedawac i kase brac. I tak wiecej z tego bedzie niz z waszych podatkow z wielu lat:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U maksia bym nie kupowala bo okropnie nie mily jest . Taki jestes tez w swoim sklepiku pewnie. Wiec zbankrutujesz nie z powodu Brico, tylko z wlasnej glupiej postawy i zachowan. Bo odpychasz od siebie ludzi , wina osobowosci i charakteru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiajacy jest fakt , czemu do tej pory nie sprzedano tych dzialek. Tylko je zapuszczono , zaniedbano, targowiska tez nie zrobili. Te dzialki traca na wartosci, nie ma co czekac, tylko sprzedawac i kase brac. I tak wiecej z tego bedzie niz z waszych podatkow z wielu lat:)
Zastanawiające jest, że za poprzednika nie było takich protestów. Nie wiedziałem, że PiS/SP jest za zachodnim kapitałem i wspomaganiem zachodnich krajów.
U maksia bym nie kupowala bo okropnie nie mily jest . Taki jestes tez w swoim sklepiku pewnie. Wiec zbankrutujesz nie z powodu Brico, tylko z wlasnej glupiej postawy i zachowan. Bo odpychasz od siebie ludzi , wina osobowosci i charakteru
Moje miejsce pracy mieści się w jednym z ryckich urzędów. Nie prowadzę dodatkowej działalności gospodarczej.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maksiu, skoro jestes urzednikiem , ktoremu lezy na sercu dobro przedsiebiorcow. To czemu nie podpiszesz sie pod swoim nazwiskiem? Nie masz sie czego wstydzic. Ludzie beda cie wielbic i moze bohaterem zrobia. Bac sie nie masz czego skoro jestes po "dobrej stronie mocy", co innego zwolennicy budowy Bricomarche. Ci jak by sie ujawnili to napewno z waszej str spotkalo by ich mnostwo nieprzyjemnosci i atakow. Co zreszta jest oczywiste czytajac twoje agresywne wpisy. Jeszcze jedno, mowisz ze jestes urzednikiem, a wypisujesz pod ich tematem mnostwo glupot, czyli o sobie tez:p zero zastanowienia , tylko czysta agresja ze strony twojej i kilku tobie podobnych. Po co to? ... Chce taniej kupowac, skoro blokujecie innych. To obnizcie ceny. To wszystko. Po za tym ,smieszne i glupie sa artykuly jakie ostatnio puszczacie w ryckiej gazecie. A to o samochodzikach-niech sobie jezdza. No i ten o przedsiebiorcy, ktoremu niby grozil burmistrz. Tylko ze przeds nie nagral rozmowy-czyli nie ma nic, po za zeznaniem zony. Czyli nie ma nic:) .. z daleka bylo wiadomo, ze beda ataki na burmistrza. Najlepiej z byle czym od razu do lokalnej gazetki leciec. Mogli byscie w koncu siasc do stolu i porozmawiac. Zalatwic ta sprawe, a nie robicie szum. Niepotrzebny. No i obnizyc odrobine ceny, nic wam sie nie stanie. Pozdrawiam kulturalnie obie strony "konfliktu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rób ludziom wody z mózgu za pomocą jakichś socjotechnicznych i psychologicznych zagrywek. Typowa manipulacja, ci którzy są przeciwko powstaniu marketu są be, a którzy za są cacy. MY, wy oni. co to za podziały? Do kogo pijesz bo nie wiem? Masz klapki na oczach, dla Ciebie wszyscy którzy są przeciwko budowie tego marketu są na pewno tymi złymi przedsiębiorcami, którzy chcą was okraść z waszego dobytku. To niech postawią wam ten market i cieszcie się póki możecie. A jak potem wykończą całą konkurencję łącznie z tymi bogaczami, to wiecie do kogo się zwrócić o zapomogę, kto z władz był za sprzedażą ziemi pod budowę marketu. I nie płaczcie, że musicie wysyłać dzieci za granicę, bo w Polsce nie ma pracy, przecież sami chcecie dofinansowywać inne kraje, zaopatrując się w zagranicznych marketach. W sumie to mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosne. Ten ostatni wpis to już dno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie wyjeżdżali , wyjeżdżają i wyjeżdżać będą za granice. Bo w tym pięknym kraju takie są żałośnie wysokie wynagrodzenia, że co 2obywatelowi na chleb nie starcza. I nie ma znaczenia , czy upadną te wasze sklepiki. Ci co mają jaja i odwagę wyjeżdżają, bo tam za tą samą robotę dostają 3x więcej. I nie wciskajcie kitu, że euro nagle śmierdzi. Co do sklepików , rozumiem , że się bronicie i zapieracie jak się tylko da. Tylko szkoda , że w taki infantymny i naciągany sposób. Problemu by nie było, gdybyście nie głosowali za przystąpieniem do UE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni postawić nowy sklep. Bylo by w końcu taniej. Te same produkty, a jednak w Brico taniej. Można, można (:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postawili by w końcu tego brico, miała bym , gdzie robić zakupy na działkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...