Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W tym roku nie będzie Celtic Fire Days w Bychawie

Utworzony przez Jerzy, 5 września 2013 r. o 11:25 Powrót do artykułu
Wieś w Lubelskiem rządzi. Wsiowi ludzie w wsiowych miastach i miasteczkach ze wsiową mentalnością to i imprezy tego typu. Czemu się tu dziwić?! Cała Polska tak mówi o Lubelszczyźnie.    Wszystko jest tu przaśne, prostackie, byle jakie. Większość świąt, festiwali, imprez to święto pieroga, pieczonego kartofla. Jarmark taki, jarmark śmiaki, gdzie sprzedają cepelię i pierogi z kaszą. Nie ma nic nowoczesnego, skierowanego do młodzieży i dorosłych czujących i bawiących się inaczej niż przy wiejskich przyśpiewkach. Gdzie wielkie koncerty znanych gwiazd nie tylko polskich, gdzie festiwale muzyki nowoczesnej (zamiast wszechobecnej muzyki ludowej)? Nie twierdzę, że są to złe imprezy ale jest ich tak dużo, że można odnieść wrażenie, że tylko tyle mamy do zaoferowania jako region. A działanie takich ludzi jak burmistrz Bychawy utrwala taki stan rzeczy.   Skansen, widzę. Skansen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dlaczego nie zrobicie tej imprezy też biletowanej? Skoro Was nie stać? Myślę, że większość zainteresowanych osób byłaby w stanie zapłacić te 10 zł, tak samo jak na disco polo! A że CFD nie miało kompletnie żadnej reklamy, oprócz kilku nędznych plakatów to nie dziwcie się, że ludzie z Bychawy i okolic w większości nawet nie wiedzieli, że jest impreza. I wiem to bo ja sama się dowiedziałam 3 dni przed tym wydarzeniem, że coś takiego jest w Bychawie. Trochę reklamy, może wejściówki płatne i co Was obchodzi czy ludzie są z Bychawy czy z Polski czy nawet z zagranicy? Wiem czego zabrakło..... CHĘCI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...