Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jestem nad morzem hi hi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po narkotykach się lepiej i bezpieczniej jeździ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyspieszy kontrole? to jakis zart chyba.... przykladowo niech w kazdym aucie bedzie nietrzezwy pasazer to w tym wypadku kazdy kierowca bedzie "przedmuchany" ABSURD!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spójrzmy prawdzie w oczy ... Trasa K - 19 - pierwszy przejazd w godzinach 8 - 10 - żadnego patrolu, drugi przejazd w godzinach 16 - 18 - znowu żadnego patrolu. Co do policji i szumnych zapowiedzi ... Z praktyki sądowej - wyniki na alco - blow powinny być potwierdzone wynikiem alkotestu lub alkometru - inaczej można je potłuc o kant ... stołu. Więc niech się panowie policjanci tak nie ... chwalą. Z praktyki sądowej cz. 2 - wynik na narkotesterze jest wynikiem niepewnym, sam narkotester działa przesiewowo i nic nie wykrywa, jak to twierdzi pan Arciszewski, tylko sygnalizuje, że we krwi, ślinie itp. znajduje się związek o podobnym składzie. Do wyniku pewnego potrzeba badania krwi. Podsumowanie: żadnego patrolu, nie ma wykrytych przestępstw, ale to dopiero połowa miesiąca, więc nie ma potrzeby "łatania" statystyki pijanymi. Co do wyników badań, to po kilku spektakularnych uniewinnieniach policja nauczy się używać swoich zabawek i może wreszcie na drogach będzie bezpieczniej. W sumie prewencja jest najważniejsza, ale powinna ją zawsze wyprzedzać rzetelna informacja, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każde badanie na trzeźwość powinno być przeprowadzone w oparciu o specjalny protokół ....... żałosne, pogoń za wynikami a prawdziwych bandytów i tak nie zatrzymają do kontroli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze więcej policji bezpieczniej na drogach, a i dodać należy niech każdemu kierowcy w odbyt zajżą wszak profilaktyka jest wskazana a hemoroidy to straszna plaga!!!!!! jak już każde ścierwo z budrzetówki dorośnie i zrozumie że jest udręką dla społeczeństwa i zacznie myśleć o szubienicy wtedy odetchniemy!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opisze dziwna sytuację jaka miała miejsce na jednej z ulic Lublina. Jade sobie autem dokładnie nie wiem jaka to była ulica ponieważ nie jestem z Lublina jest zwężenie bo trwa remont jednego z mostów( bardzo stary zabytkowy most) ruch odbywał sie chyba nawet światelkami bo z drugiej strony stał autobus i bardzo duzo za nim samochodów, przejeżdzam zwężkę i nagle niewiadomo skąd podbiega do mnie policjant kaze mi sie zatrzymać i biega po ulicy zatrzymując po jednej i drugiej stronie ulicy samochody, które akurat udało mu sie zatrzymać .....wygladało to komicznie po jakies 5 min wraca do mnie i krzyczy , ze jest tu zakaz ruchu i mandat przyjdzie do domu w tym samym czasie staje przed maska samochodu i robi zdjęcie mojej tablicy rejestracyjnej swoim prywatnym telefonem , nie wyjasniajac nic odchodzi od mego auta i sytuacja powtarza się dla auta stojacego za mną......... Pytanie: jakim dowodem jest zdjecie mojej tablicy rejestracyjnej zrobione prytanym telefonem komórkowym, który nie przedstawiając się bez żadnych wyjasnień robi fotę i biegnie dalej ?????????????????????????? Dla mnie to chora sytuacja, poniewaz jak mozna kogos ukarac w ten sposób skoro ten Pan nawet mnie nie spisał, czy ja tez moge robic foty wszystkim policjantom rozmawiającym przez telefony komórkowe itp...............?????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy można jechać autem nie patrząc na znaki drogowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...